Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 39 1 2 21 22 23 24 25 38 39
ELDORADO #4645057 06/05/2011 15:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by ELDORADO
[Linked Image]

z tego co wiem, Lechia ma kosę w Poznaniu i w Warszawie laugh

[Linked Image]

hmm

Bonus: Unibet
lupus #4645061 06/05/2011 15:52
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061

Piostar #4645069 06/05/2011 16:07
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Co tam budżet, co tam bezrobocie, a co kogo obchodzą podwyżki? Teraz najważniejszy jest futbol.

Premier w końcu trafił na temat o którym coś wie, ba może nawet poszczycić się jakimś doświadczeniem, osiągnięciami, bo kto inny jak nie on sam własnymi „rencami” swego czasu pogonił kibiców Zawiszy Bydgoszcz.


Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Terry Butcher
Originally Posted by ELDORADO
szykuje się dzisiaj prowokacja na finale PP
nie dajcie się sprowokować poznaniacy i warszawiacy....

Nie posluchaliscie i macie klopsa
Temat medialny, nawet tesc do mnie dzwonil w tej sprawie laugh chociaz nigdy nie byl na meczu. Tak go nakrecili przez telewizor.

EURO2012 sie zbliza, Smolensk oddala. wink Strach przed blamazem na euro zmobilizuje do wybaczenia rzadzacym cukru po 7 zl. Jakos nie moge wyobrazic sobie Kartofla ogarniajacego sprawy euro. Zaczeli od kibicow - latwy cel i bardzo medialny. Polanskich rajcuje 'zamykanie chuliganow'.

Mysle, ze z wybudowanymi stadionami, orlikami aplauz stworzyly sie warunki do wyrwania polskiego futbolu z lat osiemdziesiatych. PL ma potencjal bycia 10-12 liga europejska tylko ktos to musi profesjonalnie zorganizowac.

PS Kazdy by sie wkurwil gdyby mu na nowym stadionie umywalki pourywali gwizdek

Najpierw rozróba a później rozpacz, że ich ktoś prześladuje... Czy nie można się tak normalnie zachowywać na stadionie i poza nim, czy trzeba ciągle prowokować a później udawać, że jest się ofiarą jakiejś wyimaginowanej nagonki? smile

Do dziś pamiętam jak jakaś banda żałosnych beksa lali ośmieszyła się doszczętnie rozdając zagranicznym dziennikarzom ulotki jak to kibice są w Polsce "prześladowani". smirk Ci to musieli się ryć ze śmiechu całymi dniami po przeczytaniu tych komicznych bredni... grin

Tak jest, Euro2012 tuż za rogiem, a Smoleńsk traci znaczenie. papa A wiadomo o czym PiShołota by chciała rozmawiać... na pewno nie o stadionach czy autostradach bo ta banda nieudaczników nie potrafiłaby postawić nawet jednego stadionu ani 10km autostrad wybudować... tylko o zamachu na kartoflanym idiocie. Czy to nie ten imbecyl wydymał całą Legię swoimi obietnicami że wybuduje nowy stadion, po czym jak został prezydentem miasta to olał wszystkich kibiców ciepłym moczem? cool

Też nie widzę jak drugi Kartofel by sobie radził z Euro, Platini by już dawno wywalił nas, pewnie i Ukrainę też, i przekazał organizację w ręce Włochów. I tyle byśmy tego Euro ujrzeli... A winny byłby oczywiście "układ" czy "Ruscy". laugh

Aż dziw bierze, że kilku sfrustrowanych PiSd przekonuje kolegów by jakieś dziecinne transparenty wywieszać by załatwić swoje "partyjne interesy". Nawet Samoobrona nie była aż tak doszczętnie tępa by dać się nabrać na żałosne sztuczki pisdzielców, a ci śmieją się teraz z kibiców że łykają ich kit bez mydła zamiast przepędzić partyjniaczków ze stadionu... Gdyby kiedyś na Żylecie jakieś polityczne kurwy się podszyły pod "kibiców" i zaczęły tam pchać swoje gówno to długo by tam nie posiedziały...

