Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 23 1 2 7 8 9 10 11 22 23
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by GreyTiger
Rafik a mozna laczyc ten sam mecz zawodnikami z tego samego?
W sts nie ma zawodników są tylko mecze bez handi

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
sa zawodnicy na liniach

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
i mecze z handi tez

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Jak możesz to wklej ofertę z sts bo ja od 3 kolejek tego nie widzę!!

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
5:55 Żużel Polska Handicap – Zwycięzca
Gniezno -1.5 (9612.) 1.85 Bydgoszcz +1.5 (9613.) 1.75
16:55 Żużel Anglia Kto Lepszy Handicap ? – Zwycięzca
K. Bjerre +0.5 (9564.) 1.85 J. Crump -0.5 (9565.) 1.75
16:55 Żużel Polska Handicap – Zwycięzca
Wroclaw -6.5 (9572.) 1.80 Rzeszow +6.5 (9573.) 1.80
16:55 Żużel Polska Handicap – Zwycięzca
Tarnow +5.5 (9543.) 1.80 Gorzow -5.5 (9546.) 1.80
16:55 Żużel Polska Handicap – Zwycięzca
Rybnik -1.5 (9608.) 1.80 Gdansk +1.5 (9609.) 1.80
16:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) k.bjerre
Under 11.5 (9576.) 1.75 Over 11.5 (9577.) 1.85
16:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) n.k.iversen
Under 9.5 (9580.) 1.80 Over 9.5 (9581.) 1.80
16:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) n.pedersen
Under 11.5 (9587.) 1.85 Over 11.5 (9588.) 1.75
16:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) s.ulamek
Under 8.5 (9595.) 1.85 Over 8.5 (9597.) 1.75
16:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) f.lindgren
Under 9.5 (9600.) 1.85 Over 9.5 (9601.) 1.75
16:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) m.janowski
Under 9.5 (9604.) 1.75 Over 9.5 (9605.) 1.85
16:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) j.crump
Under 12.5 (9606.) 1.75 Over 12.5 (9607.) 1.85
16:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) ch.harris
Under 9.5 (9610.) 1.75 Over 9.5 (9611.) 1.85
18:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) p.protasiewicz
Under 11.5 (9593.) 1.85 Over 11.5 (9594.) 1.75
18:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) p.karlsson
Under 7.5 (9578.) 1.70 Over 7.5 (9579.) 1.90
18:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) g.hancock
Under 11.5 (9598.) 1.95 Over 11.5 (9599.) 1.67
18:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) g.laguta
Under 8.5 (9582.) 1.70 Over 8.5 (9585.) 1.90
19:25 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) j.kolodziej
Under 9.5 (9566.) 1.80 Over 9.5 (9567.) 1.80
19:25 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) j.hampel
Under 10.5 (9568.) 1.70 Over 10.5 (9569.) 1.90
19:25 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) c.holder
Under 10.5 (9570.) 1.85 Over 10.5 (9571.) 1.75
19:25 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) r.holta
Under 10.5 (9574.) 1.75 Over 10.5 (9575.) 1.85

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Rafik 25
Originally Posted by norbax
01.05 17:00 KS ROW Rybnik - Lotos Wybrzeże Gdańsk 1
?????????????????????????????????????????????????????????/
bajbus grac 1

Jakieś za ??
ja bym nie ryzykował cool trzech szwedów może zrobić ok 30 pkt. Darcy w dużej formie a i Hlipek ładnie jeździ od początku sezonu, powinien być mecz na styku a forma karpova niewiadoma...

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
9821 Wrocław-Rzeszów H (0-10) 2 1.55
9841 Toruń-Leszno H (0-10) 2 1.65
1073 Słowacja-Niemcy gr.A 1 1.50
1322 Trentino-Modena (1/2 finału 3mecz) 1 1.17
1873 Goerges-Kanepi 1 1.45

TOTO-MIX AKO PONAD 6.00 hmm/nic lepszego nie wymyśle

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
W sts można łączyć tylko całe mecze, hcp i pary tylko singlami.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Pytanie czy mażna tworzyc ako w sts / Wczoraj na gp h2h tylko single pozwalali grać

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Mozna ako, ale tylko i wyłącznie samych meczy bez handi.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Jaki sens w takim razie ma wystawianie oferty. skoro mozna u konkurencji zagrać niższal inię overa i to po tkaim samym lub lepszym kursie laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
W fortunie ktoś wysyłał grubiej można kilka tych samych kuponów??

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Mozna

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
zadnego sensu nie ma , wlasnie na darmo pojechalem do sts zeby to sprawdzic.. co sadzicie Panowie o Bydzi dzis?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
dzis Tarnow 1 win czuje cool

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Co myślicie o Rzeszowie +10,5 z fortuny

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by GreyTiger
dzis Tarnow 1 win czuje cool
Tarnow wygra jak Gollob z Nickim beda miec animozje z wczoraj tongue
Gorzow nie wystawia chyba ZZ, bo juz nie moze, prawda?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Tak po 3 kolejce nowe średnie .

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
sam Gollob z Nickim meczu nie wygraja.. jak Zagar z Iversen nie beda konkretnie punktowac powinien Tarnow powalczy.. jesli jeszcze Mroczka pojedzie za Hansa

iti #4634221 01/05/2011 16:35
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by iti
Originally Posted by GreyTiger
dzis Tarnow 1 win czuje cool
Tarnow wygra jak Gollob z Nickim beda miec animozje z wczoraj tongue
Gorzow nie wystawia chyba ZZ, bo juz nie moze, prawda?

Jedzie Mroczka za Hansa już nie mogą dać z/z już jest poza czołową trójką ze średnią.

Strona 9 z 23 1 2 7 8 9 10 11 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1