|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341 |
Nie chcę wam psuć biznesu, ale czy wy naprawdę jesteście takimi ignorantami, że nie wiecie, że przed nami jeszcze jedna szansa wylosowania biletu? I to szanse o wiele większa, niż w właśnie zakończonym I etapie dystrybucji biletów! Wkrótce będziemy mieli kolejne losowanie i sprzedaż biletów i to z puli przeznaczonej TYLKO dla Polaków. Poza zakończonym losowaniem I etapu dystrybucji biletów będzie jeszcze kolejne szansa nabycia biletu. Dotyczy to puli 32% biletów, będących do dyspozycji narodowych federacji piłkarskich. Część przypadająca PZPN będzie sprzedawana za pośrednictwem internetu, a szczegóły tej operacji znane będą wkrótce. a czy trzeba było coś ekstra zaznaczać w swoim zamówieniu na bilety by móc brać udział w tym drugim losowaniu? czy z automatu biorą udział ci wszyscy co nic nie wylosowali?? Czy np przyjdzie mail z zapytaniem czy chcesz brać udział w drugim losowaniu? Wg. mnie powinni losować tak samo według miast na które się chciało bilety. Chodzi mi o to, że np została pula biletów z meczów z Wrocławia i z Poznania i o te bilety będą "walczyć" Ci którzy za pierwszym razem chcieli iść na te dane mecze  Pewnie i tak zostały te najdroższe bilety... więc będzie ciężko i chyba nie ma co liczyć że ostaną się te najtańsze  mam nadzieję że jeszcze będzie okazja zdobyć bilety, bo przed telebimem to chyba szlag mnie trafi ;D pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
PZPN jeszcze nie podał szczegółów dotyczących II etapu pozyskiwania biletów, tego z puli tylko dla Polaków. Trzeba śledzić media.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63 |
wstępnie myślę nad wymianą 1 biletu na mecz otwarcia I kategorii na inne mecze rozgrywane w Warszawie ewentualne info proszę przesyłać na priv pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
wymienię 4 bilety cat 1 na mecz Polaków nr 2 w Warszawie na 4 bilety cat 3 na finał do Kijowa. Kontakt na PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701 |
trafiłem 4 bilety na 1/2 w Warszawie,czekam na kolejne szanse(mecze Polaków,przede wszystkim otwarcia)w losowaniach uefy i pzpn,będę informował na bieżąco ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
mam 3 bilety a ćwierćfinał w Kijowie. Jestem otwarty na propozycje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
mam 3 bilety a ćwierćfinał w Kijowie. Jestem otwarty na propozycje. To musisz raczej do Ukraincow podbic.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2011
Posty: 2 |
Witam
sadzicie ze da rade wymienic bilety na inne bielty w lipcu prze uefe czy to bedzie wygladało tak zę moge tylko dosprzedać je komyś
ponieważ mam 2 bilety na mecz ukrainy 19 czerwca ostatni ich w grupie i chciałbym go z kims wymienic na bilety obojetnie jakie z gdanska bądz na mecze polaków
jak oceniacie uda sie to czy nie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
myślę, że się uda pod warunkiem, że do tego czasu nabijesz przynajmniej 3000 postów w innych działach niż quasi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2011
Posty: 2 |
Nie wiem jak co po niektórzy orientują się w realiach sprzedaży, ale w drugim terminie będzie jeszcze trudniej trafić bilet. UEFA przeznaczy federacjom max 40 000 biletów każdej, chociaż ja bym liczył raczej na 20 000, a góra 30 000. Biorąc pod uwagę że na 12 000 000 aplikujących w I terminie 45% stanowili Polacy, to było ich 5 400 000. Nawet jeśli powiedzmy 400 000 z nich dostało bilety, choć to i tak bardzo dużo przy puli 600 000, to zostaje 5 000 000, które pewnie będzie chciało aplikować w II terminie. Nawet jeśli nie doszliby żadni nowi chętni to 40 000:5 000 000 x 100%, daje nam 0.8% szans na wylosowanie właśnie nas, a w I terminie szansa ta wynosiła 5%. Zna może ktoś jeszcze jakieś inne fora, czy tematy, albo wątki w których można dyskutować na podobny temat i znaleźć chętnych na wymianę/sprzedaż biletów? Szczególnie zależałoby mi na nawiązaniu kontaktu z Ukraińcami, gdyż posiadam bilet na mecz reprezentacji Ukrainy i chcę go wymienić możliwie najlepiej, czyli na mecz Polaków. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Dzisiaj dopiero sprawdziłem skrzynkę i zauważyłem, że wylosowałem 2 bilety.
Pytanie - do kiedy muszę za nie zapłacić? W mailu niby informują, że kwota do 3 maja zostanie automatycznie pobrana z karty, tyle że ja nie zarejestrowałem wcale żadnej swojej karty.
Jak to jest? Kiedy bilety przepadają?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
Dzisiaj dopiero sprawdziłem skrzynkę i zauważyłem, że wylosowałem 2 bilety.
Pytanie - do kiedy muszę za nie zapłacić? W mailu niby informują, że kwota do 3 maja zostanie automatycznie pobrana z karty, tyle że ja nie zarejestrowałem wcale żadnej swojej karty.
Jak to jest? Kiedy bilety przepadają? Na adres, jaki zarejestrowałeś konto przyjdzie list ze szczegółami zapłaty za bilety. Prawdopodobnie będzie trzeba za indywidualne bilety zapłacić do końca maja.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2011
Posty: 2 |
wylosowałem 4 bilety do Gdańska na mecz C1-C2  10 czerwca, 2 kategoria, cena za szt. 280 PLN chętnie wymienię 2 z nich (zasiądzie obok mnie) na inne 2 bilety na mecz w Polsce!!! w razie czego proszę o info:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Na kup bilet.pl nie będzie biletów na Euro ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 647 |
wymienie dwa bilety do Poznania 10 czerwca c3-c4 2 kategoria na inne 2 bilety na mecze w Polsce...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2011
Posty: 2 |
witam a jest szansa na odkupienie 2 biletów ?? jakby co podaje email [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2011
Posty: 2 |
ja akurat nie mam zamiaru sprzedawać! interesuje mnie tylko wymiana! przypominam mecz nr 5, Gdańsk C1-C2 (mecz na szczycie  ) wymienię 2 bilety bezimienne z tego meczu na któryś z meczów: 1,2,9,10,17,18,21,22,26 lub 30 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2011
Posty: 2 |
Ja mam do sprzedania 2 bilety na mecz w Poznaniu C2-C4. I kategoria, Kontakt pod: [email protected] , albo gg:22565785. Nie zna z was nikt żadnego ukraińskiego forum, albo strony na której z ukraińcami można by się porozumieć w sprawie zamiany biletów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
Z chęcią zakupię bilety na jakiś z meczów w Warszawie - kontakt na pw. Niestety nie poszczęściło się w losowaniu :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Ja sprzdam wszystkie bilety - 20
Wartosc ich to 12160zl ( ja chce 100zl na bilecie wiecej)
Otwarcie w W-wie Cwiercw. w W-wie 3 grupowe w Doniecku
Wszystkie 1 kategoria
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|