Piostar #4645203 06/05/2011 17:42
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
czyli jak zwykle wszystko to wina PISU- u smile

Kura #4645211 06/05/2011 17:45
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Originally Posted by Kura
czyli jak zwykle wszystko to wina PISU- u smile

Normalka. smile

Kura #4645233 06/05/2011 17:50
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie no przecież winna wszystkiemu jest jakaś gazeta. crazy

Piostar #4645343 06/05/2011 18:33
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Conrad czy ty uważasz, że członkowie PIS-u przeniknęli w struktury kibiców większości klubów Ekstraklasy i I ligi i namówili do wywieszenia antyrządowych transparentów?

laugh

Piostar #4645397 06/05/2011 19:06
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Conrad chyba pożyczył towar od Nirtza grin wink

Szewa #4645412 06/05/2011 19:18
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Szewa
Conrad chyba pożyczył towar od Nirtza grin wink

mysle ze Nirtz w szczycie formy nie jest w polowie tak fanatyczny grin

Piostar #4645442 06/05/2011 19:31
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
" Nie wykluczone, że stadiony Legii i Lecha, będą zamknięte do końca sezonu " - stwierdza komendant główny policji, Andrzej Matejuk.


Kibice Legii i Lecha już szykują zbiorowe pozwy do sądu na taką decyzję.

Państwo zapłaci.

PKB rośnie, jest z czego płacić.

Piostar #4645484 06/05/2011 19:49
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie Kurczak, choć podziwiam Twoją wyobraźnię. smile

Ale część osób dała się nabrać w bambuko na jakieś dziecinne, przygłupiaste akcje polityczne, a jak sam Forty podał PiSdeczki na różnych stronach piszą jak to oni "wspierają" kibiców laugh , itd., a ktoś ten kit łyka, i to dosłownie.

A dziwne, bo nawet Samoobrona już się nie daje nabrać na ich tandetne sztuczki... smile

Conrad #4645518 06/05/2011 19:58
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by Conrad
Ale część osób dała się nabrać w bambuko na jakieś dziecinne, przygłupiaste akcje polityczne,

Powiem krótko. Uwierz mi, że wolałbym oglądać w mediach MEROTYRYCZNĄ dyskusję nad właśnie ogłoszonym projektem budżetu na 2012r. ale zamiast tego non stop się mówi o kibicach, zamknięciu stadionów Lecha, Legii itd. Nie wierzę Conrad, że nie widzisz związku. Przecież Rządowi tylko o to chodzi, aby odwrócić uwagę od spraw naprawdę ważnych! I to jest w tym wszystkim najgorsze! Rząd PO to mistrzowie manipulacji mediami i PRu.

PS: Podobnie było jak wszystkie media (GW wiodła prym) trąbiły o starciu Starucha z Rzeźniczakiem a Rząd wtedy "klepnął" nową ustawę emerytalną. To wtedy właśnie kibice się zorientowali, że są wykorzystywani przez media do "zasłonięcia" niewygodnych działań rządu!

[Linked Image]

DJ SOSNA #4645548 06/05/2011 20:07
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
JA się zgadzam z Tuskiem że bandyta w szaliku dalej jest bandytą, tylko że jak bandyta obrabuje kogoś w tesco i zdemoluje półki to nie zamyka się sklepu dla klientów tylko zamyka bandytę.

Piostar #4645555 06/05/2011 20:09
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
niesamowicie zawiodlem sie na Tusku, uwazalem go jednak za bardziej inteligentnego czlowieka i nie az tak wielkiego klamce - ale trudno sie mowi - caly rzad taki sam smile

DJ SOSNA #4645600 06/05/2011 20:23
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by DJ SOSNA
Rząd PO to mistrzowie manipulacji mediami i PRu.

