Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 40 1 2 3 39 40
#4638146 03/05/2011 14:55
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
[Linked Image]

Oby tak i dzisiaj wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
czemu rośnie kurs na gospodarzy ?
1.70

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
7133
Vetlanda-Piraterna
1.07 19 7.3 3.5. 19:00
7134
Indianerna-Dackarna
1.4 14 2.9 3.5. 19:00
7135
Lejonen-Hammarby
1.6 12 2.3 3.5. 19:00
7136
Vargarna-Vastervik
1.35 14 3.2 3.5. 19:

Kursy za efortuna.pl

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Nie wiem czemu rosnie kurs na Lejonen..Dla mnie Lejonen tez mecz spokojnie wygra. Zobaczcie kto jest pod numerami 6 i 7 (od tego trzerba zaczynac analize). Rozumiem ze u gosci za Steada i jest ZZ-tka, ze kursy maleja? Oznacza to 6 startow Golloba, Walaska i Zorra..Mimo wszystko Holder, Ruud, Max to grajkowie ktorzy u siewbie jechac potrafia:). Wsparci dobra mlodzieza mysle, ze wygrają.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Tak w Szwecji analizę rozpoczyna się sprawdzenia nr 6i7 w obu drużynach. Kurs rośnie pytanie zapewne brzmi czy pojedzie Ruud i Andersson, bądź są inne osłabienia. Bo z awizowanych Lejonen powinno wygrać inaugurację.

Last edited by Green Arrow; 03/05/2011 17:22.
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Ruud ma jechać co do jednego z poprzednikow w tym roku jest tylko 1 bieg nominowany wiec jesli nie bedzie taktyków to wymieniona przez ciebie trojka gollob zorro i walasek nie ma prawa pojechac po 6 razy a conajwyzej 2 z nich moze to uczynic. Poza tym u gosci jest Schlein na rezerwie a nie messing tak jak to jest w awizowanych

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
uzel
Szwecja : 1-X-2.
numer data rozpoczecia nazwa 1 X 2 A
6059 03.05.2011 19:00 Vetlanda-Piraterna 1.10 12.00 6.00
6061 03.05.2011 19:00 J.Crump-G.Hancock(+1) 1.85 6.00 1.85
6062 03.05.2011 19:00 J.Hampel (11,5 pkt) 1.60 2.00
6063 03.05.2011 19:00 G.Hancock (10,5 pkt) 1.80 1.80
6064 03.05.2011 19:00 Indianerna-Dackarna 1.45 12.00 2.50
6066 03.05.2011 19:00 R.Sullivan-A.Jonsson 1.90 6.00 1.80
6067 03.05.2011 19:00 P.Protasiewicz (10,5 pkt) 1.65 1.95
6068 03.05.2011 19:00 A.Jonsson (10,5 pkt) 1.80 1.80
6069 03.05.2011 19:00 Lejonen-Hammarby 1.60 6.00 2.15
6071 03.05.2011 19:00 Ch.Holder(+1)-T.Gollob 1.85 6.00 1.85
6072 03.05.2011 19:00 Ch.Holder (10,5 pkt) 1.85 1.75
6073 03.05.2011 19:00 T.Gollob (11,5 pkt) 1.75 1.85
6074 03.05.2011 19:00 Vargarna-Vastervik 1.30 12.00 3.00
6076 03.05.2011 19:00 N.Pedersen-Ch.Harris(+3) 2.05 6.00 1.65
6077 03.05.2011 19:00 N.Pedersen (11,5 pkt) 1.85 1.75
6078 03.05.2011 19:00 Ch.Harris (9,5 pkt) 1.65 1.95

Szczególowe kursy milenium wystawił...Czekamy jeszcze na fortune:). Cos do gry widzicie?

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
dzięki za Schleina gdzie pojawią sie napierw handicapy i czy betsafe dawało szwecje w ub. roku

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Originally Posted by mazinho
uzel
Szwecja : 1-X-2.
numer data rozpoczecia nazwa 1 X 2 A
6059 03.05.2011 19:00 Vetlanda-Piraterna 1.10 12.00 6.00
6061 03.05.2011 19:00 J.Crump-G.Hancock(+1) 1.85 6.00 1.85
6062 03.05.2011 19:00 J.Hampel (11,5 pkt) 1.60 2.00
6063 03.05.2011 19:00 G.Hancock (10,5 pkt) 1.80 1.80
6064 03.05.2011 19:00 Indianerna-Dackarna 1.45 12.00 2.50
6066 03.05.2011 19:00 R.Sullivan-A.Jonsson 1.90 6.00 1.80
6067 03.05.2011 19:00 P.Protasiewicz (10,5 pkt) 1.65 1.95
6068 03.05.2011 19:00 A.Jonsson (10,5 pkt) 1.80 1.80
6069 03.05.2011 19:00 Lejonen-Hammarby 1.60 6.00 2.15
6071 03.05.2011 19:00 Ch.Holder(+1)-T.Gollob 1.85 6.00 1.85
6072 03.05.2011 19:00 Ch.Holder (10,5 pkt) 1.85 1.75
6073 03.05.2011 19:00 T.Gollob (11,5 pkt) 1.75 1.85
6074 03.05.2011 19:00 Vargarna-Vastervik 1.30 12.00 3.00
6076 03.05.2011 19:00 N.Pedersen-Ch.Harris(+3) 2.05 6.00 1.65
6077 03.05.2011 19:00 N.Pedersen (11,5 pkt) 1.85 1.75
6078 03.05.2011 19:00 Ch.Harris (9,5 pkt) 1.65 1.95

Szczególowe kursy milenium wystawił...Czekamy jeszcze na fortune:). Cos do gry widzicie?

dla mnie mega lipa w milenium w dupe niech sie pocaluja z taka zalosna oferta

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Tak Vargarna po 1.4 i dodtakowo bez -12%

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
na unibecie są handicapy wystawione

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
a buki naziemne dzis wszystkie pozamykane tak ?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Otwarte do 15

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Originally Posted by Green Arrow
Otwarte do 15


toto u mnie closed laugh ale milenium otwarte tak ?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
milen i fortuna na bank otwarte

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Originally Posted by Green Arrow
milen i fortuna na bank otwarte

dziekki

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
jaka pogoda w poznaniu ?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
pochmurno

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Originally Posted by GreyTiger
pochmurno

ale na deszcz sie nie zanosi

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
dziś się zanosi na same jedynki w Szwecji, tylko czy Ruud i Andersson śmigają ?

Strona 1 z 40 1 2 3 39 40

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 3,039 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,737
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1