Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 40 1 2 6 7 8 9 10 39 40
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Udało się piwo Mads jeszcze w nagrodę pojedzie w 15

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
jak myslicie jakich kursow mozna sie spodziewac w niedziele na zuzlowe el clasico?

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Originally Posted by BartasPT
jak myslicie jakich kursow mozna sie spodziewac w niedziele na zuzlowe el clasico?
1.60/2.20
ktoś tU ostatnio wrzucił aktualne ksm z ligi angielskiej chodzi mi o ustalenie kto dzisiaj może jechać za KINGA I ALLENA
JA oczywiście nie zapisałem strony,ale tym razem zapisze matrix

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
Originally Posted by BartasPT
jak myslicie jakich kursow mozna sie spodziewac w niedziele na zuzlowe el clasico?
wg mnie 1,6 - 2,4

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
także 2.5 będzie niezłe ciacho grin

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
watpie zeby bylo 2,5 predzej sklanialbym sie na 2,2-2,3

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
nadal nic nie wiem co z Nermarkiem jest w składzie ale nie mam pewności czy jedzie ?????????//

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
Eagles czy Kings Lynn today??Sporo zmian w składach ale raczej na korzyść dla gości

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Czemu? Ed Kennett już śmiagal dla Eagles i napewno zastąpinie Kylmy nie traktuje w roli osłabienia.
Proktor /Dryml osłabienie owszem.

Za to w KL poobijani Korneliussen i Allen

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Za Madsa dziś ZZ, a za Allena jakiś gość...chyba Doolan
PUKa też dziś nie ma, za niego Schlein

W Eastbourne nie ma Simona, za niego ZZ.
Jednym słowem składy dziwne, izi jedynka się szykuje.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Czyli, żeby to ogarnąć składy powinny wyglądać tak:

Eagles:
1. Bjarne P.
2. Ty Proctor
3. ZZ
4. Bridger
5. Kennett
6. Lahti
7. Woodward

Stars:
1. Bjerre
2. Masters
3. ZZ
4. Doolan
5. Schlein
6. Auty
7. Sitera

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Originally Posted by Green Arrow
Czemu? Ed Kennett już śmiagal dla Eagles i napewno zastąpinie Kylmy nie traktuje w roli osłabienia.
Proktor /Dryml osłabienie owszem.

Za to w KL poobijani Korneliussen i Allen
co z z/z chodzi mi o to czy gość w drużynie zachowuje swoją srednią czy zastępowanego

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Zuzel
Ekstraliga : 1-X-2.
numer data rozpoczecia nazwa 1 X 2 A
6272 08.05.2011 19:30 Gorzow-Z.Gora 1.55 12.00 2.25
6276 08.05.2011 19:30 T.Gollob-A.Jonsson(+2) 1.70 6.00 2.00
6277 08.05.2011 19:30 N.Pedersen-G.Hancock(+2) 1.85 6.00 1.85
6278 08.05.2011 19:30 M.Zagar(+1)-P.Protasiewicz 2.05 6.00 1.65
6279 08.05.2011 19:30 T.Gollob-N.Pedersen(+1) 1.85 6.00 1.85
6280 08.05.2011 19:30 N.K.Iversen-M.Zagar 1.65 6.00 2.05
6281 08.05.2011 19:30 A.Jonsson-G.Hancock 1.75 6.00 1.95
6282 08.05.2011 19:30 T.Gollob (12,5 pkt) 1.55 2.10
6283 08.05.2011 19:30 N.Pedersen (11,5 pkt) 1.75 1.85
6284 08.05.2011 19:30 M.Zagar (7,5 pkt) 2.00 1.60
6285 08.05.2011 19:30 A.Jonsson (9,5 pkt) 1.95 1.65
6286 08.05.2011 19:30 G.Hancock (9,5 pkt) 1.85 1.75
6287 08.05.2011 19:30 P.Protasiewicz (9,5 pkt) 1.70 1.90
6288 08.05.2011 17:00 Tarnow-Torun 2.35 12.00 1.50
6290 08.05.2011 17:00 S.Ulamek-A.Miedzinski(+2) 1.75 6.00 1.95
6291 08.05.2011 17:00 K.Kasprzak(+1)-R.Holta 1.85 6.00 1.85
6292 08.05.2011 17:00 S.Ulamek-K.Kasprzak(+1) 1.70 6.00 2.00
6293 08.05.2011 17:00 A.Miedzinski-Ch.Holder 1.85 6.00 1.85
6294 08.05.2011 17:00 S.Ulamek (10,5 pkt) 1.90 1.70
6295 08.05.2011 17:00 K.Kasprzak (10,5 pkt) 1.60 2.00
6296 08.05.2011 17:00 A.Miedzinski (9,5 pkt) 1.65 1.95
6297 08.05.2011 17:00 Ch.Holder (9,5 pkt) 1.65 1.95
6298 08.05.2011 18:00 Leszno-Wroclaw 1.03 12.00 8.00
6300 08.05.2011 18:00 J.Hampel-K.Bjerre(+2) 1.85 6.00 1.85
6301 08.05.2011 18:00 J.Kolodziej-J.Hampel 2.15 6.00 1.55
6302 08.05.2011 18:00 J.Hampel (11,5 pkt) 1.90 1.70
6303 08.05.2011 18:00 J.Kolodziej (11,5 pkt) 1.70 1.90
6304 08.05.2011 18:00 K.Bjerre (10,5 pkt) 1.65 1.95
6305 08.05.2011 17:00 Czestochowa-Rzeszow 1.35 12.00 2.80
6307 08.05.2011 17:00 G.Laguta(+2)-J.Crump 1.90 6.00 1.80
6308 08.05.2011 17:00 R.Szombierski-Ch.Harris 1.70 6.00 2.00
6309 08.05.2011 17:00 G.Laguta (10,5 pkt) 1.65 1.95
6310 08.05.2011 17:00 R.Szombierski (8,5 pkt) 1.80 1.80
6311 08.05.2011 17:00 J.Crump (11,5 pkt) 1.90 1.70
6312 08.05.2011 17:00 Ch.Harris (8,5 pkt) 1.75 1.85

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Czy Vaculik ma już polskie obywatelstwo??

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Na dzień dobry ciekawa propozycja w toto na over Baliego 8p wink

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
w toto poszło
szumina-lee 1
puk+1-jonsson 2

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
ile razy 5 CZY 6 pojedzie Maksim Bogdanov

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
sześć, aż głupi Tobet nie jest tongue

Strona 8 z 40 1 2 6 7 8 9 10 39 40

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, betowiec, bukma, alfa, forty, rymoholik, $-man), 3,313 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,583
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1