A mafia pedofilska zapewne mówi prawdę i wcale nie manipuluje swoimi "owieczkami"? grin

Aha, chcesz porozmawiać o budżecie, to wyjebmy kościół bo w ten sposób najbardziej sobie pomożemy. toast

Originally Posted by DJ SOSNA
PS: Podobnie było jak wszystkie media (GW wiodła prym) trąbiły o starciu Starucha z Rzeźniczakiem a Rząd wtedy "klepnął" nową ustawę emerytalną. To wtedy właśnie kibice się zorientowali, że są wykorzystywani przez media do "zasłonięcia" niewygodnych działań rządu!

Czekaj, zaraz Kura się spyta czy sądzisz że Staruch walnął Rzeźniczaka na polecenie rządu. smile

Kto narozrabiał zawsze będzie się starał odwrócić uwagę narzekając jak to on nim mówią zamiast... o czymś innym.

Piostar #4645642 06/05/2011 20:40
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Sport - polityka.

Takie czasy, że polityka jest wszędzie tam, gdzie są ludzie,
bo ludzie to potencjalni wyborcy.

Słyszałem, że finał PP oglądało 1 mln osób w samej telewizji.

Czy myślicie, że wszyscy wyłączyli transmisje, zaraz po ostatnim karnym ?

Bzdura, każdy chciał zobaczyć " zadymę ".
Taka natura ludzka.

Musi coś się dziać, żeby przyciągnąć uwagę.

Jak przyciąga uwagę, to znaczy, że towar jest atrakcyjny
i będzie miał potencjalnych nabywców,
którzy zapłacą za to w tej, czy innej formie.

Jednak ośrodek władzy, źle skalkulował ryzyko.

Kibice to nie dopalacze.

Wojna z nimi, może ich drogo kosztować,

miejmy nadzieję, że szybko ktoś się zreflektuje i...


POMYŚLI.

Ale cóż, każdy popełnia błędy.

Conrad #4645664 06/05/2011 20:53
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by DJ SOSNA
Rząd PO to mistrzowie manipulacji mediami i PRu.

A mafia pedofilska zapewne mówi prawdę i wcale nie manipuluje swoimi "owieczkami"? grin

Aha, chcesz porozmawiać o budżecie, to wyjebmy kościół bo w ten sposób najbardziej sobie pomożemy. toast

Originally Posted by DJ SOSNA
PS: Podobnie było jak wszystkie media (GW wiodła prym) trąbiły o starciu Starucha z Rzeźniczakiem a Rząd wtedy "klepnął" nową ustawę emerytalną. To wtedy właśnie kibice się zorientowali, że są wykorzystywani przez media do "zasłonięcia" niewygodnych działań rządu!

Czekaj, zaraz Kura się spyta czy sądzisz że Staruch walnął Rzeźniczaka na polecenie rządu. smile

Kto narozrabiał zawsze będzie się starał odwrócić uwagę narzekając jak to on nim mówią zamiast... o czymś innym.

nie wiem czy wiesz Conrad, ale Polska przyjeła kiedyś "chrzest polski", czy tego chcesz czy nie żyjesz w kraju katolickim

Piostar #4645674 06/05/2011 21:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Pier: i to nalezy zmienic jak najszybciej, Polska ma byc krajem swieckim

Conrad #4645675 06/05/2011 21:03
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061

Conrad przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś

Originally Posted by Conrad
Aż dziw bierze, że kilku sfrustrowanych PiSd przekonuje kolegów by jakieś dziecinne transparenty wywieszać by załatwić swoje "partyjne interesy". Nawet Samoobrona nie była aż tak doszczętnie tępa by dać się nabrać na żałosne sztuczki pisdzielców, a ci śmieją się teraz z kibiców że łykają ich kit bez mydła zamiast przepędzić partyjniaczków ze stadionu... Gdyby kiedyś na Żylecie jakieś polityczne kurwy się podszyły pod "kibiców" i zaczęły tam pchać swoje gówno to długo by tam nie posiedziały...

Z tego tesktu wynika , że za transparentami na stadionach stoi PIS. Chyba, że uważasz co innego a piszesz co innego.

Strona 23 z 39 1 2 21 22 23 24 25 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,209 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1