Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17
Piostar #4620090 23/04/2011 12:27
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Banik,nie chcę się za bardzo wcinać w temat, który mnie osobiście nie dotyczy bo nie znam dokładnie tej sytuacji, ale czy to robi jakąś różnicę czy wygrana byłaby ze spinów czy też z zakładów?

Pozdrawiam.

Bonus: Unibet
Piostar #4620095 23/04/2011 13:03
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dokładnie co za róznica ,wygrana to wygrana.

Piostar #4620107 23/04/2011 13:56
Dołączył: Jan 2011
Posty: 9
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 9
Nawet jeśli wygrał z darmowych spinów nie powinno być kłopotu ja wygrałem z darmowych spinów 149zł 100 zleciłem do wypłaty to poprosili o scany wysłałem im na polski support napisałem co i jak i po 5 dniach wypłacili

Piostar #4620161 23/04/2011 15:02
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Tobet wycofał promocję dla nowych użytkowników i obecnie nie oferuje nowym klientom żadnego bonusu.

Piostar #4620175 23/04/2011 15:32
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108
O
member
member
O Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108
Ja wygrałem na zakładach, a konto mi zablokowali.

Mam pytanko. Jak mnie pierwszy raz poprosili o kopię dowodu tożsamości, to im wysłałem dwa zdjęcia zrobione aparatem cyfrowym (jakość b.dobra, wszystkie dane idealnie czytelne). Później mi odpisali, że nadal czekają na skany dowodu. Jak ich zapytałem, czy muszą być koniecznie skany, czy zdjęcie nie wystarczy, to milczą jak grób.
Jak oceniacie, muszę koniecznie im skany wysyłać, zdjęcie nie wystarcza? Muszę koniecznie skaner kupować?
Ogólnie to w supporcie Tobetu niezbyt piśmienni ludzie pracują. Albo po prostu mało im płacą, to na odpierdol wszystko robią.

rcsade #4620180 23/04/2011 15:37
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Originally Posted by rcsade
Banik,nie chcę się za bardzo wcinać w temat, który mnie osobiście nie dotyczy bo nie znam dokładnie tej sytuacji, ale czy to robi jakąś różnicę czy wygrana byłaby ze spinów czy też z zakładów?

Pozdrawiam.

Zgadzam się wygrana to wygrana. Tyle, że dla darmowych spinów ludzie otwierają i po kilkadziesiąt kont na te same dane i to nie tylko w Tobet.

Piostar #4620182 23/04/2011 15:39
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
obuszek - wyślij na priv login. Zbadam sprawę.

Banik #4620207 23/04/2011 16:12
Dołączył: Aug 2006
Posty: 18
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 18
Originally Posted by Banik
Originally Posted by gonia
Wygrałem u nich sporo pieniędzy i po tygodniu chcąc się zalogować na swoje konto wyskoczył mi komunikat konto zamknięte. Napisałem do suportu co jest przyczyną zamknięcia konta.
Uzyskałem bardzo szybką odpowiedź "Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia istniejącego konta lubodmówienia założenia nowego bez podania przyczyny. "
Nie polecam tego bukmachera !!!

Wygrałeś na zakładach czy na darmowych spinach w kasynie?
Wygrana na zakładach bukmacherskich (niższe klasy rozgrywkowe, jedyny plus to że wypłacili pieniądze.
Tobet najwyraźniej nie lubi jak go się często ogrywa.
Jest to firma dla tych co grają za 5 zł o czym świadczył ich bonus 300% do 15 zł.
Uważajcie na tego bukmachera!!!

gonia #4620272 23/04/2011 16:46
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Czytając ostatnie posty trochę się wystraszyłem.Miałem zamiar
tam pograć (grubiej) na okręgówkę ,ale jeżeli zamykają konta tylko za to ,że się trafia typy (wygrywa kasę)to nie wpłacam i nie gram
w tej firmie.

Piostar #4620316 23/04/2011 16:58
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Okręgówek może nie grałem bo ich nie było, ale na live sporo i to za grubszą kasę. Nigdy nie było problemu z wypłatami mniejszymi czy większymi, zazwyczaj do 48h na koncie bankowym , często do 24h nawet. Jedyny problem miałem z nimi jak pomylili dwa konkursy w kasynie, ale przyznali się do błędu.

milan1231 #4620332 23/04/2011 17:02
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Główny powód zamykania kont to nadmierna ilość ich założonych z jednego IP.
Zdarzają się też przypadki zamykanie kont za ewidentne oszustwa jak np. po gra błędnie oficjalnym podanym czasie rozpoczęcia spotkania w niskich ligach.

