Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 39 1 2 10 11 12 13 14 38 39
Piostar #4641052 04/05/2011 12:51
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
oczywiście Wybiórcza smile

Puchar dla Staruchów

Wychodzący z szatni piłkarze cieszyli się z kibolami, opatuleni w klubową flagę Wawrzyniak i Miroslav Radović pozdrawiali ich i bili im brawo. Kiedy odebrali trofeum, przekazali je kibolom, m.in. "Staruchowi", hersztowi warszawskich kiboli objętemu zakazami stadionowymi (nie obowiązują na meczach Pucharu Polski), który niedawno uderzył po meczu w twarz piłkarza Legii Jakuba Rzeźniczaka.




Bonus: Unibet
Piostar #4641155 04/05/2011 15:42
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
swietne widowisko na trybunach - GRATULACJE piwo

Piostar #4641841 04/05/2011 21:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Premier Donald Tusk poinformował, że jeśli otrzyma negatywną decyzję dotyczącą bezpieczeństwa na stadionach poznańskiego Lecha i warszawskiej Legii, oba obiekty mogą zostać zamknięte dla publiczności.
We wtorek pseudokibice zdemolowali stadion Zawiszy w Bydgoszczy, gdzie w finale krajowego pucharu Legia Warszawa pokonała w rzutach karnych 5:4 Lecha Poznań.

Premier powiedział, że po wtorkowych wydarzeniach w Bydgoszczy po finale Pucharu Polski, czeka na ocenę związaną z zagrożeniami dotyczącymi stadionów: Lecha Poznań i Legii Warszawa. Jak dodał, taka ocena być może zostanie wydana jeszcze w środę.

"Jeśli będzie negatywna, podejmiemy decyzję na poziomie wojewodów o zamknięciu dla publiczności obu stadionów. Jeśli będzie taka potrzeba, tego typu decyzje dotyczyć będą każdego innego stadionu w Polsce" - zapowiedział szef rządu.


-----
laugh laugh laugh

Piostar #4641905 04/05/2011 22:26
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Anglia już sobie poradziła z tym problemem - zamiast ponownie odkrywać Ameryką wystarczy się przyjrzeć jak to oni zrobili i wreszcie zabrać się za to porządnie, bez kompromisów, do samego końca.

Piostar #4641906 04/05/2011 22:26
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Co za debil, chyba nie wie co to takiego licencja na grę w ekstraklasie.
Nic dziwnego że w kraju dno.

Piostar #4641910 04/05/2011 22:27
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
21.25 tvp1 debata o kibicach

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Śmiać odechciewa się gdy zdamy sobie sprawę, że jego wiedza w diedzinie administrowania państwem stoi na podobnym poziomie.

[Linked Image]


Piromani aplauz

Lech rozczarował brakiem ultrasowania.

Piostar #4641947 04/05/2011 22:44
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Wszyscy spinają poślady o bezpieczeństwo na stadionach podczas euro i aż się zdziwią jak będzie spokojnie.
Fazy to się będą na ulicach dziać, no ale o tym pomyślą jak będzie za późno laugh A jak sobie przypominam jak nieraz widzę nawalonych przybyszów np na rynku to aż się ciesze że nie ma euro w Krakowie.Całe miasto by posrali.

Piostar #4641972 04/05/2011 22:56
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Piękny k.urwa pokaz idiotyzmu. Jedna i druga strona pokazała, jakimi są wspaniałymi ekipami.

Pozamykać stadiony, ponakładać wyroki.

Piostar #4641976 04/05/2011 22:58
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
A policja powinna w końcu tak wpi.rdolić żeby im się odechciało buractwa.

Piostar #4642003 04/05/2011 23:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Na EURO to dopiero bedzie spitych ludzi.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Samartyanin
Piękny k.urwa pokaz idiotyzmu. Jedna i druga strona pokazała, jakimi są wspaniałymi ekipami.

Pozamykać stadiony, ponakładać wyroki.

Ty widzę chciałeś być Samarytaninem,

ale Ci się klawisze pomyliły,
albo język.

W każdym razie,
wiem , że ciężko tam macie,

Wy Samarytanie,

ale dacie radę,
przetrzymacie tych arabusów.

Trzymaj się - Kutim.

Piostar #4642060 04/05/2011 23:27
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Co do zamykania stadionów to moim zdaniem najgłupsze co można zaproponować ! powinno się ukarać sprawców zajść a nie stosować odpowiedzialności zbiorowej i karać normalnych kibiców zakazem oglądania swojej ekipy. Swoją drogą by nie było żadnej metody na skuteczne egzekwowanie prawa i karania tej dziczy mieniącej się kibicami ??? stoi stu policjantów i patrzą jak im jeden z drugim pod nosem dewastują stadion i rzucają jego resztki pod nogi ??? a oni rybka. Policja liberalna do bólu i są tego skutki.

Piostar #4642068 04/05/2011 23:29
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Rapacki, Majdan, PZPN i Kibice
dyskusja będzie jak nie wiem wink
21.25 tvp 1
smile

Piostar #4642071 04/05/2011 23:30
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
Na Euro dosc nie ma z kim tych zadym robic, co lepsze ekipy poodpadaja i sie ine zakwalifikuja
chyba ze niemcow w grupie miec bedziemy laugh to jak nam zrobie łomot laugh

Piostar #4642080 04/05/2011 23:32
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
A Majdan to ma na piersi,
wytatuowany ten herb Pogoni ?

Luc Nilis #4642088 04/05/2011 23:34
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Luc Nilis
Kibice
smile

tzn kto?

akagi #4642090 04/05/2011 23:34
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by akagi
A Majdan to ma na piersi,
wytatuowany ten herb Pogoni ?
ma.

mat2000 #4642105 04/05/2011 23:37
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by mat2000
Originally Posted by Luc Nilis
Kibice
smile

tzn kto?
nie wiem Mat, zobaczymy o 21, no Staruch z Litarem raczej nas obecnością w studio nie zaszczycą wink

Piostar #4642111 04/05/2011 23:39
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
znajac zycie jakies wynajete blazny i tyle

a Ty samarytanin czy samartyanin ... a z reszta, nawet nie bede tego komentowal

Strona 12 z 39 1 2 10 11 12 13 14 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1