|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
Działa wam strona Unibetu? :/ działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
otrzymałem maila od unibetu o rozpoczynającym się quizie świątecznym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> niestety po kilknieciu w link przenosi do strony głownej gdzie o quizie nie ma ani słowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> co niezmienia faktu że quiz prawdopodobnie lada chwila ruszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> nagrody będą zapewne podobne jak w quzie sierpniowym czyli bonus 100% do 200 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> tak więc gra jest warta świeczki proszę tak jak wtedy podawać w temacie pytania wraz z prawidłowymi odpowiedziami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Ja zarejestrowałem się z linku siostry ciotecznej (w rodzinie kasa nie ginie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />), ale ma ona w rubryce: Twoja liczba osób poleconych: 0 Dlaczego nie ma nikogo? Czy dopiero się pojawi (1) jeśli ja wpłacę 100zł depozytu? 100zł które otrzyma (siostra) to będę mogła odrazu wypłacić czy musi te 100zł obrócił trzykrotnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
quiz juz dostepny na stronie:))
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ale trudne te pytania!! trafilem tylko 6/10. w wiekszosci pytan wogole nie znalem ludzi o ktorych pytali i strasznie malo czasu. moze jutro bedzie lepiej:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
no trudne ja trafiłem 8/10 i 20% bonus. Odpowiedź na pytanie kto gra na stadionie merasistadio czy coś takiego to chyba atalanta. Czy ktoś wie jaki zespoł zdobył najwiecej razy mistrzostwo portugalii??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
oto kilka odpowiedzi na pytania, jak ktoś będzie miał jesczze jakies odpowiedzi niech pisze: 1. Kto wygrał lige mistrzów w sezonie 1996/1997 Borusia dortmund 2. Kto wygrał puchar włoch w sezonie 2002/2003 Milan ale nie jestem na 100% pewny 3. Ile goli strzlil szeczenko w serie A w sezonie 2002/2003 24
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
strasznie trudne puytania...
o jakimś narciarstwie... kto wygrał wszytskie 4 szlemy w Tenisa...
ile razy wygrał Agassi coś tam...
większość na wyczucie i 7/10
interesuje mnie bonus 100%
może się uda... trzeba szybko obracać bo do 15.01.2006
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
strasznie trudne puytania...
o jakimś narciarstwie... kto wygrał wszytskie 4 szlemy w Tenisa...
ile razy wygrał Agassi coś tam...
większość na wyczucie i 7/10
interesuje mnie bonus 100%
może się uda... trzeba szybko obracać bo do 15.01.2006 Witaj Takie pytanie z innej beczki: Co z tym expektem?? Sprawa rozwiązana?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
spiesze się wiec tak na szybko, trafiłem 7/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> wynik meczu arg-anglia 1986 2-1
ajjacio z francji
shaq o niel z orlando magic
makkay z jakiego klubu: b. munich, dortmund, stuttgard
ile dryzn zdobylo mistrzistwo portugalii iles tam razy: 5,6,7
gdzie w colege gral m.jordan: georgetown, north carolina, none
jakis rusek brakujacy do lini w hokeju: kuthuvon, jakis na K i jeszcze jeden
//ma ktos pomysl jak to zapisywac po za printscreenem, jutro bedzie lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
Mam kilka pytań: 1.w ktorym roku odbyla się olimpiada w toko?? 2.kto wygral bieg narciarki kobie na olimpiadziej w salt lake city? ja bralem że rosja ale to chyba źle. 3. Kto gra na stadionie pride park? ja dalem ze derby ale chyba źle I mam kilka odpowiedzi, wczesniej dałem 3 odpowiedzi to teraz nueruję od 4. 4. Jak ma na imię seedorf? Clarens 5. jak nazywa sie stadion ac milan? San Siro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
hmm wlasnie popatrzylem sobie na stronke unibeta i widze ze daja 100% bonus do 200 zl, niestety promo trwa do 15.12 a ja tak szybko kasy nie wysle
wiec moze ktos chce skorzystac z tej prmocji? ja zakladam konto, udostepniam konto komus innemu kto wplaca 200 pln (moze zmienic haslo), bonus bedzie 200, czyli w sumie razem 400
obrot 3x czy jakos tak, ta osoba robi obrot kasa i potem wyplata w stosunku: dla wplacajacego -> 200+50% kasy uzyskanej z bonusa, dla mnie 50% kasy uzyskanej z bonusa
aha jezeli po obrocie zostanie 200zl czyli beda wtopki, to kaske bierze wplacajacy
lapie sie ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ja mialem pytanie o stadion gdzie gra jakas druzyna wloska do wyboru byla parma reggina i cos tam jescze. oprocz tego kto wygral najwiecej razy australian open (sampras, agasii i ktos tam, gdzie gral rooney w 2004/2005- MAN UTD, kto wygral puchar poslki w 2004/2005 - groclin, reszty nie pamietam bo nawet nazwisk nie jestem w stanie powtorzyc:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
jeszcze sie nie rejestrowalem, gdzie unibet ma konta w polsce? tzn w jakim banku
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
w kredyt banku napisalem ci priva wiec zapraszam na gg
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369 |
... //ma ktos pomysl jak to zapisywac po za printscreenem, jutro bedzie lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mozna uzyc kamery (zwyklej, lub internetowej), przynajmniej ja tak zrobie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Pytania są chyba nie do odgadniecia. Np., ktory koń nie brał udział w Grand Prix (gdzies tam) lub ile lat mial gosc, ktory w 1986 zdobyl wielkiego szlema....... na farta 5/10 hehe. Powodzenia.... i tak gratulacje tym, ktorzy maja powiedzmy 7/10. Pozdro i gramy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
przeciez jakby dali proste pytania to kazdy by sie zalapal na bonus 100%, a tu nie o to im chodzi:) a szkoda....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|