|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
na meczu otwarcia nie stracisz, na Ukrainy też nie. NIe wiadomo jak 3 mecz na UKR.
Masz lokate 9-12 miesięczną z niewiadomym zyskiem:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
wiadomo do kiedy trzeba zapłacić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Dziwne z tym trafieniem 5 meczy na 1 koncie. O ile pamiętam (nie chce mi się szukać) uefa mówiła, że 1 aplikacja=1 mecz. Jak wylosują raz to nie bierze się udziału w innych losowaniach.... Pamięta to ktoś lub znajdzie?
analityk: poczekaj na maila, wtedy się wiele wyjaśni.
Czy ma być 2 losowanie? myślałem, że w tym "panelu" w którym pójdzie odkupywać po cenie nominalnej będą te nie opłacone do kupienia kto 1 ten lepszy....Gdzie pisali o 2 losowaniu? sam sie zdziwilem ze az tyle,ale brat tez wygral w Kijowie na 2 mecze grupowy i cwiercwinal tez na 1 koncie. Kase mam ale na mieszkanie odkladam i nie moge teraz tyle wylozyc bo bede kupowal wlasne M w tym roku....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
przychodza juz maile od uefy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Qcz ja pamiętam o tej zasadzie 1 aplikacja = 1 mecz w fazie grupowej, + ew. 1 mecz w fazie pucharowej. Jakby było tak jak wylosowano Analitykowi to w mojej ocenie niezła lipa.
Analityk, w tej chwili już na tym zarobisz jeżeli masz tylko trochę oleju w głowie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
4 Bilety na mecz w Wrocławiu najniższa kategoria Super 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Qcz ja pamiętam o tej zasadzie 1 aplikacja = 1 mecz w fazie grupowej, + ew. 1 mecz w fazie pucharowej. Jakby było tak jak wylosowano Analitykowi to w mojej ocenie niezła lipa.
Analityk, w tej chwili już na tym zarobisz jeżeli masz tylko trochę oleju w głowie... dokladne jak MAGIK mowi kupuj bilety dawaj ogloszenia szybko sie ich pozbedziiesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Mecz 14: C1 - C3 kij go wie kto z kim , ale jade na mecz do Gdanska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Qcz ja pamiętam o tej zasadzie 1 aplikacja = 1 mecz w fazie grupowej, + ew. 1 mecz w fazie pucharowej. Jakby było tak jak wylosowano Analitykowi to w mojej ocenie niezła lipa.
Analityk, w tej chwili już na tym zarobisz jeżeli masz tylko trochę oleju w głowie... czemu lipa? mniejsze szanse dla innych? Moglem nie trafic wogole to bym nie mial teraz metliku w glowie.Ja nie mam szczescia do roznego rodzaju losowac a tu nagle takie cos 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ale zauważcie, że Analityk brał I kategorię, czyli te najdroższe bilety na które na pewno najmniej chętnych było. Jak walnął na wszystkie możliwe mecze, to całkiem możliwe, że aż 5 mu wylosowało.
Jakby brał III kategorię, to wtedy można już mówić o cudzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
4 Bilety na mecz w Wrocławiu najniższa kategoria Super  Moje bilety wylosowałeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Wszystko to samo co bylo tydzien temu odnosnie biletow, mam te ktore mialem. 5600pln lacznie trzeba zaplacic, kiedy chca siano w maju?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
4 Bilety na mecz w Wrocławiu najniższa kategoria Super  Moje bilety wylosowałeś  Ok oddam ci je 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Mecz 14: C1 - C3 kij go wie kto z kim , ale jade na mecz do Gdanska  Oj tam coś wiadomo - Holandia/Hiszpania vs ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
4 Bilety na mecz w Wrocławiu najniższa kategoria Super  Moje bilety wylosowałeś  albo moje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Ale zauważcie, że Analityk brał I kategorię, czyli te najdroższe bilety na które na pewno najmniej chętnych było. Jak walnął na wszystkie możliwe mecze, to całkiem możliwe, że aż 5 mu wylosowało.
Jakby brał III kategorię, to wtedy można już mówić o cudzie. dokladnie tak bylo jak mowisz, aplkowalem na wszystkie, chcialem na 1 a mam na 5 i tu sie robi lipa jak trzeba za wszystko placic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
4 Bilety na mecz w Wrocławiu najniższa kategoria Super  Moje bilety wylosowałeś  albo moje  Ojciec i ja jedziemy zostają dwa bilety ciekawe ilu kolegów teraz będę miał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Analityk chodzi mi o to,że nie takie były założenia. Nie ma w tym Twojej winy, winszuję i miłego oglądania @Bzyku moim zdaniem prawdopodobieństwo było bardzo małe, ja na wszystkich kontach aplikowałem w najwyższych kategoriach, po to przecież była opcja żeby później losowało w innych,a w końcu i tak możesz zrezygnować z biletów 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Mecz 14: C1 - C3 kij go wie kto z kim , ale jade na mecz do Gdanska  Oj tam coś wiadomo - Holandia/Hiszpania vs ?  wystarczy mi jedna mocna ekipa do szczescia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Jak ktoś będzie chciał odstąpić bilety na następujące mecze: - grupowe Gdańsk/Poznań/Warszawa/Wrocław/Lwów - ćwierćfinał Warszawa/Gdańsk - półfinał Warszawa - finał Kijów to od razu się zgłaszam. Oczywiście za rozsądną cenę  PS. Wiecie jak ma wyglądać system odsprzedaży biletów na oficjalnym portalu ? Kto pierwszy ten lepszy ? Jakaś licytacja ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|