|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Udało się  Mads jeszcze w nagrodę pojedzie w 15
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
jak myslicie jakich kursow mozna sie spodziewac w niedziele na zuzlowe el clasico?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
jak myslicie jakich kursow mozna sie spodziewac w niedziele na zuzlowe el clasico? 1.60/2.20 ktoś tU ostatnio wrzucił aktualne ksm z ligi angielskiej chodzi mi o ustalenie kto dzisiaj może jechać za KINGA I ALLENA JA oczywiście nie zapisałem strony,ale tym razem zapisze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
dzięki jedzie Nermark
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191 |
jak myslicie jakich kursow mozna sie spodziewac w niedziele na zuzlowe el clasico? wg mnie 1,6 - 2,4
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
także 2.5 będzie niezłe ciacho 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191 |
watpie zeby bylo 2,5 predzej sklanialbym sie na 2,2-2,3
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
nadal nic nie wiem co z Nermarkiem jest w składzie ale nie mam pewności czy jedzie ?????????//
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114 |
Eagles czy Kings Lynn today??Sporo zmian w składach ale raczej na korzyść dla gości
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Czemu? Ed Kennett już śmiagal dla Eagles i napewno zastąpinie Kylmy nie traktuje w roli osłabienia. Proktor /Dryml osłabienie owszem.
Za to w KL poobijani Korneliussen i Allen
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Za Madsa dziś ZZ, a za Allena jakiś gość...chyba Doolan PUKa też dziś nie ma, za niego Schlein
W Eastbourne nie ma Simona, za niego ZZ. Jednym słowem składy dziwne, izi jedynka się szykuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Czyli, żeby to ogarnąć składy powinny wyglądać tak:
Eagles: 1. Bjarne P. 2. Ty Proctor 3. ZZ 4. Bridger 5. Kennett 6. Lahti 7. Woodward
Stars: 1. Bjerre 2. Masters 3. ZZ 4. Doolan 5. Schlein 6. Auty 7. Sitera
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
Czemu? Ed Kennett już śmiagal dla Eagles i napewno zastąpinie Kylmy nie traktuje w roli osłabienia. Proktor /Dryml osłabienie owszem.
Za to w KL poobijani Korneliussen i Allen co z z/z chodzi mi o to czy gość w drużynie zachowuje swoją srednią czy zastępowanego
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Zuzel Ekstraliga : 1-X-2. numer data rozpoczecia nazwa 1 X 2 A 6272 08.05.2011 19:30 Gorzow-Z.Gora 1.55 12.00 2.25 6276 08.05.2011 19:30 T.Gollob-A.Jonsson(+2) 1.70 6.00 2.00 6277 08.05.2011 19:30 N.Pedersen-G.Hancock(+2) 1.85 6.00 1.85 6278 08.05.2011 19:30 M.Zagar(+1)-P.Protasiewicz 2.05 6.00 1.65 6279 08.05.2011 19:30 T.Gollob-N.Pedersen(+1) 1.85 6.00 1.85 6280 08.05.2011 19:30 N.K.Iversen-M.Zagar 1.65 6.00 2.05 6281 08.05.2011 19:30 A.Jonsson-G.Hancock 1.75 6.00 1.95 6282 08.05.2011 19:30 T.Gollob (12,5 pkt) 1.55 2.10 6283 08.05.2011 19:30 N.Pedersen (11,5 pkt) 1.75 1.85 6284 08.05.2011 19:30 M.Zagar (7,5 pkt) 2.00 1.60 6285 08.05.2011 19:30 A.Jonsson (9,5 pkt) 1.95 1.65 6286 08.05.2011 19:30 G.Hancock (9,5 pkt) 1.85 1.75 6287 08.05.2011 19:30 P.Protasiewicz (9,5 pkt) 1.70 1.90 6288 08.05.2011 17:00 Tarnow-Torun 2.35 12.00 1.50 6290 08.05.2011 17:00 S.Ulamek-A.Miedzinski(+2) 1.75 6.00 1.95 6291 08.05.2011 17:00 K.Kasprzak(+1)-R.Holta 1.85 6.00 1.85 6292 08.05.2011 17:00 S.Ulamek-K.Kasprzak(+1) 1.70 6.00 2.00 6293 08.05.2011 17:00 A.Miedzinski-Ch.Holder 1.85 6.00 1.85 6294 08.05.2011 17:00 S.Ulamek (10,5 pkt) 1.90 1.70 6295 08.05.2011 17:00 K.Kasprzak (10,5 pkt) 1.60 2.00 6296 08.05.2011 17:00 A.Miedzinski (9,5 pkt) 1.65 1.95 6297 08.05.2011 17:00 Ch.Holder (9,5 pkt) 1.65 1.95 6298 08.05.2011 18:00 Leszno-Wroclaw 1.03 12.00 8.00 6300 08.05.2011 18:00 J.Hampel-K.Bjerre(+2) 1.85 6.00 1.85 6301 08.05.2011 18:00 J.Kolodziej-J.Hampel 2.15 6.00 1.55 6302 08.05.2011 18:00 J.Hampel (11,5 pkt) 1.90 1.70 6303 08.05.2011 18:00 J.Kolodziej (11,5 pkt) 1.70 1.90 6304 08.05.2011 18:00 K.Bjerre (10,5 pkt) 1.65 1.95 6305 08.05.2011 17:00 Czestochowa-Rzeszow 1.35 12.00 2.80 6307 08.05.2011 17:00 G.Laguta(+2)-J.Crump 1.90 6.00 1.80 6308 08.05.2011 17:00 R.Szombierski-Ch.Harris 1.70 6.00 2.00 6309 08.05.2011 17:00 G.Laguta (10,5 pkt) 1.65 1.95 6310 08.05.2011 17:00 R.Szombierski (8,5 pkt) 1.80 1.80 6311 08.05.2011 17:00 J.Crump (11,5 pkt) 1.90 1.70 6312 08.05.2011 17:00 Ch.Harris (8,5 pkt) 1.75 1.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Czy Vaculik ma już polskie obywatelstwo??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Na dzień dobry ciekawa propozycja w toto na over Baliego 8p 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
w toto poszło szumina-lee 1 puk+1-jonsson 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
ile razy 5 CZY 6 pojedzie Maksim Bogdanov
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
sześć, aż głupi Tobet nie jest 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|