Piostar #4620337 23/04/2011 17:04
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
gram u nich dośc długo, dla mnie dość solidni są, kasa zawsze na koncie (najdłużej 2 dni) ja mogę polecić ich

Piostar #4620509 23/04/2011 18:38
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108
O
member
member
O Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108
Banik, niestety nie mam opcji wysyłania prywatnych wiadomości, chyba za mało postów natrzepałem, a nie będę przecież teraz na czacie spamował tekstami: "go go go go!", "walka!", itd.

Wolałbym na forum jawnie nicka nie podawać, bo zgłoszona sprawa może mieć związek z włamaniem na konto (a ciągle mam nadzieję na pozytywne zakończenie tej historii).
Ewentualnie może wyślij mi swojego maila na priv (odebrać chyba powinienem móc), o ile faktycznie masz chęć i możliwość zbadania sprawy.

Banik #4620678 23/04/2011 20:18
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by Banik
Główny powód zamykania kont to nadmierna ilość ich założonych z jednego IP.
Zdarzają się też przypadki zamykanie kont za ewidentne oszustwa jak np. po gra błędnie oficjalnym podanym czasie rozpoczęcia spotkania w niskich ligach.

za frajerstwo powinno się płacić

Banik #4620692 23/04/2011 20:23
Dołączył: Aug 2006
Posty: 18
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 18
Originally Posted by Banik
Główny powód zamykania kont to nadmierna ilość ich założonych z jednego IP.
Zdarzają się też przypadki zamykanie kont za ewidentne oszustwa jak np. po gra błędnie oficjalnym podanym czasie rozpoczęcia spotkania w niskich ligach.

Miałem tylko jedno konto, a zakłady były grane długo przed meczem.
Konto zamknięte bez podania przyczyny nawet skanów nie chcieli.

Banik #4620812 23/04/2011 21:03
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Banik
Główny powód zamykania kont to nadmierna ilość ich założonych z jednego IP.
Zdarzają się też przypadki zamykanie kont za ewidentne oszustwa jak np. po gra błędnie oficjalnym podanym czasie rozpoczęcia spotkania w niskich ligach.

skad mozecie wiedziec, ze to oszustwo? mi samemu zdazylo sie kilka razy postawic po rozpoczeciu meczu, kiedy kompletnie nie mialem wiedzy i jego wczesniejszym starcie (nie na tobecie). nie rozumiem czemu klient mialby placic za wasz ewidentny blad bo wy go oskarzycie, nie majac dowodow, o ewidentne oszustwo laugh

Piostar #4620816 23/04/2011 21:03
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
jakie stawki są przyjmowane na okręgówkę ?

huge #4621695 24/04/2011 02:22
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Originally Posted by huge
Originally Posted by Banik
Główny powód zamykania kont to nadmierna ilość ich założonych z jednego IP.
Zdarzają się też przypadki zamykanie kont za ewidentne oszustwa jak np. po gra błędnie oficjalnym podanym czasie rozpoczęcia spotkania w niskich ligach.

skad mozecie wiedziec, ze to oszustwo? mi samemu zdazylo sie kilka razy postawic po rozpoczeciu meczu, kiedy kompletnie nie mialem wiedzy i jego wczesniejszym starcie (nie na tobecie). nie rozumiem czemu klient mialby placic za wasz ewidentny blad bo wy go oskarzycie, nie majac dowodow, o ewidentne oszustwo laugh

Wszystko jest względne. Można oczywiście zagrać po czasie, czy nawet znając wynik w niskich ligach gdzie godziny oficjalne czasami zmieniają się i w dzień meczu. Zdarzało się, że i wyniki na portalach oficjalne były celowo zamieszczane... pod zagrane kupony. Nie tylko w Polsce.

gonia - napisałem do Ciebie na priv.
Sprawy załatwię zaraz po świętach

Banik #4621714 24/04/2011 02:31
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Poprawką priv nie wyszedł. Wyślijcie loginy i ewentualne szczegóły sprawy na mojego maila:

[email protected]

Banik #4621765 24/04/2011 02:55
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
W dalszym ciągu jest to prymitywne zwalanie winy na gracza. Skoro proponujecie w ofercie takie egzotyki jak okręgówki itp to wy ponosicie odpowiedzialność za ewentualne pomyłki w wynikach na jakichś wiejskich portalach czy inne godziny rozpoczęcia spotkań, bo sędzia się napierdolił jabolem i musi wytrzeźwieć. Szkoda, że waszym targetem są "dwuzłotówkowicze", co widać po polityce firmy, limitach. i twoje tłumaczenie, że to wina graczy, że musieli wiedzieć o przesunięciu spotkania na inną godzinę i napewno chcieli oszukać firmę jest kolejnym dowodem na to jak amatorskim jesteście bukiem.

Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, aker, forty, latajaca_holenderka, rafal08, ANZELMO, alfa, JelineK, Sensei), 1,763 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,717
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1