|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
"Po nadspodziewanie dlugim okresie oczekiwania do szczęśliwego końca zmierza sprawa otwarcia naszego polskiego konta bankowego. Począwszy od połowy przyszłego tygodnia będzie już można wpłacać depozyty do BET24 za pomocą przelewu krajowego. Wszyscy zarejestrowani klienci zostaną oczywiście powiadomieni o danych konta, informacje te znajdą się też na naszej stronie. Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć iż klienci nie posiadający kart kredytowych też mogą zarejestrowac się w BET24, wystarczy poinformować nas o chęci otwarcia konta a my zajmiemy się resztą!"
no nareszcie moze bedzie mozna normalnie wplacac kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Czy obowiązują jakieś minimalne stawki obrotu kaską? A czy zakłady live wyglądają podobnie jak BaW (sam bym zobaczył, ale o 1 w nocy nie ma żadnego meczu)?! I nieco ważniejsze pytanie. Obsługują MoneyBokers? Ewentualnie czy da się wrzucić kaskę kartą debetową mBanku Visa? Jeśli jedno, ani drugie nie ma miejsca muszę czekać tydzień czasu na konto w polskim banku, bo wydaje mi się że to interesujący buk na pomnożenie moich pieniążków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czy obowiązują jakieś minimalne stawki obrotu kaską? -nie ma
A czy zakłady live wyglądają podobnie jak BaW (sam bym zobaczył, ale o 1 w nocy nie ma żadnego meczu)?! -troszke gorzej, oni ogolnie interfejs sredni maja
I nieco ważniejsze pytanie. Obsługują MoneyBokers? -nie, ale neteller tak
Ewentualnie czy da się wrzucić kaskę kartą debetową mBanku Visa? - tylko eKarta
wydaje mi się że to interesujący buk na pomnożenie moich pieniążków -dobrze Ci sie wydaje:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
He, dzieki wielkie za pomoc. Nie pozostaje mi nic innego jak czekanie na konto bankowe w Polsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeszcze raz dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2 |
Mam tam problem, nie moge wplacic pieniedzy karta kredytowa Visa (nie elektron). Ta karta posluguje sie bez problemu w innych transakcjach netowych (tez u innych bukow).Wyskakuje blad (bez opisu) Support nic nie jest w stanie pomoc. Byc moze ktos mial juz z czyms takim doczynienia i podrzuci jakis pomysl rozwiazania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
podobno maja dobre kursy na live, a jak u nich z limitami na live/normalne zakłady ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
Mam tam problem, nie moge wplacic pieniedzy karta kredytowa Visa (nie elektron). Ta karta posluguje sie bez problemu w innych transakcjach netowych (tez u innych bukow).Wyskakuje blad (bez opisu) Support nic nie jest w stanie pomoc. Byc moze ktos mial juz z czyms takim doczynienia i podrzuci jakis pomysl rozwiazania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />? u mnie to samo-wywala bład-support nic nie moze zrobic mam e-karte Inteligo Visa Electron
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,373
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,373 |
ja przed chwila bezproblemowo wplacilem Visa electron (Inteligo) a teraz mam pytanie odnosnie ich oferty bo czytalem, ze nie jest nadzwyczajna ale widze, ze jest gorzej niz myslalem bo nie ma ani NHL ani NBA a ostatnimi czasy glownie to gram...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2 |
Ja widze, ze jest i NHL i NBA.Trzeba to zaznaczyc na glownej stronie i dalej kliknac show selected <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
działa wam kasyno u nich, bo mi ciągle wyskakuje "ładowanie strony proszę czekać" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Wypłacał ktoś ostatnio od bet24 kase? ciągle nie chcą żadnych skanów? ...bo dysponuje kilkoma kontami Inteligo a skany dowodów to juz problem:]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
wczoraj mieli podac nr konta na swej stronie bet24.com poki co ja tego nie widze, macie jakies info kiedy podadza dane wplaty na polskie konto!? pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Wypłacał ktoś ostatnio od bet24 kase? ciągle nie chcą żadnych skanów? ...bo dysponuje kilkoma kontami Inteligo a skany dowodów to juz problem:] gratluluje :/ jest czym sie chwalić.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Konta w Inteligo posiadaja moi rodzice i na przyklad brat... itd itp... ale boja sie udostepniac skanow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
Zlecilem dzis wyplate na Neteller przed 8 rano, kiedy moge spodziewac sie pieniedzy? Jeszcze dzis, czy 'dopiero' juro rano...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> BTW - swietny buk!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861 |
wczoraj mieli podac nr konta na swej stronie bet24.com poki co ja tego nie widze, macie jakies info kiedy podadza dane wplaty na polskie konto!? pozdr już podali Wszystko dobre się dobrze kończy. Można już wpłacać pieniądze na polskie konto bankowe - oto potrzebne dane : Nordea Bank Polska 53 1440 1101 0000 0000 0412 8559 właściciel konta : Nordic Betting Ltd. , Tigne Street , Sliema , Malta. W tytule przelewu prosimy wpisywać swoją nazwę użytkownika + "depozyt" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66 |
można wypłacać na konto bankowe ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
Wszystko dobre się dobrze kończy. Można już wpłacać pieniądze na polskie konto bankowe - oto potrzebne dane : Nordea Bank Polska 53 1440 1101 0000 0000 0412 8559 właściciel konta : Nordic Betting Ltd. , Tigne Street , Sliema , Malta. W tytule przelewu prosimy wpisywać swoją nazwę użytkownika + "depozyt"
czyli rozumiem ze płacimy za przelew wg.cennik przelew krajowy?
wie ktos ile taki kosztuje w inteligo??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66 |
Wszystko dobre się dobrze kończy. Można już wpłacać pieniądze na polskie konto bankowe - oto potrzebne dane : Nordea Bank Polska 53 1440 1101 0000 0000 0412 8559 właściciel konta : Nordic Betting Ltd. , Tigne Street , Sliema , Malta. W tytule przelewu prosimy wpisywać swoją nazwę użytkownika + "depozyt"
czyli rozumiem ze płacimy za przelew wg.cennik przelew krajowy?
wie ktos ile taki kosztuje w inteligo?? Tak, u mnie w PKO kosztuje 50 gr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pytanie tylko czy trzeba obracac tez depozytem, czy po przelewie mozna od razu wyplacic ten depozyt ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
wie ktos ile taki kosztuje w inteligo?? masz inteligo, a nie wiesz....99 groszy poza PKO
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|