Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 39 1 2 9 10 11 12 13 38 39
Conrad #4638174 03/05/2011 15:24
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Conrad
Straszne nudy na boisku muszą być jeśli na trybunach się takimi pierdołami zajmują... smile

niestety to prawda

w tym meczu zostaly oddane 4=slownie cztery celne strzaly na bramke laugh

Bonus: Unibet
Inzaghi78 #4638580 03/05/2011 17:47
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399


"nie ważne kim jesteś, gdzie byłeś i co robiłeś, ale chwilę gdy dowiedziałeś sie o tym - zapamiętasz do końca życia" wink

Piostar #4638611 03/05/2011 17:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
prawie jak:
"jeszcze jeden!" laugh

wink

xqwzts #4639509 03/05/2011 23:13
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
szykuje się dzisiaj prowokacja na finale PP
nie dajcie się sprowokować poznaniacy i warszawiacy....

ELDORADO #4639539 03/05/2011 23:23
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by ELDORADO
szykuje się dzisiaj prowokacja na finale PP
nie dajcie się sprowokować poznaniacy i warszawiacy....

mysle ze dzis nie ma szans na pokojowe rozwiazanie, zbyt wielka stawka !! kto wie czy nie najwieksza od lat boks

dwie druzyny bedace kompletnym rozczarowaniem i tylko jednej z nich zostana odpuszczone grzechy za caly sezon

Piostar #4639589 03/05/2011 23:34
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
kozacka akcja na PP! piwo

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690

Piostar #4640274 04/05/2011 02:16
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Hołota znów pokazała , że trzeba odstrzelić trochę bydła przed Euro.

Sędzia też udany , tyle rąk Warszawiacy odbijali , a ten debil żadnej kartki nie dał

Ludwiczek #4640483 04/05/2011 02:53
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by Ludwiczek
Sędzia też udany , tyle rąk Warszawiacy odbijali , a ten debil żadnej kartki nie dał

W tym temacie piłka nożna nikogo nie interesuje, więc przenieś się na quasi czat laugh

Piostar #4640528 04/05/2011 03:00
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Nie tyle na quasi, co na komendę bardziej. Szkoda, bo niektórzy zachowali się bezmyślnie, takie twarzówki, że zdjęcia do dowodów można by ze stop klatek porobić. Jednak na finale PP rzadko kiedy można się zawieść, dwa lata temu Chorzów, teraz Bydgoszcz, aż żal że jednak się nie zdecydowałem tam pojechać frown

Ludwiczek #4640704 04/05/2011 03:44
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by Ludwiczek
Hołota znów pokazała , że trzeba odstrzelić trochę bydła przed Euro.

Sędzia też udany , tyle rąk Warszawiacy odbijali , a ten debil żadnej kartki nie dał

zadzwon na 997 zloz donos i pozal sie laugh

NanekHKS #4640802 04/05/2011 04:29
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Gratulacje dla Legii piwo

Do poziomu zawodow dostroili sie komentatorzy. Cytuje z pamieci :

- Graja w Bydgoszczy. Nie jest to nowy stadion, ale nie wymieniano na nim trawy 12 razy.

- Zaczeli grac swietnie. Udalo sie 4 razy celnie podac - byc moze jest to jakis pomysl.

- Przepychanki w stylu grand derby, a wiec jednak mamy cos z gran derby

- Dobra rzecza jest, ze kibice na razie niczego nie niszcza.


ELDORADO #4640821 04/05/2011 04:44
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061

NanekHKS #4640841 04/05/2011 05:20
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by NanekHKS
Originally Posted by Ludwiczek
Hołota znów pokazała , że trzeba odstrzelić trochę bydła przed Euro.

