|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Poprzedni TEMAT [ mecz.org] przekroczyl 200 postow
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
A ja dostałem cos takiego, po wyslaniu scanu dowodu osobistego i prawa jazdy
Dear Customer,
Please let us know how you would like to receive your money, Western Union or trasfer via bank to your account. If you prefer via bank you must send us the following information:
Account name Account number Bank Branch number Swift IBAN
Let us know so we can continue.
Sincerely, Bombabet Customer Service
moze ktos przetlumaczyc i pomoc ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4 |
A ja dostałem cos takiego, po wyslaniu scanu dowodu osobistego i prawa jazdy
Dear Customer,
Please let us know how you would like to receive your money, Western Union or trasfer via bank to your account. If you prefer via bank you must send us the following information:
Account name Account number Bank Branch number Swift IBAN
Let us know so we can continue.
Sincerely, Bombabet Customer Service
moze ktos przetlumaczyc i pomoc ? www.translate.pl [ translate.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Dear Customer,
Please let us know how you would like to receive your money, Western Union or trasfer via bank to your account. If you prefer via bank you must send us the following information:
Account name Account number Bank Branch number Swift IBAN
Let us know so we can continue.
Sincerely, Bombabet Customer Service Prosze nam napisac w jakiej formie chcialby pan otrzymac pieniadzie, Western Union czy przelew bankowy. Jesli chce pan otrzymac kase przelewem prosimy o przeslanie nam nastepujacych informacji: i tu te wszystkie numerki i inne nazwy, z tym sobie poradzisz pewnie jesli dokonywales juz kiedys wyplaty, a swoja droga ten tekst to podstawy angola, a grajac u bukow przez neta podstawy warto znac:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114 |
A jak to jest jesli chcecie wyplate przez Wester Union? Wysylaja Ci na maila wtedy ten numerek co trzeba podac w placowce i to wszystko?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
no dokladnie dostajesz mailem dane, idziesz do placowki, wypelniasz formularz i kaska w rece, bez oplat i bez czekania...czysto i milo 100$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546 |
A dostał ktoś kasę zlecając wypłątę przelewem?? Bo u mnie mija dziś 11 dzień i "echo". Pisali wcześniej po przesłaniu scanu dowodu że wszystko oki i mogę dokonać wypłaty, kasa z konta gracza odrazu została odjęta i na tym koniec. W poniedziałek wysłałem im maila z zapytaniem ile jeszcze będę czekał nic nie raczyli nawet odpisać, więc wczoraj wysmarowałem im takiego porządnego dołączając printscreen z datą kiedy zleciłem na ich stronce przelew, dla formalności jeszcze raz wkleiłem scan no i nadal cisza. Powoli moja cierpliwość się kończy... Napiszcie kto dostał kasę wypłacając przelewem i ile to trwało??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
ja juz czekam 14 dni, w tym 5 dzien od przeslania skanu wczoraj wyslalem im zapytanie czy dane dostarczone w ostatnim mailu im wystarczaja (dane odnosnie banku) i tez zero reakcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
mi juz tez nie odpisuja kiedy wreszcie wysla hajc przelewm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67 |
No i ja zleciłem przelewem . Napisali ,że wszystko sprawdzili i jest ok oraz , że wyslą jak najszybciej ale wydaje mi się , że huj bombki strzelił .....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
Nie ma co liczyc na kase. Ja czekam ponad 3 tyg. Chyba im sie budzet wyczerpal..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461 |
no ja tez 3 tyg czekam a teraz dopiero mail mi przeslali..a to dupki i jeszcze kreca ladnie:)) oto co mi przeslali...sprawdzaja dokladnie:D
As you are well aware, the previous months we had a $10 free bonusoffer. Unfortunately, there were customers who attempted to abuse this offer.Due to this,we are forced to check thoroughly all the accounts that received thisbonus.Customers who were caught cheating did not receive the money that they won and we were forced to close their accounts according to our rules and policies.This thorough check had as a result the delay of payment to those whowent according to our policies. We as a company are extremely sorry for this delay but we cannot allow people to take advantage of us and so we must continue to check and verify our customer's accounts and information, particularly in regards to the $10 free bonus offer. Again we apologize for any delay and inconvenience and hopefully we will have the matter resolved by next week and proceed with your payments.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854 |
no ja tez 3 tyg czekam a teraz dopiero mail mi przeslali..a to dupki i jeszcze kreca ladnie:)) oto co mi przeslali...sprawdzaja dokladnie:D
As you are well aware, the previous months we had a $10 free bonusoffer. Unfortunately, there were customers who attempted to abuse this offer.Due to this,we are forced to check thoroughly all the accounts that received thisbonus.Customers who were caught cheating did not receive the money that they won and we were forced to close their accounts according to our rules and policies.This thorough check had as a result the delay of payment to those whowent according to our policies. We as a company are extremely sorry for this delay but we cannot allow people to take advantage of us and so we must continue to check and verify our customer's accounts and information, particularly in regards to the $10 free bonus offer. Again we apologize for any delay and inconvenience and hopefully we will have the matter resolved by next week and proceed with your payments. No tez dzis otrzymalem takiego maila i mam pytanie. Czy to znaczy ze weryfikacja przebiegła pomyslnie i sałate wysla w przyszlym tygodniu???Bo słabo angielski ogarniam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
tez mi to wyslali heh, no zobaczymy czy ten bombabet to jeden wielki wal..... a niech ciesza sie ci, co na poczatku wyplacili przez western union.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67 |
No to chyba wszyscy co robili wypłate na konto to dostali maila j.w. . Prawda jest taka ,że muszą coś pisać bo w innym wypadku już byśmy zaczynali ich opisywać negatywnie na róznych forach i nie znaleźliby sobie frajerów co wpłacą im pieniądze .
Pozdrowienia dla tych co wypłacili przez WU i dla tych co czekają , a dla tych co wpłacili to gratulacje ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7 |
Czapki z głów-bombabet płaci !!!!
Miły prezent pod choinke !!!
854 zielone dolary na koncie !!!
a mówili że ten buk to pomyłka ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
Jak to mozliwe jak mozna bylo tylko 100 $ wyplacic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7 |
Wpłaciłem 60 dolarów,dostałem 60 dolarów bonusa
wypłata bez 100 dolarowego limitu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546 |
to Ty wpłacałeś... a rozchodzi się o ugrane i zlecone wypłaty tych 100$ z bonusowych 10$. U mnie 20 dzień mija od zleconego przelewu i nadal cisza więc nie mogę ich pochwalić za nic... na maile zresztą też nie odpowiadają od jakiegoś czasu. Potwierdza ktoś że doczekał się wreszcie przelewu kaski ugranej z tego bonusa????
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854 |
Działa wam strona??? Czyżby koniec tego buka czy tylko chwilowa awaria?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|