Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 28 1 2 17 18 19 20 21 27 28
_nowy_ #4629814 29/04/2011 02:12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Termii - szczerze mówiąc najbardziej mi zależało na biletach do Gdańska, więc zazdroszczę tongue

Bonus: Unibet
_nowy_ #4629815 29/04/2011 02:12
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
u mnie z 4 kont ogólnie 10 biletów. Wszystko na Ukrainie. Miało być po 1 na konto podobno laugh Na jednym mam grupowy w Kijowie i 1/4 Donieck i chyba to wezmę

Szewa #4629820 29/04/2011 02:15
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Szewa
PS. Wiecie jak ma wyglądać system odsprzedaży biletów na oficjalnym portalu ? Kto pierwszy ten lepszy ? Jakaś licytacja ?

Tak na logikę to też jakieś zapisy i losowanie powinno być.

Licytacja to nie bo to spełnienie marzeń koników - a z tym ponoć UEFA chce walczyć.
Kto pierwszy ten lepszy też nie widzę tego bo serwis szlag trafi na 100% i się wszystko rypnie, a wygrają maniacy którzy będą 72h naciskać F5 aż trafią na moment w którym zadziała.

_nowy_ #4629826 29/04/2011 02:18
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
ktos sie orientuje kto moze grac w tym meczu "MECZ 5 C1:C2"

wylosowalem 8 biletow na ten mecz 1 kategorii

Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Originally Posted by Kaznodzieja
ktos sie orientuje kto moze grac w tym meczu "MECZ 5 C1:C2"

wylosowalem 8 biletow na ten mecz 1 kategorii

Hiszpania bądz Holandia z kimś z drugiego koszyka a tam są mocne ekipy smile

_nowy_ #4629830 29/04/2011 02:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Proponuję taki temacik o wymianie biletów, żeby tego nie zaśmiecać - https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4629824#Post4629824
Propozycję Szewy już przeniosłem.

_nowy_ #4629833 29/04/2011 02:21
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Dobra inicjatywa MagiK piwo

Mam nadzieję, że administracja nie będzie miała nic przeciwko smile

Szypii #4629843 29/04/2011 02:25
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Originally Posted by Szypii
Originally Posted by Kaznodzieja
ktos sie orientuje kto moze grac w tym meczu "MECZ 5 C1:C2"

wylosowalem 8 biletow na ten mecz 1 kategorii

Hiszpania bądz Holandia z kimś z drugiego koszyka a tam są mocne ekipy smile
skąd wiadomo, że jeden z nich?

_nowy_ #4629845 29/04/2011 02:25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
Originally Posted by Szypii
Originally Posted by Kaznodzieja
ktos sie orientuje kto moze grac w tym meczu "MECZ 5 C1:C2"

wylosowalem 8 biletow na ten mecz 1 kategorii

Hiszpania bądz Holandia z kimś z drugiego koszyka a tam są mocne ekipy smile


wydaje mi sie, że mejsca drużyn w poszczególnych grupach bedą losowane ( z wyjatkiem Polski i Ukrainy). Dlatego nie wiadomo czy C1 to Hiszpania/Holandia

_nowy_ #4629855 29/04/2011 02:27
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
ano dokładnie

_nowy_ #4629862 29/04/2011 02:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Może rzeczywiście trochę się pospieszyłem, ale myślałem że będzie to podzielone na koszyki i do grupy B i C na pierwszych miejscach zostaną automatycznie dolosowane drużyny będące najwyżej w rankingu.

_nowy_ #4629865 29/04/2011 02:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Na swoj e mail dostalem odmownie ze nie wygralem biletow a na ojca co widnieja bilety meila jeszcze nie ma tez tak macie ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Originally Posted by Kaznodzieja
ktos sie orientuje kto moze grac w tym meczu "MECZ 5 C1:C2"

wylosowalem 8 biletow na ten mecz 1 kategorii
Hiszp/Hol vs Anglia/Włochy/Niemcy/Chorwacja

_nowy_ #4629891 29/04/2011 02:42
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
ponawia pytanie: skąd takie info??? Przecież miejsca w grupie są losowane i kraje które nie są w 1 koszyku, mogą trafić do każdej z 8 grup czy jak??

_nowy_ #4629900 29/04/2011 02:44
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
wszystko jest wg rankingu
4koszyki

ranking na dzisiaj
http://www.world-results.net/uefa/ranking.html#2011

_nowy_ #4629911 29/04/2011 02:46
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
z koszykami wiadomo...ale później miejsce w grupie jest losowane i pod tym C1 czy C2 może być każdy graj nie licząc Polski i Ukrainy?

_nowy_ #4629912 29/04/2011 02:47
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Czyli spotkanie z Hiszpanią na EURO nam nie grozi. Ufff... przynajmniej nie będzie gwarantowanej "szóstki" w plecy smile

Qcz #4629951 29/04/2011 02:51
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Originally Posted by Qcz
z koszykami wiadomo...ale później miejsce w grupie jest losowane i pod tym C1 czy C2 może być każdy graj nie licząc Polski i Ukrainy?
wydaje mi się że nie jest. Taki jak koszyk to C1,C2,....
mogę się mylic i jak ktoś na inne info to wlejac linki

_nowy_ #4629973 29/04/2011 02:55
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
nie może być tak, że kraj z koszyka 1 jest A1, B1, C1 itd, kraj z koszyka 2 jako A2, B2, C2 itd
Przecież w terminarzu jest A1 z A2 jako 1 mecz, B1 z B2 jako pierwszy mecz grupy B. Nigdy nie było tak, by w 1 meczu spotykały się dwie najlepsze drużny danej grupy.
Nie ma co wklejać linków...musi i zawsze było losowanie miejsca w grupie smile

Bzyku #4629999 29/04/2011 03:01
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Bzyku
Czyli spotkanie z Hiszpanią na EURO nam nie grozi. Ufff... przynajmniej nie będzie gwarantowanej "szóstki" w plecy smile

sprowadzimy sedziego z togo czy tam z czadu i zrobiy druga koree w polsce

Strona 19 z 28 1 2 17 18 19 20 21 27 28

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, aker, forty, kamel), 2,748 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,921
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1