|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
dzisiaj za Macka parwdopodobnie pojedzie Batchelor
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2011
Posty: 57 |
Nie głupi typ na Mudzyna. Amir myslisz, że tłumiki mocna namieszają w Lesznie? Bjerre, Holder, Pedersen ścigają sie na nich w Anglii a nasze polaczki jedynie co to na nie narzekali w przeciwieństwie do Kenia, Holdera. słuchaj miszczu Sram na brak elementarnej kultury z twojej strony i nazywanie rodaków "polaczkami", bo głupiemu drogi się nie wyprostuje. Chciałbym jednak napomnieć, że piszesz właśnie o jednych z nielicznych sportowców w tym kraju, za których nie trzeba się wstydzić i mozna śmiało nazywać jednymi z najlepszych w tej dyscyplinie.Przypomne, że "płaczki", które najgłosniej protestują przeciwko nowym tłumikom, to obecni mistrz i wicemistrz swiata plus światowa czołówka, a także najlepsza drużyna ostatnich lat. Pewnie nie zauważyles też, że protest Polaków jest postrzegany w środowisku nie jako przykład bezmyslnego pieniactwa i walenia pięścią w stół, ale słuszne postawienie się choremu rozwiazniu.Gdyby, podobna do Polaków, odwagę zaprezentowali wspomniani przez ciebie Pedersen(który przyznaje Polakom pełna rację),Bjerre,Holder itd, a także działacze innych związków, to FIM musiałaby odpuścić. FIM musiałby odpuścić powiadasz? No tak bo żużel popularnością na świecie dorasta FORMULE 1 czy MOTO GP i bez speedwaya FIM jako organizacja poszła by w .... Do tego żużlowcy mają masę innych źródeł dochodu dzięki, którym utrzymali by siebie i swoją rodzinę i swobodnie mogliby zaprotestować calusieńki sezon. Sponsorzy na 100% by to poparli i dali pieniądze na martwą reklamę.  Dobrze też, że napisałeś o tym, że TG i JH to aktualni mistrz i wicemistrz świata. Oświeciłeś mnie człowieku, dzięki! Dalsze wywody to bardziej na sportsboard.pl. No offence Panie Spiwoor. Swoją drogą dobrze ustawili handi na dzisiejsze mecze, aczkolwiek delikatnie poszło na Swindon +13,5 po @2.00. Hot Scott, Darcy, Batch mogą w trójkę co nieco ugrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
Nie głupi typ na Mudzyna. Amir myslisz, że tłumiki mocna namieszają w Lesznie? Bjerre, Holder, Pedersen ścigają sie na nich w Anglii a nasze polaczki jedynie co to na nie narzekali w przeciwieństwie do Kenia, Holdera. słuchaj miszczu Sram na brak elementarnej kultury z twojej strony i nazywanie rodaków "polaczkami", bo głupiemu drogi się nie wyprostuje. Chciałbym jednak napomnieć, że piszesz właśnie o jednych z nielicznych sportowców w tym kraju, za których nie trzeba się wstydzić i mozna śmiało nazywać jednymi z najlepszych w tej dyscyplinie.Przypomne, że "płaczki", które najgłosniej protestują przeciwko nowym tłumikom, to obecni mistrz i wicemistrz swiata plus światowa czołówka, a także najlepsza drużyna ostatnich lat. Pewnie nie zauważyles też, że protest Polaków jest postrzegany w środowisku nie jako przykład bezmyslnego pieniactwa i walenia pięścią w stół, ale słuszne postawienie się choremu rozwiazniu.Gdyby, podobna do Polaków, odwagę zaprezentowali wspomniani przez ciebie Pedersen(który przyznaje Polakom pełna rację),Bjerre,Holder itd, a także działacze innych związków, to FIM musiałaby odpuścić. FIM musiałby odpuścić powiadasz? No tak bo żużel popularnością na świecie dorasta FORMULE 1 czy MOTO GP i bez speedwaya FIM jako organizacja poszła by w .... Do tego żużlowcy mają masę innych źródeł dochodu dzięki, którym utrzymali by siebie i swoją rodzinę i swobodnie mogliby zaprotestować calusieńki sezon. Sponsorzy na 100% by to poparli i dali pieniądze na martwą reklamę.  Dobrze też, że napisałeś o tym, że TG i JH to aktualni mistrz i wicemistrz świata. Oświeciłeś mnie człowieku, dzięki! Dalsze wywody to bardziej na sportsboard.pl. No offence Panie Spiwoor. Swoją drogą dobrze ustawili handi na dzisiejsze mecze, aczkolwiek delikatnie poszło na Swindon +13,5 po @2.00. Hot Scott, Darcy, Batch mogą w trójkę co nieco ugrać. Ja bym tobie proponował pociągnięcie tematu raczej na onecie.Naprawde wierzysz, ze żuzlowcy utrzymuja się z GP? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
cielak KO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
Bjerre w polfinale...1,9 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
Antonio Lindbaeck - Artem Laguta 1 1.60 Chris Holder - Chris Harris 1 1.55 Jason Crump - Greg Hancock 1 1.40 betsafe
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
co tu taka cisza ??? jakie typy na dzis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
jakie kursy jutro na Unia-Stal wystawia? jak myslicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
bjerre - holta 1 hancock - balinski 1 crump - pedersen 1 lindbaeck - laguta 1
ako:3,95 betsafe co myslicie o takim zestawie co wywalic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
bjerre - holta 1 hancock - balinski 1 crump - pedersen 1 lindbaeck - laguta 1
ako:3,95 betsafe co myslicie o takim zestawie co wywalic? wszystko ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
jakie kursy jutro na Unia-Stal wystawia? jak myslicie? Nie ma takiego meczu jutro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
jakie kursy jutro na Unia-Stal wystawia? jak myslicie? Nie ma takiego meczu jutro. jak nie ma ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
A Tarnow  Gorzow 1,4
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
co pewniejsze holder - harris? czy tomek z gregiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
holder 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
holder  dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
Crump-Holta Bjerre-Laguta 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
zapodajcie streema jakiegos
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|