|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Rafik a mozna laczyc ten sam mecz zawodnikami z tego samego? W sts nie ma zawodników są tylko mecze bez handi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Jak możesz to wklej ofertę z sts bo ja od 3 kolejek tego nie widzę!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
5:55 Żużel Polska Handicap – Zwycięzca Gniezno -1.5 (9612.) 1.85 Bydgoszcz +1.5 (9613.) 1.75 16:55 Żużel Anglia Kto Lepszy Handicap ? – Zwycięzca K. Bjerre +0.5 (9564.) 1.85 J. Crump -0.5 (9565.) 1.75 16:55 Żużel Polska Handicap – Zwycięzca Wroclaw -6.5 (9572.) 1.80 Rzeszow +6.5 (9573.) 1.80 16:55 Żużel Polska Handicap – Zwycięzca Tarnow +5.5 (9543.) 1.80 Gorzow -5.5 (9546.) 1.80 16:55 Żużel Polska Handicap – Zwycięzca Rybnik -1.5 (9608.) 1.80 Gdansk +1.5 (9609.) 1.80 16:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) k.bjerre Under 11.5 (9576.) 1.75 Over 11.5 (9577.) 1.85 16:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) n.k.iversen Under 9.5 (9580.) 1.80 Over 9.5 (9581.) 1.80 16:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) n.pedersen Under 11.5 (9587.) 1.85 Over 11.5 (9588.) 1.75 16:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) s.ulamek Under 8.5 (9595.) 1.85 Over 8.5 (9597.) 1.75 16:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) f.lindgren Under 9.5 (9600.) 1.85 Over 9.5 (9601.) 1.75 16:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) m.janowski Under 9.5 (9604.) 1.75 Over 9.5 (9605.) 1.85 16:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) j.crump Under 12.5 (9606.) 1.75 Over 12.5 (9607.) 1.85 16:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) ch.harris Under 9.5 (9610.) 1.75 Over 9.5 (9611.) 1.85 18:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) p.protasiewicz Under 11.5 (9593.) 1.85 Over 11.5 (9594.) 1.75 18:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) p.karlsson Under 7.5 (9578.) 1.70 Over 7.5 (9579.) 1.90 18:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) g.hancock Under 11.5 (9598.) 1.95 Over 11.5 (9599.) 1.67 18:55 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) g.laguta Under 8.5 (9582.) 1.70 Over 8.5 (9585.) 1.90 19:25 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) j.kolodziej Under 9.5 (9566.) 1.80 Over 9.5 (9567.) 1.80 19:25 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) j.hampel Under 10.5 (9568.) 1.70 Over 10.5 (9569.) 1.90 19:25 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) c.holder Under 10.5 (9570.) 1.85 Over 10.5 (9571.) 1.75 19:25 Żużel Polska Ile Punktów Zdobędzie ? – (en) r.holta Under 10.5 (9574.) 1.75 Over 10.5 (9575.) 1.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
01.05 17:00 KS ROW Rybnik - Lotos Wybrzeże Gdańsk 1 ?????????????????????????????????????????????????????????/ bajbus grac 1 Jakieś za ?? ja bym nie ryzykował  trzech szwedów może zrobić ok 30 pkt. Darcy w dużej formie a i Hlipek ładnie jeździ od początku sezonu, powinien być mecz na styku a forma karpova niewiadoma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
9821 Wrocław-Rzeszów H (0-10) 2 1.55 9841 Toruń-Leszno H (0-10) 2 1.65 1073 Słowacja-Niemcy gr.A 1 1.50 1322 Trentino-Modena (1/2 finału 3mecz) 1 1.17 1873 Goerges-Kanepi 1 1.45 TOTO-MIX AKO PONAD 6.00  /nic lepszego nie wymyśle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
W sts można łączyć tylko całe mecze, hcp i pary tylko singlami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Pytanie czy mażna tworzyc ako w sts / Wczoraj na gp h2h tylko single pozwalali grać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Mozna ako, ale tylko i wyłącznie samych meczy bez handi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Jaki sens w takim razie ma wystawianie oferty. skoro mozna u konkurencji zagrać niższal inię overa i to po tkaim samym lub lepszym kursie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
W fortunie ktoś wysyłał grubiej można kilka tych samych kuponów??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
zadnego sensu nie ma , wlasnie na darmo pojechalem do sts zeby to sprawdzic.. co sadzicie Panowie o Bydzi dzis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
dzis Tarnow 1 win czuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Co myślicie o Rzeszowie +10,5 z fortuny
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
dzis Tarnow 1 win czuje  Tarnow wygra jak Gollob z Nickim beda miec animozje z wczoraj  Gorzow nie wystawia chyba ZZ, bo juz nie moze, prawda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Tak po 3 kolejce nowe średnie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
sam Gollob z Nickim meczu nie wygraja.. jak Zagar z Iversen nie beda konkretnie punktowac powinien Tarnow powalczy.. jesli jeszcze Mroczka pojedzie za Hansa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
dzis Tarnow 1 win czuje  Tarnow wygra jak Gollob z Nickim beda miec animozje z wczoraj  Gorzow nie wystawia chyba ZZ, bo juz nie moze, prawda? Jedzie Mroczka za Hansa już nie mogą dać z/z już jest poza czołową trójką ze średnią.
|
|
|
Link skopiowany do schowka