Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
Originally Posted by DJ SOSNA
Nie chcę wam psuć biznesu, ale czy wy naprawdę jesteście takimi ignorantami, że nie wiecie, że przed nami jeszcze jedna szansa wylosowania biletu? I to szanse o wiele większa, niż w właśnie zakończonym I etapie dystrybucji biletów! Wkrótce będziemy mieli kolejne losowanie i sprzedaż biletów i to z puli przeznaczonej TYLKO dla Polaków.

Quote
Poza zakończonym losowaniem I etapu dystrybucji biletów będzie jeszcze kolejne szansa nabycia biletu. Dotyczy to puli 32% biletów, będących do dyspozycji narodowych federacji piłkarskich. Część przypadająca PZPN będzie sprzedawana za pośrednictwem internetu, a szczegóły tej operacji znane będą wkrótce.


a czy trzeba było coś ekstra zaznaczać w swoim zamówieniu na bilety by móc brać udział w tym drugim losowaniu? czy z automatu biorą udział ci wszyscy co nic nie wylosowali?? Czy np przyjdzie mail z zapytaniem czy chcesz brać udział w drugim losowaniu? Wg. mnie powinni losować tak samo według miast na które się chciało bilety. Chodzi mi o to, że np została pula biletów z meczów z Wrocławia i z Poznania i o te bilety będą "walczyć" Ci którzy za pierwszym razem chcieli iść na te dane mecze laugh Pewnie i tak zostały te najdroższe bilety... więc będzie ciężko i chyba nie ma co liczyć że ostaną się te najtańsze frown

mam nadzieję że jeszcze będzie okazja zdobyć bilety, bo przed telebimem to chyba szlag mnie trafi ;D pozdro

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
PZPN jeszcze nie podał szczegółów dotyczących II etapu pozyskiwania biletów, tego z puli tylko dla Polaków. Trzeba śledzić media.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
wstępnie myślę nad wymianą 1 biletu na mecz otwarcia I kategorii na inne mecze rozgrywane w Warszawie
ewentualne info proszę przesyłać na priv
pozdrawiam

Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
wymienię 4 bilety cat 1 na mecz Polaków nr 2 w Warszawie na 4 bilety cat 3 na finał do Kijowa. Kontakt na PW

Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
trafiłem 4 bilety na 1/2 w Warszawie,czekam na kolejne szanse(mecze Polaków,przede wszystkim otwarcia)w losowaniach uefy i pzpn,będę informował na bieżąco ...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
mam 3 bilety a ćwierćfinał w Kijowie. Jestem otwarty na propozycje.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by mat2000
mam 3 bilety a ćwierćfinał w Kijowie. Jestem otwarty na propozycje.

To musisz raczej do Ukraincow podbic.

Dołączył: May 2011
Posty: 2
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 2
Witam

sadzicie ze da rade wymienic bilety na inne bielty w lipcu prze uefe czy to bedzie wygladało tak zę moge tylko dosprzedać je komyś

ponieważ mam 2 bilety na mecz ukrainy 19 czerwca ostatni ich w grupie i chciałbym go z kims wymienic na bilety obojetnie jakie z gdanska bądz na mecze polaków

jak oceniacie uda sie to czy nie ??

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
myślę, że się uda pod warunkiem, że do tego czasu nabijesz przynajmniej 3000 postów w innych działach niż quasi wink

Dołączył: May 2011
Posty: 2
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 2
Nie wiem jak co po niektórzy orientują się w realiach sprzedaży, ale w drugim terminie będzie jeszcze trudniej trafić bilet. UEFA przeznaczy federacjom max 40 000 biletów każdej, chociaż ja bym liczył raczej na 20 000, a góra 30 000. Biorąc pod uwagę że na 12 000 000 aplikujących w I terminie 45% stanowili Polacy, to było ich 5 400 000. Nawet jeśli powiedzmy 400 000 z nich dostało bilety, choć to i tak bardzo dużo przy puli 600 000, to zostaje 5 000 000, które pewnie będzie chciało aplikować w II terminie. Nawet jeśli nie doszliby żadni nowi chętni to 40 000:5 000 000 x 100%, daje nam 0.8% szans na wylosowanie właśnie nas, a w I terminie szansa ta wynosiła 5%.

Zna może ktoś jeszcze jakieś inne fora, czy tematy, albo wątki w których można dyskutować na podobny temat i znaleźć chętnych na wymianę/sprzedaż biletów? Szczególnie zależałoby mi na nawiązaniu kontaktu z Ukraińcami, gdyż posiadam bilet na mecz reprezentacji Ukrainy i chcę go wymienić możliwie najlepiej, czyli na mecz Polaków. wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Dzisiaj dopiero sprawdziłem skrzynkę i zauważyłem, że wylosowałem 2 bilety.

Pytanie - do kiedy muszę za nie zapłacić? W mailu niby informują, że kwota do 3 maja zostanie automatycznie pobrana z karty, tyle że ja nie zarejestrowałem wcale żadnej swojej karty.

Jak to jest? Kiedy bilety przepadają?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Originally Posted by kfjatek
Dzisiaj dopiero sprawdziłem skrzynkę i zauważyłem, że wylosowałem 2 bilety.

Pytanie - do kiedy muszę za nie zapłacić? W mailu niby informują, że kwota do 3 maja zostanie automatycznie pobrana z karty, tyle że ja nie zarejestrowałem wcale żadnej swojej karty.

Jak to jest? Kiedy bilety przepadają?

Na adres, jaki zarejestrowałeś konto przyjdzie list ze szczegółami zapłaty za bilety. Prawdopodobnie będzie trzeba za indywidualne bilety zapłacić do końca maja.

Dołączył: May 2011
Posty: 2
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 2
wylosowałem 4 bilety do Gdańska na mecz C1-C2 smile 10 czerwca, 2 kategoria, cena za szt. 280 PLN
chętnie wymienię 2 z nich (zasiądzie obok mnie) na inne 2 bilety na mecz w Polsce!!!

w razie czego proszę o info:)

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Na kup bilet.pl nie będzie biletów na Euro ??

Dołączył: Sep 2005
Posty: 647
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 647
wymienie dwa bilety do Poznania 10 czerwca c3-c4 2 kategoria na inne 2 bilety na mecze w Polsce...

Dołączył: May 2011
Posty: 2
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 2
witam a jest szansa na odkupienie 2 biletów ?? jakby co podaje email [email protected]

Dołączył: May 2011
Posty: 2
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 2
ja akurat nie mam zamiaru sprzedawać! interesuje mnie tylko wymiana!

przypominam mecz nr 5, Gdańsk C1-C2 (mecz na szczycie wink )
wymienię 2 bilety bezimienne z tego meczu na któryś z meczów:
1,2,9,10,17,18,21,22,26 lub 30 smile

Dołączył: May 2011
Posty: 2
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 2
Ja mam do sprzedania 2 bilety na mecz w Poznaniu C2-C4. I kategoria, Kontakt pod: [email protected] , albo gg:22565785.
Nie zna z was nikt żadnego ukraińskiego forum, albo strony na której z ukraińcami można by się porozumieć w sprawie zamiany biletów?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
Z chęcią zakupię bilety na jakiś z meczów w Warszawie - kontakt na pw. Niestety nie poszczęściło się w losowaniu :/

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Ja sprzdam wszystkie bilety - 20

Wartosc ich to 12160zl ( ja chce 100zl na bilecie wiecej)

Otwarcie w W-wie
Cwiercw. w W-wie
3 grupowe w Doniecku

Wszystkie 1 kategoria


Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, cigar, 11kera11, Lukasz111, aker), 1,524 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,858
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1