|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Jak stoicie z wypłatami osattnio? Dd tamtego piatku cisza, a 2 wyplaty zlecone ,, wam tez zalegaja nawet z dobrym satusem ? Nie jesteś sam też czekam już 4dni na swoja wypłatę(status platyna) zawsze miałem do 24h.Nie wiem czemu tak zalegaja. pisalem meila dzis maja byc wyplaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2011
Posty: 6 |
Witam, chciałbym się dowiedzieć. Zrobiłem wczoraj przelew na konto, lecz nie wiem czy dobrze. Był to mój pierwszy przelew do kasyna. Mógłby mi ktoś powiedzieć, gdzie i jakie dane mają być zawarte w przelewie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2010
Posty: 50 |
dla wszystkich oczekujących, taki mail dostałem dzisiaj od stargames: Serdecznie witamy, niestety nie mamy dobrych wiadomości, dwie ostatnie wypłaty są w trakcie weryfikacji, pieniądze powinny wyjść w przyszłym tygodniu. Za opóźnienia i związane z tym niedogodności przepraszamy, opracowujemy obecnie dużo zleceń wypłaty. Dziękujemy za wyrozumiałość. Pozdrawiamy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
phantoom007 a jaki masz status ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
a srebrny nie zauwazyłem ja dostalem takiego meila:
Serdecznie witamy, transakcja została już opracowana, przelew powinien wyjść dzisiaj. Za niedogodności przepraszamy, zwrócimy uwagę, żeby się to więcej nie
powtórzyło. Pozdrawiamy Support team
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2011
Posty: 6 |
Witam, chciałbym się dowiedzieć. Zrobiłem wczoraj przelew na konto, lecz nie wiem czy dobrze. Był to mój pierwszy przelew do kasyna. Mógłby mi ktoś powiedzieć, gdzie i jakie dane mają być zawarte w przelewie. Mógłby mi ktoś pomóc?? Bo nie wiem czy dobrze zrobiłem przelew... w jakim czasie przy przelewie bankowym powinna dojść wpłata (chodzi mi o realny czas)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Jeśli przelewales z banku to zobacz jaki to bank bo moze nie działają ci przelewy24, niektore banki maja przelewy do 18:00 albo do 20:00 a inne cała dobe, pewnie w sobote kolo 8 rano bedziesz juz mial kase na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2011
Posty: 6 |
Tylko, że przelewałem nie przez przelewy24 (ponieważ mam moneybookers ale pod starym nickiem i żeby zmienić hasło muszę przesłać skany dowodu, którego aktualnie nie mam na komputerze), ale przelewy 24 są obsługiwane właśnie przez moneybookers. Zrobiłem zwykłym przelewem bankowym ( ostatnia opcja do wyboru) I nie wiem jaki jest realny czas przejścia przelewu...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Tylko, że przelewałem nie przez przelewy24 (ponieważ mam moneybookers ale pod starym nickiem i żeby zmienić hasło muszę przesłać skany dowodu, którego aktualnie nie mam na komputerze), ale przelewy 24 są obsługiwane właśnie przez moneybookers. Zrobiłem zwykłym przelewem bankowym ( ostatnia opcja do wyboru) I nie wiem jaki jest realny czas przejścia przelewu... kolo 3 dni robocze, ale zazwyczaj krocej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2011
Posty: 6 |
Dobra doszło... Ale niestety tym razem nic nie wygrane... Może przy następnej - większej wpłacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
grajcie w pokera,a wygrane próbujcie na slotach;) ot taki system. polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
punkty aktualizuja raz na 24 h, wie ktos czy o 00:00 ? czy jak ?
dzisiaj dobiłem na pewno do platynowego, zobaczymy jak z wyplatami bedzie tak jak pisza "my gwarantujemy Ci niezwłoczny transfer wygranej!"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
wypłacili w ostatnim czasie komuś bez żadnego szczególnego statusu ? zleciłem wypłatę 7 kwietnia i zależy mi, żeby doszła przed świętami (w piątek będzie 10 dni roboczych, ale czy czwartek i piątek będą liczyc jako dni robocze ?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
Artek ja dostałem na złocie po 12dniach roboczych. punkty akyualizują ok.1 w nocy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
to dziwne, bo nawet na brązie wypłata powinna trwac do 10 dni roboczych, ja mam tylko brązowy bo nie obracałem tam dużo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
Tak chwalicie to kasyno to i ja chciałem wpłacić, tym bardziej, że dostałem bonus 100%, tzn. maila gdzie w termsach WYRAŹNIE: "Bonus 100% wynosi maksymalnie 100 euro. Wygeneruj do swojej nastepnej wyplaty, najpózniej jednak do 25.05.2011 co najmniej dziesieciokotnosc punktowa dokonanej wplaty przeliczajac na euro (przyklad: depozyt 100€ - wymagane punkty: 1000), a bedziesz mógl w dalszym ciagu zastawiac bonus!". No więc kliknąłem w odpowiedni link z maila, już chcę wpłacać a tam DROBNYMI LITERKAMI NA SAMYM DOLE:"* 100% bonusu może wynieść maksymalnie 100 euro. Do swojej następnej wypłaty lub do 25.05.2011 wygeneruj co najmniej 50-krotność punktową dokonanego depozytu (przykład: wpłata 100€ - wymagana ilość punktów: 5000), a będziesz mógł nadal zastawiać swój bonus!" Poczułem, że ktoś tu mnie robi w ch..., czy dobrze myślę, że "wygeneruj 50-krotność punktową depozytu" oznacza po prostu obrót X 50 ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Też na to się nabrałem dwa razy. Wysłałem im maila czy obrót x10 czy x50 to nikt nie odpisał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
Odpisali - chcą screeny. Niezły tu burdel siostry macie - jakby to powiedział klasyk... Przekonajcie mnie, że tam warto grać !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|