"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#459903 12/12/2005 13:09
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Quote
Działa wam strona Unibetu? :/

działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#459904 12/12/2005 13:12
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
otrzymałem maila od unibetu o rozpoczynającym się quizie świątecznym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
niestety po kilknieciu w link przenosi do strony głownej gdzie o quizie nie ma ani słowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
co niezmienia faktu że quiz prawdopodobnie lada chwila ruszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
nagrody będą zapewne podobne jak w quzie sierpniowym czyli bonus 100% do 200 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> tak więc gra jest warta świeczki
proszę tak jak wtedy podawać w temacie pytania wraz z prawidłowymi odpowiedziami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#459905 12/12/2005 14:01
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ja zarejestrowałem się z linku siostry ciotecznej (w rodzinie kasa nie ginie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />), ale ma ona w rubryce:
Twoja liczba osób poleconych: 0
Dlaczego nie ma nikogo? Czy dopiero się pojawi (1) jeśli ja wpłacę 100zł depozytu? 100zł które otrzyma (siostra) to będę mogła odrazu wypłacić czy musi te 100zł obrócił trzykrotnie?

#459906 12/12/2005 14:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
quiz juz dostepny na stronie:))

#459907 12/12/2005 14:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ale trudne te pytania!! trafilem tylko 6/10. w wiekszosci pytan wogole nie znalem ludzi o ktorych pytali i strasznie malo czasu. moze jutro bedzie lepiej:)

#459908 12/12/2005 14:29
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
no trudne ja trafiłem 8/10 i 20% bonus. Odpowiedź na pytanie kto gra na stadionie merasistadio czy coś takiego to chyba atalanta. Czy ktoś wie jaki zespoł zdobył najwiecej razy mistrzostwo portugalii??

#459909 12/12/2005 14:32
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
oto kilka odpowiedzi na pytania, jak ktoś będzie miał jesczze jakies odpowiedzi niech pisze:
1. Kto wygrał lige mistrzów w sezonie 1996/1997 Borusia dortmund
2. Kto wygrał puchar włoch w sezonie 2002/2003 Milan ale nie jestem na 100% pewny
3. Ile goli strzlil szeczenko w serie A w sezonie 2002/2003 24

#459910 12/12/2005 14:37
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
strasznie trudne puytania...

o jakimś narciarstwie...
kto wygrał wszytskie 4 szlemy w Tenisa...

ile razy wygrał Agassi coś tam...

większość na wyczucie i 7/10

interesuje mnie bonus 100%

może się uda...
trzeba szybko obracać bo do 15.01.2006

#459911 12/12/2005 14:42
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
do 15 to trzba wpłacić!

#459912 12/12/2005 14:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
strasznie trudne puytania...

o jakimś narciarstwie...
kto wygrał wszytskie 4 szlemy w Tenisa...

ile razy wygrał Agassi coś tam...

większość na wyczucie i 7/10

interesuje mnie bonus 100%

może się uda...
trzeba szybko obracać bo do 15.01.2006
Witaj
Takie pytanie z innej beczki: Co z tym expektem?? Sprawa rozwiązana?

#459913 12/12/2005 14:46
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
spiesze się wiec tak na szybko, trafiłem 7/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
wynik meczu arg-anglia 1986 2-1


ajjacio z francji


shaq o niel z orlando magic



makkay z jakiego klubu: b. munich, dortmund, stuttgard


ile dryzn zdobylo mistrzistwo portugalii iles tam razy: 5,6,7



gdzie w colege gral m.jordan: georgetown, north carolina, none




jakis rusek brakujacy do lini w hokeju: kuthuvon, jakis na K i jeszcze jeden


//ma ktos pomysl jak to zapisywac po za printscreenem, jutro bedzie lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#459914 12/12/2005 14:47
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
Mam kilka pytań:
1.w ktorym roku odbyla się olimpiada w toko??
2.kto wygral bieg narciarki kobie na olimpiadziej w salt lake city? ja bralem że rosja ale to chyba źle.
3. Kto gra na stadionie pride park? ja dalem ze derby ale chyba źle
I mam kilka odpowiedzi, wczesniej dałem 3 odpowiedzi to teraz nueruję od 4.
4. Jak ma na imię seedorf? Clarens
5. jak nazywa sie stadion ac milan? San Siro

#459915 12/12/2005 14:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
hmm wlasnie popatrzylem sobie na stronke unibeta i widze ze daja 100% bonus do 200 zl, niestety promo trwa do 15.12 a ja tak szybko kasy nie wysle

wiec moze ktos chce skorzystac z tej prmocji? ja zakladam konto, udostepniam konto komus innemu kto wplaca 200 pln (moze zmienic haslo), bonus bedzie 200, czyli w sumie razem 400

obrot 3x czy jakos tak, ta osoba robi obrot kasa i potem wyplata w stosunku: dla wplacajacego -> 200+50% kasy uzyskanej z bonusa, dla mnie 50% kasy uzyskanej z bonusa

aha jezeli po obrocie zostanie 200zl czyli beda wtopki, to kaske bierze wplacajacy

lapie sie ktos?

#459916 12/12/2005 14:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja mialem pytanie o stadion gdzie gra jakas druzyna wloska do wyboru byla parma reggina i cos tam jescze. oprocz tego kto wygral najwiecej razy australian open (sampras, agasii i ktos tam, gdzie gral rooney w 2004/2005- MAN UTD, kto wygral puchar poslki w 2004/2005 - groclin, reszty nie pamietam bo nawet nazwisk nie jestem w stanie powtorzyc:)

#459917 12/12/2005 14:52
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
jeszcze sie nie rejestrowalem, gdzie unibet ma konta w polsce? tzn w jakim banku

#459918 12/12/2005 14:57
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
w kredyt banku napisalem ci priva wiec zapraszam na gg

#459919 12/12/2005 15:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
juru odbierz PW

#459920 12/12/2005 15:24
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Quote
...
//ma ktos pomysl jak to zapisywac po za printscreenem, jutro bedzie lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
mozna uzyc kamery (zwyklej, lub internetowej), przynajmniej ja tak zrobie...

#459921 12/12/2005 16:48
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Pytania są chyba nie do odgadniecia. Np., ktory koń nie brał udział w Grand Prix (gdzies tam) lub ile lat mial gosc, ktory w 1986 zdobyl wielkiego szlema....... na farta 5/10 hehe. Powodzenia.... i tak gratulacje tym, ktorzy maja powiedzmy 7/10. Pozdro i gramy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#459922 12/12/2005 16:57
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
przeciez jakby dali proste pytania to kazdy by sie zalapal na bonus 100%, a tu nie o to im chodzi:) a szkoda....

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, burbon, rafal08, forty, Sensei), 2,884 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,424
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1