Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Conrad #4634237 01/05/2011 16:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
nie polecam

freebeta nie ma a minelo 72 godziny

weryfikacje to skan dowodu i jeszcze rachunek lub papier z banku

Bonus: Unibet
Conrad #4634240 01/05/2011 16:41
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Trzeba umieć jeszcze czytać warunki ... ze zrozumieniem .

Conrad #4634851 01/05/2011 20:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
dzieki

eini #4634867 01/05/2011 20:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by eini
Trzeba umieć jeszcze czytać warunki ... ze zrozumieniem .

a tak ogolnie to o co Ci chodzi idioto ?

Conrad #4634943 01/05/2011 20:26
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Please note, the terms and conditions of this bonus state:

• This promotion is not available to residents of: Belarus, Latvia, Poland, Portugal, Russia and Greece.


faktycznie dziadostwo i kto tu mowi, ze to konkurencja dla BETFAIR ??

radze sie trzymac od nich z daleka skoro traktuja Polske jak bydlo!

Conrad #4634976 01/05/2011 20:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Maja racje, bo polaczki by wykorzystywaly bonus dziesieciokrotnie; na babcie, dziadka, ciocie, wujka, sasiada, kolege sasiada, psa, chomika i bozia wie co jeszcze.

Zalezy ci na powaznej grze, nie korzystasz z bonusa/freebeta i masz swiety spokoj, o co takie wielkie halo..

KUERTEN. #4635889 02/05/2011 01:05
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Originally Posted by KUERTEN.
Originally Posted by eini
Trzeba umieć jeszcze czytać warunki ... ze zrozumieniem .

a tak ogolnie to o co Ci chodzi idioto ?

20 minut ci zajęło przeczytanie warunków od tego durnego pytania, całkiem nieźle jak na nieudacznika...

Conrad #4636285 02/05/2011 03:36
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Faktem jest, ze za malo zakladów oferują na niektore ligi. Zachowują sie jak zwykly bukmacher, ktory ze wzgledow ryzyka i nieznajomosci rynku ogranicza oferte. W ich interesie jest oferowanie jak najwiekszej liczby zakladow i to, ze tego nie robią powoduje, ze nadal sa daleko za Betfair. Nawet glupie over/under robią: o/u 1.5, 2.5, 3.5, zamiast dolozyc jeszcze 4.5 i 5.5. Czasem chce cos takiego zagrac i nie moge.
A teraz zauwazylem w sobote, ze w lidze niemieckiej o 15:30 mieli chyba tylko jeden zaklad na livie. To juz zupelna porazka. Wiadomo, ze najlepsze ligi powinny byc live. Cofają sie w rozwoju...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Jak trafisz na kolejna awarie bf,to bedziesz dziekowal Bogu ze mogles zamknac pozycje na bq grin

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487
Likes: 11
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Jak trafisz na kolejna awarie bf,to bedziesz dziekowal Bogu ze mogles zamknac pozycje na bq grin

Daj spokoj Rysio nawet nie ma sensu odpowiadac na debilne posty


agr1 #4637076 02/05/2011 21:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by agr1
Maja racje, bo polaczki by wykorzystywaly bonus dziesieciokrotnie; na babcie, dziadka, ciocie, wujka, sasiada, kolege sasiada, psa, chomika i bozia wie co jeszcze.

Zalezy ci na powaznej grze, nie korzystasz z bonusa/freebeta i masz swiety spokoj, o co takie wielkie halo..

a co pies czy chomik moja konta w banku, dowody, rachunki ??

a po wejsciu ustawy wpakuja babcie, dziadka, ciocie do paki ??

Polske stawiaja w rownym szeregu z Bialorusia, takim dupkom mowimy STOP

eini #4637080 02/05/2011 21:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by eini
Originally Posted by KUERTEN.
Originally Posted by eini
Trzeba umieć jeszcze czytać warunki ... ze zrozumieniem .

a tak ogolnie to o co Ci chodzi idioto ?

20 minut ci zajęło przeczytanie warunków od tego durnego pytania, całkiem nieźle jak na nieudacznika...

niestety nie

nieczytalem do konca bylem przekonany, ze to porzadna firma

ocknalem sie po otrzymaniu maila i szok Polska jak Bialorus

jesli tak traktuja Polakow to ja mowie STOP nie polecam tego gowna

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Jak trafisz na kolejna awarie bf,to bedziesz dziekowal Bogu ze mogles zamknac pozycje na bq grin

mysle, ze awarie kiedys sie skoncza i skonczy sie wtedy Betdaq

obstawiasz tam tylko dlatego, ze Betfair nie dziala ??

KUERTEN. #4637172 02/05/2011 22:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Nie "obstawiam" juz bardzo dlugo. smile Przestan traktowac gieldy jak bukmachera wtedy te smieszne 30 ojro bonusa nie bedzie,az tak bardzo spędzało snu z powiek.


Conrad #4637349 03/05/2011 00:00
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
hmmm smieszne 30e smile okolo 120pln

chodzi o zasady o to jak traktuja Polakow

30e fakt ?? LOL grajac na stawkach 3/6$ mam co reke ponad 30e smile

jako jeden z pierwszych na tym forum mialem status VIP na MB, myslisz ze ot tak sobie ?!


KUERTEN. #4637431 03/05/2011 00:39
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Jezeli tak Ci chodzi o zasady to w ramach protestu nigdy nie zamykaja pozycji na bq w sytuacji gdy bedzie awaria na bezkonkurencyjnej bf. grin

Co w temacie o BQ obchodzi mnie to za ile grasz,handlujesz itp. Grasz za duze stawki i przelewasz kase z buka-mb-do buka to juz taki powod do dumy? smile Obracasz tysiami a planujesz skok na glupie 120 zl. grin

Conrad #4637453 03/05/2011 00:47
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
nic nie kumasz, maja Polakow za smieci

naprawde nie rozumiesz tego ?

bez komentarza, brak slow chyba, ze "Skąd: UBkistan" nie jestes Polakiem to rozumiem

Conrad #4637461 03/05/2011 00:51
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
tylko tych Polakow ktorzy adres podaja z Polski, juz jak sie poda inny to rzucaja ochlapa 30E

KUERTEN. #4637464 03/05/2011 00:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Frustrat? laugh
Stary ,nie spinaj sie tak bo hemoroidow dostaniesz. W zwiazku z tym ze nie kochaja Polakow,mam umoczyc kapital podczas awarii w BF? laugh

connor #4637563 03/05/2011 01:30
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Experto
tylko tych Polakow ktorzy adres podaja z Polski, juz jak sie poda inny to rzucaja ochlapa 30E
Kuerten ma adres mailowy w egipskiej domenie. Może jednak by mu dali?

Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1