|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
[ Linked Image] z tego co wiem, Lechia ma kosę w Poznaniu i w Warszawie  [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Co tam budżet, co tam bezrobocie, a co kogo obchodzą podwyżki? Teraz najważniejszy jest futbol.
Premier w końcu trafił na temat o którym coś wie, ba może nawet poszczycić się jakimś doświadczeniem, osiągnięciami, bo kto inny jak nie on sam własnymi „rencami” swego czasu pogonił kibiców Zawiszy Bydgoszcz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
szykuje się dzisiaj prowokacja na finale PP nie dajcie się sprowokować poznaniacy i warszawiacy.... Nie posluchaliscie i macie klopsa Temat medialny, nawet tesc do mnie dzwonil w tej sprawie  chociaz nigdy nie byl na meczu. Tak go nakrecili przez telewizor. EURO2012 sie zbliza, Smolensk oddala.  Strach przed blamazem na euro zmobilizuje do wybaczenia rzadzacym cukru po 7 zl. Jakos nie moge wyobrazic sobie Kartofla ogarniajacego sprawy euro. Zaczeli od kibicow - latwy cel i bardzo medialny. Polanskich rajcuje 'zamykanie chuliganow'. Mysle, ze z wybudowanymi stadionami, orlikami  stworzyly sie warunki do wyrwania polskiego futbolu z lat osiemdziesiatych. PL ma potencjal bycia 10-12 liga europejska tylko ktos to musi profesjonalnie zorganizowac. PS Kazdy by sie wkurwil gdyby mu na nowym stadionie umywalki pourywali  Najpierw rozróba a później rozpacz, że ich ktoś prześladuje... Czy nie można się tak normalnie zachowywać na stadionie i poza nim, czy trzeba ciągle prowokować a później udawać, że jest się ofiarą jakiejś wyimaginowanej nagonki?  Do dziś pamiętam jak jakaś banda żałosnych beksa lali ośmieszyła się doszczętnie rozdając zagranicznym dziennikarzom ulotki jak to kibice są w Polsce "prześladowani".  Ci to musieli się ryć ze śmiechu całymi dniami po przeczytaniu tych komicznych bredni...  Tak jest, Euro2012 tuż za rogiem, a Smoleńsk traci znaczenie.  A wiadomo o czym PiShołota by chciała rozmawiać... na pewno nie o stadionach czy autostradach bo ta banda nieudaczników nie potrafiłaby postawić nawet jednego stadionu ani 10km autostrad wybudować... tylko o zamachu na kartoflanym idiocie. Czy to nie ten imbecyl wydymał całą Legię swoimi obietnicami że wybuduje nowy stadion, po czym jak został prezydentem miasta to olał wszystkich kibiców ciepłym moczem?  Też nie widzę jak drugi Kartofel by sobie radził z Euro, Platini by już dawno wywalił nas, pewnie i Ukrainę też, i przekazał organizację w ręce Włochów. I tyle byśmy tego Euro ujrzeli... A winny byłby oczywiście "układ" czy "Ruscy".  Aż dziw bierze, że kilku sfrustrowanych PiSd przekonuje kolegów by jakieś dziecinne transparenty wywieszać by załatwić swoje "partyjne interesy". Nawet Samoobrona nie była aż tak doszczętnie tępa by dać się nabrać na żałosne sztuczki pisdzielców, a ci śmieją się teraz z kibiców że łykają ich kit bez mydła zamiast przepędzić partyjniaczków ze stadionu... Gdyby kiedyś na Żylecie jakieś polityczne kurwy się podszyły pod "kibiców" i zaczęły tam pchać swoje gówno to długo by tam nie posiedziały...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
czyli jak zwykle wszystko to wina PISU- u 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
czyli jak zwykle wszystko to wina PISU- u  Normalka. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie no przecież winna wszystkiemu jest jakaś gazeta. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Conrad czy ty uważasz, że członkowie PIS-u przeniknęli w struktury kibiców większości klubów Ekstraklasy i I ligi i namówili do wywieszenia antyrządowych transparentów? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Conrad chyba pożyczył towar od Nirtza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Conrad chyba pożyczył towar od Nirtza  mysle ze Nirtz w szczycie formy nie jest w polowie tak fanatyczny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
" Nie wykluczone, że stadiony Legii i Lecha, będą zamknięte do końca sezonu " - stwierdza komendant główny policji, Andrzej Matejuk.
Kibice Legii i Lecha już szykują zbiorowe pozwy do sądu na taką decyzję.
Państwo zapłaci.
