|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
[ Linked Image] Oby tak i dzisiaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
czemu rośnie kurs na gospodarzy ? 1.70
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
7133 Vetlanda-Piraterna 1.07 19 7.3 3.5. 19:00 7134 Indianerna-Dackarna 1.4 14 2.9 3.5. 19:00 7135 Lejonen-Hammarby 1.6 12 2.3 3.5. 19:00 7136 Vargarna-Vastervik 1.35 14 3.2 3.5. 19:
Kursy za efortuna.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
Nie wiem czemu rosnie kurs na Lejonen..Dla mnie Lejonen tez mecz spokojnie wygra. Zobaczcie kto jest pod numerami 6 i 7 (od tego trzerba zaczynac analize). Rozumiem ze u gosci za Steada i jest ZZ-tka, ze kursy maleja? Oznacza to 6 startow Golloba, Walaska i Zorra..Mimo wszystko Holder, Ruud, Max to grajkowie ktorzy u siewbie jechac potrafia:). Wsparci dobra mlodzieza mysle, ze wygrają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Tak w Szwecji analizę rozpoczyna się sprawdzenia nr 6i7 w obu drużynach. Kurs rośnie pytanie zapewne brzmi czy pojedzie Ruud i Andersson, bądź są inne osłabienia. Bo z awizowanych Lejonen powinno wygrać inaugurację.
Last edited by Green Arrow; 03/05/2011 17:22.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Ruud ma jechać co do jednego z poprzednikow w tym roku jest tylko 1 bieg nominowany wiec jesli nie bedzie taktyków to wymieniona przez ciebie trojka gollob zorro i walasek nie ma prawa pojechac po 6 razy a conajwyzej 2 z nich moze to uczynic. Poza tym u gosci jest Schlein na rezerwie a nie messing tak jak to jest w awizowanych
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
uzel Szwecja : 1-X-2. numer data rozpoczecia nazwa 1 X 2 A 6059 03.05.2011 19:00 Vetlanda-Piraterna 1.10 12.00 6.00 6061 03.05.2011 19:00 J.Crump-G.Hancock(+1) 1.85 6.00 1.85 6062 03.05.2011 19:00 J.Hampel (11,5 pkt) 1.60 2.00 6063 03.05.2011 19:00 G.Hancock (10,5 pkt) 1.80 1.80 6064 03.05.2011 19:00 Indianerna-Dackarna 1.45 12.00 2.50 6066 03.05.2011 19:00 R.Sullivan-A.Jonsson 1.90 6.00 1.80 6067 03.05.2011 19:00 P.Protasiewicz (10,5 pkt) 1.65 1.95 6068 03.05.2011 19:00 A.Jonsson (10,5 pkt) 1.80 1.80 6069 03.05.2011 19:00 Lejonen-Hammarby 1.60 6.00 2.15 6071 03.05.2011 19:00 Ch.Holder(+1)-T.Gollob 1.85 6.00 1.85 6072 03.05.2011 19:00 Ch.Holder (10,5 pkt) 1.85 1.75 6073 03.05.2011 19:00 T.Gollob (11,5 pkt) 1.75 1.85 6074 03.05.2011 19:00 Vargarna-Vastervik 1.30 12.00 3.00 6076 03.05.2011 19:00 N.Pedersen-Ch.Harris(+3) 2.05 6.00 1.65 6077 03.05.2011 19:00 N.Pedersen (11,5 pkt) 1.85 1.75 6078 03.05.2011 19:00 Ch.Harris (9,5 pkt) 1.65 1.95
Szczególowe kursy milenium wystawił...Czekamy jeszcze na fortune:). Cos do gry widzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
dzięki za Schleina gdzie pojawią sie napierw handicapy i czy betsafe dawało szwecje w ub. roku
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
uzel Szwecja : 1-X-2. numer data rozpoczecia nazwa 1 X 2 A 6059 03.05.2011 19:00 Vetlanda-Piraterna 1.10 12.00 6.00 6061 03.05.2011 19:00 J.Crump-G.Hancock(+1) 1.85 6.00 1.85 6062 03.05.2011 19:00 J.Hampel (11,5 pkt) 1.60 2.00 6063 03.05.2011 19:00 G.Hancock (10,5 pkt) 1.80 1.80 6064 03.05.2011 19:00 Indianerna-Dackarna 1.45 12.00 2.50 6066 03.05.2011 19:00 R.Sullivan-A.Jonsson 1.90 6.00 1.80 6067 03.05.2011 19:00 P.Protasiewicz (10,5 pkt) 1.65 1.95 6068 03.05.2011 19:00 A.Jonsson (10,5 pkt) 1.80 1.80 6069 03.05.2011 19:00 Lejonen-Hammarby 1.60 6.00 2.15 6071 03.05.2011 19:00 Ch.Holder(+1)-T.Gollob 1.85 6.00 1.85 6072 03.05.2011 19:00 Ch.Holder (10,5 pkt) 1.85 1.75 6073 03.05.2011 19:00 T.Gollob (11,5 pkt) 1.75 1.85 6074 03.05.2011 19:00 Vargarna-Vastervik 1.30 12.00 3.00 6076 03.05.2011 19:00 N.Pedersen-Ch.Harris(+3) 2.05 6.00 1.65 6077 03.05.2011 19:00 N.Pedersen (11,5 pkt) 1.85 1.75 6078 03.05.2011 19:00 Ch.Harris (9,5 pkt) 1.65 1.95
Szczególowe kursy milenium wystawił...Czekamy jeszcze na fortune:). Cos do gry widzicie? dla mnie mega lipa w milenium w dupe niech sie pocaluja z taka zalosna oferta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Tak Vargarna po 1.4 i dodtakowo bez -12%
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
na unibecie są handicapy wystawione
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
a buki naziemne dzis wszystkie pozamykane tak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
toto u mnie closed  ale milenium otwarte tak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
milen i fortuna na bank otwarte
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
milen i fortuna na bank otwarte dziekki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
ale na deszcz sie nie zanosi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
dziś się zanosi na same jedynki w Szwecji, tylko czy Ruud i Andersson śmigają ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|