|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
miało być więcej, ale dobre i to :
4 bilety na mecz Polaków o wszystko, w Warszawie, kategoria druga
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Zawsze jest szansa w PZPN. Trzeba tylko mieć w rodzinie jakiegoś wysoko postawionego leśnego dziadka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63 |
8 kont i "prawie" nic: 2 dni namawiałem i pouczałem Szwagra, żeby się zapisał i rezultat: 4 bilety I kategorii na mecz otwarcia pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2 |
a już myślałam, że i mnie uda się zobaczyć czy coś wylosowałam, ale oczywiście się nie udało. zamiast tego tekstu po angielsku wyskakuje teraz przepraszamy. wystąpił nieoczekiwany błąd bla, bla bla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
WYLOSOWALEM na 1 koncie bilety na 5 spotkan !!! ( na 2 koncie nic nie wylosowalem). OTO BILETY: [Linked Image] [ img717.imageshack.us] Uploaded with ImageShack.us [ imageshack.us] P.S. Ukraina odpada !!! Najlepszy Cwiercwinal i cena tez lepsza niz ten otwarcia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
gdzie jest sprawiedliwosc ja sie pytam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
jesli by ktos trafil 3 mecz grupowy polakow we wroclawiu a nie mial zamiaru sie wybrac chetnie odkupie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592 |
Jak na jednym z tylko dwóch kont wylosowałeś aż pięć spotkań to nic tylko jeszcze dziś w totka zagrać ;]. PS. Możliwe, że cos źle usłyszałem, ale wydaje mi się, że albo płacisz za wszystkie zamówione albo za żaden ...swoją drogą... po wynikach widać, że fantastyczny algorytm do tego losowania stworzyli  ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Kto chce te na otwarcia i na ukraine? nie chce ich !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Jak na jednym z tylko dwóch kont wylosowałeś aż pięć spotkań to nic tylko jeszcze dziś w totka zagrać ;]. PS. Możliwe, że cos źle usłyszałem, ale wydaje mi się, że albo płacisz za wszystkie zamówione albo za żaden ...swoją drogą... po wynikach widać, że fantastyczny algorytm do tego losowania stworzyli  ... To wogole nie kupie !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
I bardzo dobrze, im więcej takich tym większa szansa trafienia czegoś w dodatkowym losowaniu wszystkich nieopłaconych w terminie biletów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
a do kiedy trzeba zaplacic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
po co aplikowałeś skoro nie chcesz tych biletów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592 |
I bardzo dobrze, im więcej takich tym większa szansa trafienia czegoś w dodatkowym losowaniu wszystkich nieopłaconych w terminie biletów  W dodatkowym będą losowac tylko wśród tych, którzy poprzednio nie wylosowali? Bo jeżeli razem z osobami, które teraz nie opłacą, albo jeśli jeszcze nowe konta będzie można zakładać to ja przy tym systemie czarno widze jakiekolwiek szanse 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
po co aplikowałeś skoro nie chcesz tych biletów? tzn z ukraina sie przeliczylem, tak aplikowalem aby zobaczyc czy mam szczescie. Nie wiedzialem ze az tyle wylosuje, liczylem na max 2 mecze a nie na 5. Nie mam tyle kasy aby wylozyc chodz wiem ze moznaby zarobic na tych biletach sprzedajac je.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Ja sprawdziłem 4 konta z 5 i na tych co sam zakładałem mam 2/2. 2 mecze grupowe + ćwierćfinał. Szkoda tylko,że wszystkie mecze na Ukrainie, ale marudził nie będę - będzie okazja zwiedzić ten kraj. Oby na 5 koncie były bilety na jakiś mecz w Polsce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
nie , tylko sie niepotrzebnie podjaralem najpierw a pozniej jak zobaczylem laczna kwote to zdziwienie...Kupilbym jakbym mial pewnosc ze to sprzedam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
po co aplikowałeś skoro nie chcesz tych biletów? tzn z ukraina sie przeliczylem, tak aplikowalem aby zobaczyc czy mam szczescie. Nie wiedzialem ze az tyle wylosuje, liczylem na max 2 mecze a nie na 5. Nie mam tyle kasy aby wylozyc chodz wiem ze moznaby zarobic na tych biletach sprzedajac je. ja bym wszystko zrobil zeby ten hajs zdobyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Dziwne z tym trafieniem 5 meczy na 1 koncie. O ile pamiętam (nie chce mi się szukać) uefa mówiła, że 1 aplikacja=1 mecz. Jak wylosują raz to nie bierze się udziału w innych losowaniach.... Pamięta to ktoś lub znajdzie?
analityk: poczekaj na maila, wtedy się wiele wyjaśni.
Czy ma być 2 losowanie? myślałem, że w tym "panelu" w którym pójdzie odkupywać po cenie nominalnej będą te nie opłacone do kupienia kto 1 ten lepszy....Gdzie pisali o 2 losowaniu?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|