PKB rośnie, jest z czego płacić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie Kurczak, choć podziwiam Twoją wyobraźnię.  Ale część osób dała się nabrać w bambuko na jakieś dziecinne, przygłupiaste akcje polityczne, a jak sam Forty podał PiSdeczki na różnych stronach piszą jak to oni "wspierają" kibiców  , itd., a ktoś ten kit łyka, i to dosłownie. A dziwne, bo nawet Samoobrona już się nie daje nabrać na ich tandetne sztuczki... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Ale część osób dała się nabrać w bambuko na jakieś dziecinne, przygłupiaste akcje polityczne, Powiem krótko. Uwierz mi, że wolałbym oglądać w mediach MEROTYRYCZNĄ dyskusję nad właśnie ogłoszonym projektem budżetu na 2012r. ale zamiast tego non stop się mówi o kibicach, zamknięciu stadionów Lecha, Legii itd. Nie wierzę Conrad, że nie widzisz związku. Przecież Rządowi tylko o to chodzi, aby odwrócić uwagę od spraw naprawdę ważnych! I to jest w tym wszystkim najgorsze! Rząd PO to mistrzowie manipulacji mediami i PRu. PS: Podobnie było jak wszystkie media (GW wiodła prym) trąbiły o starciu Starucha z Rzeźniczakiem a Rząd wtedy "klepnął" nową ustawę emerytalną. To wtedy właśnie kibice się zorientowali, że są wykorzystywani przez media do "zasłonięcia" niewygodnych działań rządu! [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
JA się zgadzam z Tuskiem że bandyta w szaliku dalej jest bandytą, tylko że jak bandyta obrabuje kogoś w tesco i zdemoluje półki to nie zamyka się sklepu dla klientów tylko zamyka bandytę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
niesamowicie zawiodlem sie na Tusku, uwazalem go jednak za bardziej inteligentnego czlowieka i nie az tak wielkiego klamce - ale trudno sie mowi - caly rzad taki sam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Rząd PO to mistrzowie manipulacji mediami i PRu. A mafia pedofilska zapewne mówi prawdę i wcale nie manipuluje swoimi "owieczkami"?  Aha, chcesz porozmawiać o budżecie, to wyjebmy kościół bo w ten sposób najbardziej sobie pomożemy.  PS: Podobnie było jak wszystkie media (GW wiodła prym) trąbiły o starciu Starucha z Rzeźniczakiem a Rząd wtedy "klepnął" nową ustawę emerytalną. To wtedy właśnie kibice się zorientowali, że są wykorzystywani przez media do "zasłonięcia" niewygodnych działań rządu! Czekaj, zaraz Kura się spyta czy sądzisz że Staruch walnął Rzeźniczaka na polecenie rządu.  Kto narozrabiał zawsze będzie się starał odwrócić uwagę narzekając jak to on nim mówią zamiast... o czymś innym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Sport - polityka.
Takie czasy, że polityka jest wszędzie tam, gdzie są ludzie, bo ludzie to potencjalni wyborcy.
Słyszałem, że finał PP oglądało 1 mln osób w samej telewizji.
Czy myślicie, że wszyscy wyłączyli transmisje, zaraz po ostatnim karnym ?
Bzdura, każdy chciał zobaczyć " zadymę ". Taka natura ludzka.
Musi coś się dziać, żeby przyciągnąć uwagę.
Jak przyciąga uwagę, to znaczy, że towar jest atrakcyjny i będzie miał potencjalnych nabywców, którzy zapłacą za to w tej, czy innej formie.
Jednak ośrodek władzy, źle skalkulował ryzyko.
Kibice to nie dopalacze.
Wojna z nimi, może ich drogo kosztować,
miejmy nadzieję, że szybko ktoś się zreflektuje i...
POMYŚLI.
Ale cóż, każdy popełnia błędy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Rząd PO to mistrzowie manipulacji mediami i PRu. A mafia pedofilska zapewne mówi prawdę i wcale nie manipuluje swoimi "owieczkami"?  Aha, chcesz porozmawiać o budżecie, to wyjebmy kościół bo w ten sposób najbardziej sobie pomożemy.  PS: Podobnie było jak wszystkie media (GW wiodła prym) trąbiły o starciu Starucha z Rzeźniczakiem a Rząd wtedy "klepnął" nową ustawę emerytalną. To wtedy właśnie kibice się zorientowali, że są wykorzystywani przez media do "zasłonięcia" niewygodnych działań rządu! Czekaj, zaraz Kura się spyta czy sądzisz że Staruch walnął Rzeźniczaka na polecenie rządu.  Kto narozrabiał zawsze będzie się starał odwrócić uwagę narzekając jak to on nim mówią zamiast... o czymś innym. nie wiem czy wiesz Conrad, ale Polska przyjeła kiedyś "chrzest polski", czy tego chcesz czy nie żyjesz w kraju katolickim
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Pier: i to nalezy zmienic jak najszybciej, Polska ma byc krajem swieckim
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Conrad przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś Aż dziw bierze, że kilku sfrustrowanych PiSd przekonuje kolegów by jakieś dziecinne transparenty wywieszać by załatwić swoje "partyjne interesy". Nawet Samoobrona nie była aż tak doszczętnie tępa by dać się nabrać na żałosne sztuczki pisdzielców, a ci śmieją się teraz z kibiców że łykają ich kit bez mydła zamiast przepędzić partyjniaczków ze stadionu... Gdyby kiedyś na Żylecie jakieś polityczne kurwy się podszyły pod "kibiców" i zaczęły tam pchać swoje gówno to długo by tam nie posiedziały... Z tego tesktu wynika , że za transparentami na stadionach stoi PIS. Chyba, że uważasz co innego a piszesz co innego.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|