|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Banik,nie chcę się za bardzo wcinać w temat, który mnie osobiście nie dotyczy bo nie znam dokładnie tej sytuacji, ale czy to robi jakąś różnicę czy wygrana byłaby ze spinów czy też z zakładów?
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
Dokładnie co za róznica ,wygrana to wygrana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2011
Posty: 9 |
Nawet jeśli wygrał z darmowych spinów nie powinno być kłopotu ja wygrałem z darmowych spinów 149zł 100 zleciłem do wypłaty to poprosili o scany wysłałem im na polski support napisałem co i jak i po 5 dniach wypłacili
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
Tobet wycofał promocję dla nowych użytkowników i obecnie nie oferuje nowym klientom żadnego bonusu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108 |
Ja wygrałem na zakładach, a konto mi zablokowali.
Mam pytanko. Jak mnie pierwszy raz poprosili o kopię dowodu tożsamości, to im wysłałem dwa zdjęcia zrobione aparatem cyfrowym (jakość b.dobra, wszystkie dane idealnie czytelne). Później mi odpisali, że nadal czekają na skany dowodu. Jak ich zapytałem, czy muszą być koniecznie skany, czy zdjęcie nie wystarczy, to milczą jak grób. Jak oceniacie, muszę koniecznie im skany wysyłać, zdjęcie nie wystarcza? Muszę koniecznie skaner kupować? Ogólnie to w supporcie Tobetu niezbyt piśmienni ludzie pracują. Albo po prostu mało im płacą, to na odpierdol wszystko robią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Banik,nie chcę się za bardzo wcinać w temat, który mnie osobiście nie dotyczy bo nie znam dokładnie tej sytuacji, ale czy to robi jakąś różnicę czy wygrana byłaby ze spinów czy też z zakładów?
Pozdrawiam. Zgadzam się wygrana to wygrana. Tyle, że dla darmowych spinów ludzie otwierają i po kilkadziesiąt kont na te same dane i to nie tylko w Tobet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
obuszek - wyślij na priv login. Zbadam sprawę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 18 |
Wygrałem u nich sporo pieniędzy i po tygodniu chcąc się zalogować na swoje konto wyskoczył mi komunikat konto zamknięte. Napisałem do suportu co jest przyczyną zamknięcia konta. Uzyskałem bardzo szybką odpowiedź "Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia istniejącego konta lubodmówienia założenia nowego bez podania przyczyny. " Nie polecam tego bukmachera !!! Wygrałeś na zakładach czy na darmowych spinach w kasynie? Wygrana na zakładach bukmacherskich (niższe klasy rozgrywkowe, jedyny plus to że wypłacili pieniądze. Tobet najwyraźniej nie lubi jak go się często ogrywa. Jest to firma dla tych co grają za 5 zł o czym świadczył ich bonus 300% do 15 zł. Uważajcie na tego bukmachera!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Czytając ostatnie posty trochę się wystraszyłem.Miałem zamiar tam pograć (grubiej) na okręgówkę ,ale jeżeli zamykają konta tylko za to ,że się trafia typy (wygrywa kasę)to nie wpłacam i nie gram w tej firmie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Okręgówek może nie grałem bo ich nie było, ale na live sporo i to za grubszą kasę. Nigdy nie było problemu z wypłatami mniejszymi czy większymi, zazwyczaj do 48h na koncie bankowym , często do 24h nawet. Jedyny problem miałem z nimi jak pomylili dwa konkursy w kasynie, ale przyznali się do błędu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Główny powód zamykania kont to nadmierna ilość ich założonych z jednego IP. Zdarzają się też przypadki zamykanie kont za ewidentne oszustwa jak np. po gra błędnie oficjalnym podanym czasie rozpoczęcia spotkania w niskich ligach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
gram u nich dośc długo, dla mnie dość solidni są, kasa zawsze na koncie (najdłużej 2 dni) ja mogę polecić ich
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108 |
Banik, niestety nie mam opcji wysyłania prywatnych wiadomości, chyba za mało postów natrzepałem, a nie będę przecież teraz na czacie spamował tekstami: "go go go go!", "walka!", itd.
