Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#4596484 12/04/2011 03:36
Dołączył: Aug 2005
Posty: 307
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 307
Nie widziałem żeby był taki temat. Czy ktoś gral u tego buka? Warci polecenia i najważniejsze czy są wypłacalni?
z góry dziękuje

Bonus: Unibet
starosta #4596504 12/04/2011 03:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,434
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,434
Likes: 11
Pare miesiecy temu byli warci polecenia i mieli ciekawe promocje.Niestety od tego czasu sporo sie zmienilo .Znajomy ,ktory tam pracowal juz opuscil ten tonacy statek wink Lepiej trzymac sie z daleka .Mysle,ze skoncza podobnie jak Stryyke

starosta #4596760 12/04/2011 14:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Oni maja ten sam soft i kursy co Jetbull/Noubet/RedBetKings i jeszcze kilka innych.
Wlasciciel jest ten sam?
Jesli tak, to trzeba uwazac takze na pozostale firmy.
Akurat Jetbulla ostatnio chwalono, choc ja sam kiedys mialem nie najlepsze wpomnienia, ale to glownie przez ich slaby support.

agr1 #4596768 12/04/2011 14:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,434
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,434
Likes: 11
Nie jest
Kazda z tych firm to co innego .

starosta #4596778 12/04/2011 14:29
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Grałem u nich i w bliżniaczych firmach,gra i wypłaty bezproblemowe ,nawet z czasem wypłat nienajgorzej , natomiast drakońskie marże które strącają przy wypłatach na m.b przy przewalutowaniach,wszystkie transakcje rozliczają w dolarach ,nawet jak konto mamy u nich w euro i na m.b w euro to łapiemy się na 2 przewalutowania noi plecy piękne wychodzą....

starosta #4596996 12/04/2011 17:47
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Firmy mogą być inne, tyle że mają tego samego dostawce kursów ( betphoenix)

starosta #4597133 12/04/2011 18:54
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Tfu oddsmatrix dostarcza im te oddsy

starosta #4597692 12/04/2011 23:23
Dołączył: Aug 2005
Posty: 307
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 307
Dzięki wszystkim za info.

starosta #4613948 20/04/2011 14:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Betwize juz sie zwija, dane konta i kasa wedruje do Guts..

Nie potrzebnie w ogole podawalem dane takiej firmie.

A skoro juz w temacie to jakies oponie o tym Guts?
Niby sa ich kursy w BetBrain, ale nie jest to jakis wyznacznik.

agr1 #4614016 20/04/2011 16:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
Na pierwszy rzut oka wygląda dość ciekawie.

bachus69 #4614146 20/04/2011 17:36
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Słuchajcie. Zawsze kiedy jakiś bukmacher działa na licencji Malta (LGA), to prędzej czy później odzyskacie pieniądze, w przypadku kiedy taka firma "zwinie żagle". Bez względu na to, czy będzie to licencja samodzielna czy sub-licencja, LGA Malta zadbac o to, aby klienci nie zostali oszukani. W przypadku Stryyke, wystarczyło napisać zażalenie do LGA i bukmacher sam się odzywał i oddawał kasę. BetWize podobnie. Proponują oddanie kasy, lub przejście do Guts. Naprawdę, jeśli firma działa na licencji Maltańskiej, to nic złego jej klientom raczej się nie stanie.

Pozdrawiam
dj

starosta #4614208 20/04/2011 18:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Dzieki Dj Sosna za ciekawe info, a czy podobnie jest jesli firma ma licencje z Uk czy Cypru?

DJ SOSNA #4614338 20/04/2011 18:39
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
Originally Posted by DJ SOSNA
Słuchajcie. Zawsze kiedy jakiś bukmacher działa na licencji Malta (LGA), to prędzej czy później odzyskacie pieniądze, w przypadku kiedy taka firma "zwinie żagle". Bez względu na to, czy będzie to licencja samodzielna czy sub-licencja, LGA Malta zadbac o to, aby klienci nie zostali oszukani. W przypadku Stryyke, wystarczyło napisać zażalenie do LGA i bukmacher sam się odzywał i oddawał kasę. BetWize podobnie. Proponują oddanie kasy, lub przejście do Guts. Naprawdę, jeśli firma działa na licencji Maltańskiej, to nic złego jej klientom raczej się nie stanie.
Taaa, powiedz to użytkownikom GoldVictory.

starosta #4614423 20/04/2011 19:01
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
@Moonchild, z tego co się orientuję, to LGA podało Gold Victory Ltd. do sądu i sprawa jest w toku. Długo to trwa, ale na pewno maltański urząd tak łatwo nie odpuści. Tak czy inaczej, LGA zawsze robi wszystko, aby firmy działające na maltańskiej licencji były profesjonalne i bezpieczne dla swoich klientów. Malta to nie Kostaryka ;-)

starosta #4654175 09/05/2011 21:51
Dołączył: May 2011
Posty: 5
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 5
Witam. DJ wiesz może coś więcej o tym procesie?? Bo zostawiłem u nich 1400euro. Powinienem to gdzieś zgłosić? Jak myślisz czy sa jakiekolwiek szanse na odzyskanie choćby depoztu?


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, forty, Lukasz111, alfa, $-man, aker, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,772 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1