|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Termii - szczerze mówiąc najbardziej mi zależało na biletach do Gdańska, więc zazdroszczę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
u mnie z 4 kont ogólnie 10 biletów. Wszystko na Ukrainie. Miało być po 1 na konto podobno  Na jednym mam grupowy w Kijowie i 1/4 Donieck i chyba to wezmę
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
PS. Wiecie jak ma wyglądać system odsprzedaży biletów na oficjalnym portalu ? Kto pierwszy ten lepszy ? Jakaś licytacja ? Tak na logikę to też jakieś zapisy i losowanie powinno być. Licytacja to nie bo to spełnienie marzeń koników - a z tym ponoć UEFA chce walczyć. Kto pierwszy ten lepszy też nie widzę tego bo serwis szlag trafi na 100% i się wszystko rypnie, a wygrają maniacy którzy będą 72h naciskać F5 aż trafią na moment w którym zadziała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737 |
ktos sie orientuje kto moze grac w tym meczu "MECZ 5 C1:C2"
wylosowalem 8 biletow na ten mecz 1 kategorii
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
ktos sie orientuje kto moze grac w tym meczu "MECZ 5 C1:C2"
wylosowalem 8 biletow na ten mecz 1 kategorii Hiszpania bądz Holandia z kimś z drugiego koszyka a tam są mocne ekipy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Dobra inicjatywa MagiK  Mam nadzieję, że administracja nie będzie miała nic przeciwko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
ktos sie orientuje kto moze grac w tym meczu "MECZ 5 C1:C2"
wylosowalem 8 biletow na ten mecz 1 kategorii Hiszpania bądz Holandia z kimś z drugiego koszyka a tam są mocne ekipy  skąd wiadomo, że jeden z nich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63 |
ktos sie orientuje kto moze grac w tym meczu "MECZ 5 C1:C2"
wylosowalem 8 biletow na ten mecz 1 kategorii Hiszpania bądz Holandia z kimś z drugiego koszyka a tam są mocne ekipy  wydaje mi sie, że mejsca drużyn w poszczególnych grupach bedą losowane ( z wyjatkiem Polski i Ukrainy). Dlatego nie wiadomo czy C1 to Hiszpania/Holandia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Może rzeczywiście trochę się pospieszyłem, ale myślałem że będzie to podzielone na koszyki i do grupy B i C na pierwszych miejscach zostaną automatycznie dolosowane drużyny będące najwyżej w rankingu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Na swoj e mail dostalem odmownie ze nie wygralem biletow a na ojca co widnieja bilety meila jeszcze nie ma tez tak macie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
ktos sie orientuje kto moze grac w tym meczu "MECZ 5 C1:C2"
wylosowalem 8 biletow na ten mecz 1 kategorii Hiszp/Hol vs Anglia/Włochy/Niemcy/Chorwacja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
ponawia pytanie: skąd takie info??? Przecież miejsca w grupie są losowane i kraje które nie są w 1 koszyku, mogą trafić do każdej z 8 grup czy jak??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
z koszykami wiadomo...ale później miejsce w grupie jest losowane i pod tym C1 czy C2 może być każdy graj nie licząc Polski i Ukrainy?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Czyli spotkanie z Hiszpanią na EURO nam nie grozi. Ufff... przynajmniej nie będzie gwarantowanej "szóstki" w plecy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
z koszykami wiadomo...ale później miejsce w grupie jest losowane i pod tym C1 czy C2 może być każdy graj nie licząc Polski i Ukrainy? wydaje mi się że nie jest. Taki jak koszyk to C1,C2,.... mogę się mylic i jak ktoś na inne info to wlejac linki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
nie może być tak, że kraj z koszyka 1 jest A1, B1, C1 itd, kraj z koszyka 2 jako A2, B2, C2 itd Przecież w terminarzu jest A1 z A2 jako 1 mecz, B1 z B2 jako pierwszy mecz grupy B. Nigdy nie było tak, by w 1 meczu spotykały się dwie najlepsze drużny danej grupy. Nie ma co wklejać linków...musi i zawsze było losowanie miejsca w grupie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Czyli spotkanie z Hiszpanią na EURO nam nie grozi. Ufff... przynajmniej nie będzie gwarantowanej "szóstki" w plecy  sprowadzimy sedziego z togo czy tam z czadu i zrobiy druga koree w polsce
|
|
|
Link skopiowany do schowka