Wolałbym na forum jawnie nicka nie podawać, bo zgłoszona sprawa może mieć związek z włamaniem na konto (a ciągle mam nadzieję na pozytywne zakończenie tej historii). Ewentualnie może wyślij mi swojego maila na priv (odebrać chyba powinienem móc), o ile faktycznie masz chęć i możliwość zbadania sprawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Główny powód zamykania kont to nadmierna ilość ich założonych z jednego IP. Zdarzają się też przypadki zamykanie kont za ewidentne oszustwa jak np. po gra błędnie oficjalnym podanym czasie rozpoczęcia spotkania w niskich ligach. za frajerstwo powinno się płacić
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 18 |
Główny powód zamykania kont to nadmierna ilość ich założonych z jednego IP. Zdarzają się też przypadki zamykanie kont za ewidentne oszustwa jak np. po gra błędnie oficjalnym podanym czasie rozpoczęcia spotkania w niskich ligach. Miałem tylko jedno konto, a zakłady były grane długo przed meczem. Konto zamknięte bez podania przyczyny nawet skanów nie chcieli.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Główny powód zamykania kont to nadmierna ilość ich założonych z jednego IP. Zdarzają się też przypadki zamykanie kont za ewidentne oszustwa jak np. po gra błędnie oficjalnym podanym czasie rozpoczęcia spotkania w niskich ligach. skad mozecie wiedziec, ze to oszustwo? mi samemu zdazylo sie kilka razy postawic po rozpoczeciu meczu, kiedy kompletnie nie mialem wiedzy i jego wczesniejszym starcie (nie na tobecie). nie rozumiem czemu klient mialby placic za wasz ewidentny blad bo wy go oskarzycie, nie majac dowodow, o ewidentne oszustwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
jakie stawki są przyjmowane na okręgówkę ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Główny powód zamykania kont to nadmierna ilość ich założonych z jednego IP. Zdarzają się też przypadki zamykanie kont za ewidentne oszustwa jak np. po gra błędnie oficjalnym podanym czasie rozpoczęcia spotkania w niskich ligach. skad mozecie wiedziec, ze to oszustwo? mi samemu zdazylo sie kilka razy postawic po rozpoczeciu meczu, kiedy kompletnie nie mialem wiedzy i jego wczesniejszym starcie (nie na tobecie). nie rozumiem czemu klient mialby placic za wasz ewidentny blad bo wy go oskarzycie, nie majac dowodow, o ewidentne oszustwo  Wszystko jest względne. Można oczywiście zagrać po czasie, czy nawet znając wynik w niskich ligach gdzie godziny oficjalne czasami zmieniają się i w dzień meczu. Zdarzało się, że i wyniki na portalach oficjalne były celowo zamieszczane... pod zagrane kupony. Nie tylko w Polsce. gonia - napisałem do Ciebie na priv. Sprawy załatwię zaraz po świętach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Poprawką priv nie wyszedł. Wyślijcie loginy i ewentualne szczegóły sprawy na mojego maila: [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
W dalszym ciągu jest to prymitywne zwalanie winy na gracza. Skoro proponujecie w ofercie takie egzotyki jak okręgówki itp to wy ponosicie odpowiedzialność za ewentualne pomyłki w wynikach na jakichś wiejskich portalach czy inne godziny rozpoczęcia spotkań, bo sędzia się napierdolił jabolem i musi wytrzeźwieć. Szkoda, że waszym targetem są "dwuzłotówkowicze", co widać po polityce firmy, limitach. i twoje tłumaczenie, że to wina graczy, że musieli wiedzieć o przesunięciu spotkania na inną godzinę i napewno chcieli oszukać firmę jest kolejnym dowodem na to jak amatorskim jesteście bukiem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|