Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#464646 14/12/2005 13:09
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Poprzedni TEMAT [mecz.org] przekroczyl 200 postow

Bonus: Unibet
#464647 14/12/2005 19:25
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
A ja dostałem cos takiego, po wyslaniu scanu dowodu osobistego i prawa jazdy


Dear Customer,

Please let us know how you would like to receive your money, Western Union or trasfer via bank to your account.
If you prefer via bank you must send us the following information:

Account name
Account number
Bank
Branch number
Swift
IBAN

Let us know so we can continue.

Sincerely,
Bombabet Customer Service

moze ktos przetlumaczyc i pomoc ?

#464648 14/12/2005 19:32
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4
Quote
A ja dostałem cos takiego, po wyslaniu scanu dowodu osobistego i prawa jazdy


Dear Customer,

Please let us know how you would like to receive your money, Western Union or trasfer via bank to your account.
If you prefer via bank you must send us the following information:

Account name
Account number
Bank
Branch number
Swift
IBAN

Let us know so we can continue.

Sincerely,
Bombabet Customer Service

moze ktos przetlumaczyc i pomoc ?


www.translate.pl [translate.pl]

#464649 14/12/2005 20:24
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Dear Customer,

Please let us know how you would like to receive your money, Western Union or trasfer via bank to your account.
If you prefer via bank you must send us the following information:

Account name
Account number
Bank
Branch number
Swift
IBAN

Let us know so we can continue.

Sincerely,
Bombabet Customer Service

Prosze nam napisac w jakiej formie chcialby pan otrzymac pieniadzie, Western Union czy przelew bankowy. Jesli chce pan otrzymac kase przelewem prosimy o przeslanie nam nastepujacych informacji:

i tu te wszystkie numerki i inne nazwy, z tym sobie poradzisz pewnie jesli dokonywales juz kiedys wyplaty, a swoja droga ten tekst to podstawy angola, a grajac u bukow przez neta podstawy warto znac:/

#464650 14/12/2005 20:29
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
A jak to jest jesli chcecie wyplate przez Wester Union? Wysylaja Ci na maila wtedy ten numerek co trzeba podac w placowce i to wszystko?

#464651 15/12/2005 09:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
no dokladnie dostajesz mailem dane, idziesz do placowki, wypelniasz formularz i kaska w rece, bez oplat i bez czekania...czysto i milo 100$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#464652 15/12/2005 10:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
A dostał ktoś kasę zlecając wypłątę przelewem?? Bo u mnie mija dziś 11 dzień i "echo". Pisali wcześniej po przesłaniu scanu dowodu że wszystko oki i mogę dokonać wypłaty, kasa z konta gracza odrazu została odjęta i na tym koniec. W poniedziałek wysłałem im maila z zapytaniem ile jeszcze będę czekał nic nie raczyli nawet odpisać, więc wczoraj wysmarowałem im takiego porządnego dołączając printscreen z datą kiedy zleciłem na ich stronce przelew, dla formalności jeszcze raz wkleiłem scan no i nadal cisza. Powoli moja cierpliwość się kończy...
Napiszcie kto dostał kasę wypłacając przelewem i ile to trwało??

#464653 15/12/2005 18:39
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
ja juz czekam 14 dni, w tym 5 dzien od przeslania skanu
wczoraj wyslalem im zapytanie czy dane dostarczone w ostatnim mailu im wystarczaja (dane odnosnie banku) i tez zero reakcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#464654 16/12/2005 16:00
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
mi juz tez nie odpisuja kiedy wreszcie wysla hajc przelewm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#464655 16/12/2005 22:23
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
No i ja zleciłem przelewem . Napisali ,że wszystko sprawdzili i jest ok oraz , że wyslą jak najszybciej ale wydaje mi się , że huj bombki strzelił .....

#464656 19/12/2005 20:39
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Nie ma co liczyc na kase. Ja czekam ponad 3 tyg. Chyba im sie budzet wyczerpal..

