Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 28 1 2 15 16 17 18 19 27 28
_nowy_ #4629583 29/04/2011 00:08
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
miało być więcej, ale dobre i to :

4 bilety na mecz Polaków o wszystko, w Warszawie, kategoria druga

Bonus: Unibet
_nowy_ #4629584 29/04/2011 00:08
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Zawsze jest szansa w PZPN. Trzeba tylko mieć w rodzinie jakiegoś wysoko postawionego leśnego dziadka laugh

_nowy_ #4629613 29/04/2011 00:20
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
8 kont i "prawie" nic:
2 dni namawiałem i pouczałem Szwagra, żeby się zapisał i rezultat:
4 bilety I kategorii na mecz otwarcia
pozdrawiam

_nowy_ #4629650 29/04/2011 00:44
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2
a już myślałam, że i mnie uda się zobaczyć czy coś wylosowałam, ale oczywiście się nie udało. zamiast tego tekstu po angielsku wyskakuje teraz przepraszamy. wystąpił nieoczekiwany błąd bla, bla bla.

_nowy_ #4629700 29/04/2011 01:12
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
WYLOSOWALEM na 1 koncie bilety na 5 spotkan !!! ( na 2 koncie nic nie wylosowalem).


OTO BILETY:

[Linked Image] [img717.imageshack.us]

Uploaded with ImageShack.us [imageshack.us]


P.S. Ukraina odpada !!! Najlepszy Cwiercwinal i cena tez lepsza niz ten otwarcia.

_nowy_ #4629707 29/04/2011 01:16
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
gdzie jest sprawiedliwosc ja sie pytam laugh

_nowy_ #4629710 29/04/2011 01:19
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
jesli by ktos trafil 3 mecz grupowy polakow we wroclawiu a nie mial zamiaru sie wybrac chetnie odkupie smile

analityk #4629711 29/04/2011 01:19
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592
addict
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592
Jak na jednym z tylko dwóch kont wylosowałeś aż pięć spotkań to nic tylko jeszcze dziś w totka zagrać ;].
PS. Możliwe, że cos źle usłyszałem, ale wydaje mi się, że albo płacisz za wszystkie zamówione albo za żaden

...swoją drogą... po wynikach widać, że fantastyczny algorytm do tego losowania stworzyli smirk ...

Originally Posted by analityk
WYLOSOWALEM na 1 koncie bilety na 5 spotkan !!! ( na 2 koncie nic nie wylosowalem).
OTO BILETY:

[Linked Image] [img717.imageshack.us]

Uploaded with ImageShack.us [imageshack.us]


P.S. Ukraina odpada !!! Najlepszy Cwiercwinal i cena tez lepsza niz ten otwarcia.

_nowy_ #4629712 29/04/2011 01:19
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Kto chce te na otwarcia i na ukraine? nie chce ich !!!

Ulvgaard #4629717 29/04/2011 01:21
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by Ulvgaard
Jak na jednym z tylko dwóch kont wylosowałeś aż pięć spotkań to nic tylko jeszcze dziś w totka zagrać ;].
PS. Możliwe, że cos źle usłyszałem, ale wydaje mi się, że albo płacisz za wszystkie zamówione albo za żaden

...swoją drogą... po wynikach widać, że fantastyczny algorytm do tego losowania stworzyli smirk ...

Originally Posted by analityk
WYLOSOWALEM na 1 koncie bilety na 5 spotkan !!! ( na 2 koncie nic nie wylosowalem).
OTO BILETY:

[Linked Image] [img717.imageshack.us]

Uploaded with ImageShack.us [imageshack.us]


P.S. Ukraina odpada !!! Najlepszy Cwiercwinal i cena tez lepsza niz ten otwarcia.

To wogole nie kupie !

_nowy_ #4629725 29/04/2011 01:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
I bardzo dobrze, im więcej takich tym większa szansa trafienia czegoś w dodatkowym losowaniu wszystkich nieopłaconych w terminie biletów smile

_nowy_ #4629728 29/04/2011 01:27
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
a do kiedy trzeba zaplacic?

_nowy_ #4629730 29/04/2011 01:29
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
po co aplikowałeś skoro nie chcesz tych biletów?

tomo #4629733 29/04/2011 01:31
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592
addict
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592
Originally Posted by tomo
I bardzo dobrze, im więcej takich tym większa szansa trafienia czegoś w dodatkowym losowaniu wszystkich nieopłaconych w terminie biletów smile

W dodatkowym będą losowac tylko wśród tych, którzy poprzednio nie wylosowali? Bo jeżeli razem z osobami, które teraz nie opłacą, albo jeśli jeszcze nowe konta będzie można zakładać to ja przy tym systemie czarno widze jakiekolwiek szanse blush

dewoj #4629734 29/04/2011 01:32
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by dewoj
po co aplikowałeś skoro nie chcesz tych biletów?

tzn z ukraina sie przeliczylem, tak aplikowalem aby zobaczyc czy mam szczescie. Nie wiedzialem ze az tyle wylosuje, liczylem na max 2 mecze a nie na 5. Nie mam tyle kasy aby wylozyc chodz wiem ze moznaby zarobic na tych biletach sprzedajac je.

analityk #4629740 29/04/2011 01:38
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by analityk
To wogole nie kupie !

Jeszcze się obraź.

_nowy_ #4629742 29/04/2011 01:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245

Ja sprawdziłem 4 konta z 5 i na tych co sam zakładałem mam 2/2. 2 mecze grupowe + ćwierćfinał. Szkoda tylko,że wszystkie mecze na Ukrainie, ale marudził nie będę - będzie okazja zwiedzić ten kraj.
Oby na 5 koncie były bilety na jakiś mecz w Polsce boks

Kameleon #4629753 29/04/2011 01:45
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by analityk
To wogole nie kupie !

Jeszcze się obraź.

nie , tylko sie niepotrzebnie podjaralem najpierw a pozniej jak zobaczylem laczna kwote to zdziwienie...Kupilbym jakbym mial pewnosc ze to sprzedam.

analityk #4629756 29/04/2011 01:46
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by analityk
Originally Posted by dewoj
po co aplikowałeś skoro nie chcesz tych biletów?

tzn z ukraina sie przeliczylem, tak aplikowalem aby zobaczyc czy mam szczescie. Nie wiedzialem ze az tyle wylosuje, liczylem na max 2 mecze a nie na 5. Nie mam tyle kasy aby wylozyc chodz wiem ze moznaby zarobic na tych biletach sprzedajac je.

ja bym wszystko zrobil zeby ten hajs zdobyc wink

_nowy_ #4629769 29/04/2011 01:49
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Dziwne z tym trafieniem 5 meczy na 1 koncie. O ile pamiętam (nie chce mi się szukać) uefa mówiła, że 1 aplikacja=1 mecz. Jak wylosują raz to nie bierze się udziału w innych losowaniach....
Pamięta to ktoś lub znajdzie?

analityk: poczekaj na maila, wtedy się wiele wyjaśni.

Czy ma być 2 losowanie? myślałem, że w tym "panelu" w którym pójdzie odkupywać po cenie nominalnej będą te nie opłacone do kupienia kto 1 ten lepszy....Gdzie pisali o 2 losowaniu?

Strona 17 z 28 1 2 15 16 17 18 19 27 28

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1