Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 28 1 2 16 17 18 19 20 27 28
_nowy_ #4629770 29/04/2011 01:51
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
na meczu otwarcia nie stracisz, na Ukrainy też nie.
NIe wiadomo jak 3 mecz na UKR.

Masz lokate 9-12 miesięczną z niewiadomym zyskiem:)

Bonus: Unibet
_nowy_ #4629773 29/04/2011 01:53
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
wiadomo do kiedy trzeba zapłacić?

Qcz #4629774 29/04/2011 01:53
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by Qcz
Dziwne z tym trafieniem 5 meczy na 1 koncie. O ile pamiętam (nie chce mi się szukać) uefa mówiła, że 1 aplikacja=1 mecz. Jak wylosują raz to nie bierze się udziału w innych losowaniach....
Pamięta to ktoś lub znajdzie?

analityk: poczekaj na maila, wtedy się wiele wyjaśni.

Czy ma być 2 losowanie? myślałem, że w tym "panelu" w którym pójdzie odkupywać po cenie nominalnej będą te nie opłacone do kupienia kto 1 ten lepszy....Gdzie pisali o 2 losowaniu?

sam sie zdziwilem ze az tyle,ale brat tez wygral w Kijowie na 2 mecze grupowy i cwiercwinal tez na 1 koncie. Kase mam ale na mieszkanie odkladam i nie moge teraz tyle wylozyc bo bede kupowal wlasne M w tym roku....

_nowy_ #4629776 29/04/2011 01:54
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
przychodza juz maile od uefy

_nowy_ #4629777 29/04/2011 01:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Qcz ja pamiętam o tej zasadzie 1 aplikacja = 1 mecz w fazie grupowej, + ew. 1 mecz w fazie pucharowej. Jakby było tak jak wylosowano Analitykowi to w mojej ocenie niezła lipa.

Analityk, w tej chwili już na tym zarobisz jeżeli masz tylko trochę oleju w głowie...

_nowy_ #4629784 29/04/2011 02:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
4 Bilety na mecz w Wrocławiu najniższa kategoria smile

Super wink

MagiK #4629788 29/04/2011 02:01
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by MagiK
Qcz ja pamiętam o tej zasadzie 1 aplikacja = 1 mecz w fazie grupowej, + ew. 1 mecz w fazie pucharowej. Jakby było tak jak wylosowano Analitykowi to w mojej ocenie niezła lipa.

Analityk, w tej chwili już na tym zarobisz jeżeli masz tylko trochę oleju w głowie...

dokladne jak MAGIK mowi kupuj bilety dawaj ogloszenia szybko sie ich pozbedziiesz wink

_nowy_ #4629789 29/04/2011 02:01
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Mecz 14: C1 - C3

kij go wie kto z kim , ale jade na mecz do Gdanska laugh

MagiK #4629790 29/04/2011 02:01
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by MagiK
Qcz ja pamiętam o tej zasadzie 1 aplikacja = 1 mecz w fazie grupowej, + ew. 1 mecz w fazie pucharowej. Jakby było tak jak wylosowano Analitykowi to w mojej ocenie niezła lipa.

Analityk, w tej chwili już na tym zarobisz jeżeli masz tylko trochę oleju w głowie...

czemu lipa? mniejsze szanse dla innych?
Moglem nie trafic wogole to bym nie mial teraz metliku w glowie.Ja nie mam szczescia do roznego rodzaju losowac a tu nagle takie cos laugh

_nowy_ #4629791 29/04/2011 02:03
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ale zauważcie, że Analityk brał I kategorię, czyli te najdroższe bilety na które na pewno najmniej chętnych było. Jak walnął na wszystkie możliwe mecze, to całkiem możliwe, że aż 5 mu wylosowało.

Jakby brał III kategorię, to wtedy można już mówić o cudzie.

Jakubosiu #4629793 29/04/2011 02:03
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Jakubosiu
4 Bilety na mecz w Wrocławiu najniższa kategoria smile

Super wink


Moje bilety wylosowałeś frown

_nowy_ #4629797 29/04/2011 02:05
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Wszystko to samo co bylo tydzien temu odnosnie biletow, mam te ktore mialem. 5600pln lacznie trzeba zaplacic, kiedy chca siano w maju?

Bzyku #4629798 29/04/2011 02:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Jakubosiu
4 Bilety na mecz w Wrocławiu najniższa kategoria smile

Super wink


Moje bilety wylosowałeś frown


Ok oddam ci je frown

jadanek #4629799 29/04/2011 02:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by termii
Mecz 14: C1 - C3

kij go wie kto z kim , ale jade na mecz do Gdanska laugh
Oj tam coś wiadomo - Holandia/Hiszpania vs ? wink

Bzyku #4629801 29/04/2011 02:06
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Jakubosiu
4 Bilety na mecz w Wrocławiu najniższa kategoria smile

Super wink


Moje bilety wylosowałeś frown

albo moje frown

Bzyku #4629803 29/04/2011 02:07
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by Bzyku
Ale zauważcie, że Analityk brał I kategorię, czyli te najdroższe bilety na które na pewno najmniej chętnych było. Jak walnął na wszystkie możliwe mecze, to całkiem możliwe, że aż 5 mu wylosowało.

Jakby brał III kategorię, to wtedy można już mówić o cudzie.

dokladnie tak bylo jak mowisz, aplkowalem na wszystkie, chcialem na 1 a mam na 5 i tu sie robi lipa jak trzeba za wszystko placic.

Wojtas_ #4629806 29/04/2011 02:08
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Jakubosiu
4 Bilety na mecz w Wrocławiu najniższa kategoria smile

Super wink


Moje bilety wylosowałeś frown

albo moje frown

Ojciec i ja jedziemy zostają dwa bilety ciekawe ilu kolegów teraz będę miał laugh

_nowy_ #4629808 29/04/2011 02:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Analityk chodzi mi o to,że nie takie były założenia. Nie ma w tym Twojej winy, winszuję i miłego oglądania piwo

@Bzyku moim zdaniem prawdopodobieństwo było bardzo małe, ja na wszystkich kontach aplikowałem w najwyższych kategoriach, po to przecież była opcja żeby później losowało w innych,a w końcu i tak możesz zrezygnować z biletów wink

MagiK #4629811 29/04/2011 02:10
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by MagiK
Originally Posted by termii
Mecz 14: C1 - C3

kij go wie kto z kim , ale jade na mecz do Gdanska laugh
Oj tam coś wiadomo - Holandia/Hiszpania vs ? wink

wystarczy mi jedna mocna ekipa do szczescia tongue

_nowy_ #4629812 29/04/2011 02:11
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Jak ktoś będzie chciał odstąpić bilety na następujące mecze:

- grupowe Gdańsk/Poznań/Warszawa/Wrocław/Lwów
- ćwierćfinał Warszawa/Gdańsk
- półfinał Warszawa
- finał Kijów

to od razu się zgłaszam. Oczywiście za rozsądną cenę wink

PS. Wiecie jak ma wyglądać system odsprzedaży biletów na oficjalnym portalu ? Kto pierwszy ten lepszy ? Jakaś licytacja ?

Strona 18 z 28 1 2 16 17 18 19 20 27 28

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1