|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
oczywiście Wybiórcza  Puchar dla Staruchów Wychodzący z szatni piłkarze cieszyli się z kibolami, opatuleni w klubową flagę Wawrzyniak i Miroslav Radović pozdrawiali ich i bili im brawo. Kiedy odebrali trofeum, przekazali je kibolom, m.in. "Staruchowi", hersztowi warszawskich kiboli objętemu zakazami stadionowymi (nie obowiązują na meczach Pucharu Polski), który niedawno uderzył po meczu w twarz piłkarza Legii Jakuba Rzeźniczaka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
swietne widowisko na trybunach - GRATULACJE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Premier Donald Tusk poinformował, że jeśli otrzyma negatywną decyzję dotyczącą bezpieczeństwa na stadionach poznańskiego Lecha i warszawskiej Legii, oba obiekty mogą zostać zamknięte dla publiczności. We wtorek pseudokibice zdemolowali stadion Zawiszy w Bydgoszczy, gdzie w finale krajowego pucharu Legia Warszawa pokonała w rzutach karnych 5:4 Lecha Poznań. Premier powiedział, że po wtorkowych wydarzeniach w Bydgoszczy po finale Pucharu Polski, czeka na ocenę związaną z zagrożeniami dotyczącymi stadionów: Lecha Poznań i Legii Warszawa. Jak dodał, taka ocena być może zostanie wydana jeszcze w środę. "Jeśli będzie negatywna, podejmiemy decyzję na poziomie wojewodów o zamknięciu dla publiczności obu stadionów. Jeśli będzie taka potrzeba, tego typu decyzje dotyczyć będą każdego innego stadionu w Polsce" - zapowiedział szef rządu. ----- 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Anglia już sobie poradziła z tym problemem - zamiast ponownie odkrywać Ameryką wystarczy się przyjrzeć jak to oni zrobili i wreszcie zabrać się za to porządnie, bez kompromisów, do samego końca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Co za debil, chyba nie wie co to takiego licencja na grę w ekstraklasie. Nic dziwnego że w kraju dno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
21.25 tvp1 debata o kibicach
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Śmiać odechciewa się gdy zdamy sobie sprawę, że jego wiedza w diedzinie administrowania państwem stoi na podobnym poziomie. [ Linked Image] Piromani  Lech rozczarował brakiem ultrasowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Wszyscy spinają poślady o bezpieczeństwo na stadionach podczas euro i aż się zdziwią jak będzie spokojnie. Fazy to się będą na ulicach dziać, no ale o tym pomyślą jak będzie za późno  A jak sobie przypominam jak nieraz widzę nawalonych przybyszów np na rynku to aż się ciesze że nie ma euro w Krakowie.Całe miasto by posrali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Piękny k.urwa pokaz idiotyzmu. Jedna i druga strona pokazała, jakimi są wspaniałymi ekipami.
Pozamykać stadiony, ponakładać wyroki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
A policja powinna w końcu tak wpi.rdolić żeby im się odechciało buractwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Na EURO to dopiero bedzie spitych ludzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Piękny k.urwa pokaz idiotyzmu. Jedna i druga strona pokazała, jakimi są wspaniałymi ekipami.
Pozamykać stadiony, ponakładać wyroki. Ty widzę chciałeś być Samarytaninem, ale Ci się klawisze pomyliły, albo język. W każdym razie, wiem , że ciężko tam macie, Wy Samarytanie, ale dacie radę, przetrzymacie tych arabusów. Trzymaj się - Kutim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
Co do zamykania stadionów to moim zdaniem najgłupsze co można zaproponować ! powinno się ukarać sprawców zajść a nie stosować odpowiedzialności zbiorowej i karać normalnych kibiców zakazem oglądania swojej ekipy. Swoją drogą by nie było żadnej metody na skuteczne egzekwowanie prawa i karania tej dziczy mieniącej się kibicami ??? stoi stu policjantów i patrzą jak im jeden z drugim pod nosem dewastują stadion i rzucają jego resztki pod nogi ??? a oni rybka. Policja liberalna do bólu i są tego skutki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
Rapacki, Majdan, PZPN i Kibice dyskusja będzie jak nie wiem  21.25 tvp 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780 |
Na Euro dosc nie ma z kim tych zadym robic, co lepsze ekipy poodpadaja i sie ine zakwalifikuja chyba ze niemcow w grupie miec bedziemy  to jak nam zrobie łomot 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A Majdan to ma na piersi, wytatuowany ten herb Pogoni ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Kibice  tzn kto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
A Majdan to ma na piersi, wytatuowany ten herb Pogoni ? ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
Kibice  tzn kto? nie wiem Mat, zobaczymy o 21, no Staruch z Litarem raczej nas obecnością w studio nie zaszczycą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
znajac zycie jakies wynajete blazny i tyle
a Ty samarytanin czy samartyanin ... a z reszta, nawet nie bede tego komentowal
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|