Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 23 1 2 3 4 22 23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
dzisiaj za Macka parwdopodobnie pojedzie Batchelor

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 57
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 57
Originally Posted by spiwoor
Originally Posted by cielak221
Nie głupi typ na Mudzyna. Amir myslisz, że tłumiki mocna namieszają w Lesznie? Bjerre, Holder, Pedersen ścigają sie na nich w Anglii a nasze polaczki jedynie co to na nie narzekali w przeciwieństwie do Kenia, Holdera.

słuchaj miszczu

Sram na brak elementarnej kultury z twojej strony i nazywanie rodaków "polaczkami", bo głupiemu drogi się nie wyprostuje.

Chciałbym jednak napomnieć, że piszesz właśnie o jednych z nielicznych sportowców w tym kraju, za których nie trzeba się wstydzić i mozna śmiało nazywać jednymi z najlepszych w tej dyscyplinie.Przypomne, że "płaczki", które najgłosniej protestują przeciwko nowym tłumikom, to obecni mistrz i wicemistrz swiata plus światowa czołówka, a także najlepsza drużyna ostatnich lat.

Pewnie nie zauważyles też, że protest Polaków jest postrzegany w środowisku nie jako przykład bezmyslnego pieniactwa i walenia pięścią w stół, ale słuszne postawienie się choremu rozwiazniu.Gdyby, podobna do Polaków, odwagę zaprezentowali wspomniani przez ciebie Pedersen(który przyznaje Polakom pełna rację),Bjerre,Holder itd, a także działacze innych związków, to FIM musiałaby odpuścić.
FIM musiałby odpuścić powiadasz? No tak bo żużel popularnością na świecie dorasta FORMULE 1 czy MOTO GP i bez speedwaya FIM jako organizacja poszła by w .... Do tego żużlowcy mają masę innych źródeł dochodu dzięki, którym utrzymali by siebie i swoją rodzinę i swobodnie mogliby zaprotestować calusieńki sezon. Sponsorzy na 100% by to poparli i dali pieniądze na martwą reklamę. smile Dobrze też, że napisałeś o tym, że TG i JH to aktualni mistrz i wicemistrz świata. Oświeciłeś mnie człowieku, dzięki!
Dalsze wywody to bardziej na sportsboard.pl.
No offence Panie Spiwoor.

Swoją drogą dobrze ustawili handi na dzisiejsze mecze, aczkolwiek delikatnie poszło na Swindon +13,5 po @2.00. Hot Scott, Darcy, Batch mogą w trójkę co nieco ugrać.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
Originally Posted by cielak221
Originally Posted by spiwoor
Originally Posted by cielak221
Nie głupi typ na Mudzyna. Amir myslisz, że tłumiki mocna namieszają w Lesznie? Bjerre, Holder, Pedersen ścigają sie na nich w Anglii a nasze polaczki jedynie co to na nie narzekali w przeciwieństwie do Kenia, Holdera.

słuchaj miszczu

Sram na brak elementarnej kultury z twojej strony i nazywanie rodaków "polaczkami", bo głupiemu drogi się nie wyprostuje.

Chciałbym jednak napomnieć, że piszesz właśnie o jednych z nielicznych sportowców w tym kraju, za których nie trzeba się wstydzić i mozna śmiało nazywać jednymi z najlepszych w tej dyscyplinie.Przypomne, że "płaczki", które najgłosniej protestują przeciwko nowym tłumikom, to obecni mistrz i wicemistrz swiata plus światowa czołówka, a także najlepsza drużyna ostatnich lat.

Pewnie nie zauważyles też, że protest Polaków jest postrzegany w środowisku nie jako przykład bezmyslnego pieniactwa i walenia pięścią w stół, ale słuszne postawienie się choremu rozwiazniu.Gdyby, podobna do Polaków, odwagę zaprezentowali wspomniani przez ciebie Pedersen(który przyznaje Polakom pełna rację),Bjerre,Holder itd, a także działacze innych związków, to FIM musiałaby odpuścić.
FIM musiałby odpuścić powiadasz? No tak bo żużel popularnością na świecie dorasta FORMULE 1 czy MOTO GP i bez speedwaya FIM jako organizacja poszła by w .... Do tego żużlowcy mają masę innych źródeł dochodu dzięki, którym utrzymali by siebie i swoją rodzinę i swobodnie mogliby zaprotestować calusieńki sezon. Sponsorzy na 100% by to poparli i dali pieniądze na martwą reklamę. smile Dobrze też, że napisałeś o tym, że TG i JH to aktualni mistrz i wicemistrz świata. Oświeciłeś mnie człowieku, dzięki!
Dalsze wywody to bardziej na sportsboard.pl.
No offence Panie Spiwoor.

Swoją drogą dobrze ustawili handi na dzisiejsze mecze, aczkolwiek delikatnie poszło na Swindon +13,5 po @2.00. Hot Scott, Darcy, Batch mogą w trójkę co nieco ugrać.

Ja bym tobie proponował pociągnięcie tematu raczej na onecie.Naprawde wierzysz, ze żuzlowcy utrzymuja się z GP? smile




Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
cielak KO boks

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Bjerre w polfinale...1,9 smile

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Antonio Lindbaeck - Artem Laguta 1 1.60
Chris Holder - Chris Harris 1 1.55
Jason Crump - Greg Hancock 1 1.40
betsafe

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
co tu taka cisza ??? jakie typy na dzis?

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
jakie kursy jutro na Unia-Stal wystawia? jak myslicie?

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
bjerre - holta 1
hancock - balinski 1
crump - pedersen 1
lindbaeck - laguta 1

ako:3,95 betsafe co myslicie o takim zestawie co wywalic?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Originally Posted by cybi
bjerre - holta 1
hancock - balinski 1
crump - pedersen 1
lindbaeck - laguta 1

ako:3,95 betsafe co myslicie o takim zestawie co wywalic?

wszystko ok

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Originally Posted by BartasPT
jakie kursy jutro na Unia-Stal wystawia? jak myslicie?


Nie ma takiego meczu jutro.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Originally Posted by Amir_Khan
Originally Posted by BartasPT
jakie kursy jutro na Unia-Stal wystawia? jak myslicie?


Nie ma takiego meczu jutro.
jak nie ma ;>

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
na stal daja z 1,7

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
A Tarnow smile Gorzow 1,4

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
co pewniejsze holder - harris? czy tomek z gregiem?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
holder smile

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Originally Posted by bajbus
holder smile
dzieki piwo

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Crump-Holta
Bjerre-Laguta
boks

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Toninho !!!!!!!!!!!!!!!!! boks boks boks boks boks boks boks boks

Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
zapodajcie streema jakiegos

Strona 2 z 23 1 2 3 4 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1