Sędzia też udany , tyle rąk Warszawiacy odbijali , a ten debil żadnej kartki nie dał

zadzwon na 997 zloz donos i pozal sie laugh
Nie trza na sztab dzwonić przecież wiadomo że Lech fakturę dostanie a w Poznaniu zaś będą swoich bić ;p Zresztą co to w ogóle za zadyma jak nawet zabitych i rannych nie było.
Kiedyś w Częstochowie w czasach jak jeszcze na świecie nie było 80% ludzi z dzisiejszego meczu to podobno kilkunastu zabitych było a teraz takie czasy że ino kamerzysta, kamizelkowy czy foto po pysku dostaje. Zresztą w Spodku pamiętam że nikogo też nie zabili a można było do woli się okładać czym kto chciał i to przez kilka godzin. Więc nie wiem co to komu szkodzi po każdym meczu powinni wypuszczać z sektorów obie grupy żeby lały się do woli na środku boiska wtedy przynajmniej jakoś nasza piłka byłaby ciekawa. Z sektora kto by chciał to na środek wyskoczył a reszta poszła do domu. Karetki i karawany mogły by stać obok i albo w gips gościa od razu albo do jesionki pakować zależy czy dycha czy trup. Ale wydaje mi się że tym sposobem na dobre by chuligaństwo zwalczono i zostały z 2-3 grupy a reszta albo ze strachu się posrała albo wybita do nogi.
A nie będą się piep rzyć z jakimiś śmigłowcami, kamerami czy batalionem zółwi. Koszty chcą strasznie ciąć w administracji państwowej a w takim prostym rozwiązaniu nie umieją pieniędzy podatnika oszczędzić.

Piostar #4640859 04/05/2011 05:49
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
- W całej Europie zdarzają się problemy z kibicami, ale polskich fanów nie można przedstawiać tylko jako tych złych. Ja nie mam do nich zastrzeżeń. Myślę, że to media wywołują nagonkę na kibiców przed Euro 2012 - powiedział po finałowym meczu Pucharu Polski obrońca Legii Warszawa Jakub Wawrzyniak.

hehe , latwo sobie kiboli zjednac w dzisiejszych czasach laugh

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Terry Butcher
Gratulacje dla Legii piwo

Do poziomu zawodow dostroili sie komentatorzy. Cytuje z pamieci :

- Graja w Bydgoszczy. Nie jest to nowy stadion, ale nie wymieniano na nim trawy 12 razy.

- Zaczeli grac swietnie. Udalo sie 4 razy celnie podac - byc moze jest to jakis pomysl.

- Przepychanki w stylu grand derby, a wiec jednak mamy cos z gran derby

- Dobra rzecza jest, ze kibice na razie niczego nie niszcza.

Dobre. toast

Piostar #4641039 04/05/2011 11:16
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Fajna akcja na PP, szkoda że na koniec tylko się ośmieszyli.

Piostar #4641045 04/05/2011 11:36
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Wchodze na gazeta.pl i widze gigantyczne info:

Zadyma po Pucharze Polski: wyrwane krzesła, głośniki, bramki. "Brak słów"

http://www.sport.pl/pilka/1,65045,9534929,Puchar_Polski__Zamieszki_kiboli_w_Bydgoszczy.html

'O zwycięstwie Legii zdecydowały rzuty karne. Przed ostatnią "jedenastką", kiedy do piłki podchodził Jakub Wawrzyniak, kibole z Warszawy stali już przy linii bocznej. Po celnym strzale kilkuset z nich, w większości z zasłoniętymi twarzami, wbiegło na boisko i zaczęło rozbierać piłkarzy.'

laugh laugh laugh


Kameleon #4641046 04/05/2011 11:58
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Kameleon
szkoda że na koniec tylko się ośmieszyli.

???


Było pięknie piwo

Piostar #4641049 04/05/2011 12:10
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nikt nie wywiesił transparentu "Po VII nie kradnij - Legia Mistrz 1993"? A taka okazja była... wink

Wynik piękny, oj będzie się dzisiaj browar lał w Singapurze. piwo

Strona 11 z 39 1 2 9 10 11 12 13 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1