#464657 20/12/2005 11:04
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
no ja tez 3 tyg czekam a teraz dopiero mail mi przeslali..a to dupki i jeszcze kreca ladnie:))
oto co mi przeslali...sprawdzaja dokladnie:D


As you are well aware, the previous months we had a $10 free bonusoffer.
Unfortunately, there were customers who attempted to abuse this offer.Due to this,we are forced to check thoroughly all the accounts that received thisbonus.Customers who were caught cheating did not receive the money that they
won and we were forced to close their accounts according to our rules and policies.This thorough check had as a result the delay of payment to those whowent according to our policies. We as a company are extremely sorry for this
delay but we cannot allow people to take advantage of us and so we must continue to
check and verify our customer's accounts and information, particularly in regards to the $10 free bonus offer.
Again we apologize for any delay and inconvenience and hopefully we will have the matter resolved by next week and proceed with your payments.

#464658 20/12/2005 14:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Quote
no ja tez 3 tyg czekam a teraz dopiero mail mi przeslali..a to dupki i jeszcze kreca ladnie:))
oto co mi przeslali...sprawdzaja dokladnie:D


As you are well aware, the previous months we had a $10 free bonusoffer.
Unfortunately, there were customers who attempted to abuse this offer.Due to this,we are forced to check thoroughly all the accounts that received thisbonus.Customers who were caught cheating did not receive the money that they
won and we were forced to close their accounts according to our rules and policies.This thorough check had as a result the delay of payment to those whowent according to our policies. We as a company are extremely sorry for this
delay but we cannot allow people to take advantage of us and so we must continue to
check and verify our customer's accounts and information, particularly in regards to the $10 free bonus offer.
Again we apologize for any delay and inconvenience and hopefully we will have the matter resolved by next week and proceed with your payments.
No tez dzis otrzymalem takiego maila i mam pytanie.
Czy to znaczy ze weryfikacja przebiegła pomyslnie i sałate wysla w przyszlym tygodniu???Bo słabo angielski ogarniam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#464659 20/12/2005 17:54
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
tez mi to wyslali heh, no zobaczymy czy ten bombabet to jeden wielki wal..... a niech ciesza sie ci, co na poczatku wyplacili przez western union.

#464660 20/12/2005 22:27
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
No to chyba wszyscy co robili wypłate na konto to dostali maila j.w. . Prawda jest taka ,że muszą coś pisać bo w innym wypadku już byśmy zaczynali ich opisywać negatywnie na róznych forach i nie znaleźliby sobie frajerów co wpłacą im pieniądze .

Pozdrowienia dla tych co wypłacili przez WU i dla tych co czekają , a dla tych co wpłacili to gratulacje ....

#464661 25/12/2005 09:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
Czapki z głów-bombabet płaci !!!!

Miły prezent pod choinke !!!

854 zielone dolary na koncie !!!

a mówili że ten buk to pomyłka ?!

#464662 25/12/2005 10:20
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Jak to mozliwe jak mozna bylo tylko 100 $ wyplacic?

#464663 25/12/2005 10:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
Wpłaciłem 60 dolarów,dostałem 60 dolarów bonusa

wypłata bez 100 dolarowego limitu

#464664 25/12/2005 16:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
to Ty wpłacałeś... a rozchodzi się o ugrane i zlecone wypłaty tych 100$ z bonusowych 10$. U mnie 20 dzień mija od zleconego przelewu i nadal cisza więc nie mogę ich pochwalić za nic... na maile zresztą też nie odpowiadają od jakiegoś czasu.
Potwierdza ktoś że doczekał się wreszcie przelewu kaski ugranej z tego bonusa????

#464665 26/12/2005 14:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Działa wam strona???
Czyżby koniec tego buka czy tylko chwilowa awaria?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, aker, Lukasz111), 2,745 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,366
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1