Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#464756 29/12/2005 17:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
"Po nadspodziewanie dlugim okresie oczekiwania do szczęśliwego końca zmierza sprawa otwarcia naszego polskiego konta bankowego. Począwszy od połowy przyszłego tygodnia będzie już można wpłacać depozyty do BET24 za pomocą przelewu krajowego. Wszyscy zarejestrowani klienci zostaną oczywiście powiadomieni o danych konta, informacje te znajdą się też na naszej stronie. Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć iż klienci nie posiadający kart kredytowych też mogą zarejestrowac się w BET24, wystarczy poinformować nas o chęci otwarcia konta a my zajmiemy się resztą!"

no nareszcie moze bedzie mozna normalnie wplacac kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#464757 31/12/2005 00:23
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Czy obowiązują jakieś minimalne stawki obrotu kaską? A czy zakłady live wyglądają podobnie jak BaW (sam bym zobaczył, ale o 1 w nocy nie ma żadnego meczu)?!
I nieco ważniejsze pytanie. Obsługują MoneyBokers? Ewentualnie czy da się wrzucić kaskę kartą debetową mBanku Visa?
Jeśli jedno, ani drugie nie ma miejsca muszę czekać tydzień czasu na konto w polskim banku, bo wydaje mi się że to interesujący buk na pomnożenie moich pieniążków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#464758 31/12/2005 00:34
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Czy obowiązują jakieś minimalne stawki obrotu kaską?
-nie ma

A czy zakłady live wyglądają podobnie jak BaW (sam bym zobaczył, ale o 1 w nocy nie ma żadnego meczu)?!
-troszke gorzej, oni ogolnie interfejs sredni maja

I nieco ważniejsze pytanie. Obsługują MoneyBokers?
-nie, ale neteller tak

Ewentualnie czy da się wrzucić kaskę kartą debetową mBanku Visa?
- tylko eKarta

wydaje mi się że to interesujący buk na pomnożenie moich pieniążków
-dobrze Ci sie wydaje:)

#464759 31/12/2005 01:06
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
He, dzieki wielkie za pomoc. Nie pozostaje mi nic innego jak czekanie na konto bankowe w Polsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jeszcze raz dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#464760 31/12/2005 16:42
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2
Mam tam problem, nie moge wplacic pieniedzy karta kredytowa Visa (nie elektron). Ta karta posluguje sie bez problemu w innych transakcjach netowych (tez u innych bukow).Wyskakuje blad (bez opisu) Support nic nie jest w stanie pomoc. Byc moze ktos mial juz z czyms takim doczynienia i podrzuci jakis pomysl rozwiazania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />?

#464761 01/01/2006 09:53
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
podobno maja dobre kursy na live, a jak u nich z limitami na live/normalne zakłady ?

#464762 01/01/2006 12:43
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
Quote
Mam tam problem, nie moge wplacic pieniedzy karta kredytowa Visa (nie elektron). Ta karta posluguje sie bez problemu w innych transakcjach netowych (tez u innych bukow).Wyskakuje blad (bez opisu) Support nic nie jest w stanie pomoc. Byc moze ktos mial juz z czyms takim doczynienia i podrzuci jakis pomysl rozwiazania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />?
u mnie to samo-wywala bład-support nic nie moze zrobic
mam e-karte Inteligo Visa Electron

#464763 01/01/2006 15:29
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
ja przed chwila bezproblemowo wplacilem Visa electron (Inteligo)
a teraz mam pytanie odnosnie ich oferty bo czytalem, ze nie jest nadzwyczajna ale widze, ze jest gorzej niz myslalem bo nie ma ani NHL ani NBA a ostatnimi czasy glownie to gram...

#464764 01/01/2006 18:07
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2
Ja widze, ze jest i NHL i NBA.Trzeba to zaznaczyc na glownej stronie i dalej kliknac show selected <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

#464765 01/01/2006 19:52
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
działa wam kasyno u nich, bo mi ciągle wyskakuje "ładowanie strony proszę czekać" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />??

#464766 03/01/2006 11:23
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Wypłacał ktoś ostatnio od bet24 kase? ciągle nie chcą żadnych skanów? ...bo dysponuje kilkoma kontami Inteligo a skany dowodów to juz problem:]

#464767 04/01/2006 09:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
wczoraj mieli podac nr konta na swej stronie bet24.com poki co ja tego nie widze, macie jakies info kiedy podadza dane wplaty na polskie konto!?
pozdr

#464768 04/01/2006 09:16
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Quote
Wypłacał ktoś ostatnio od bet24 kase? ciągle nie chcą żadnych skanów? ...bo dysponuje kilkoma kontami Inteligo a skany dowodów to juz problem:]

gratluluje :/ jest czym sie chwalić.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#464769 04/01/2006 16:03
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Konta w Inteligo posiadaja moi rodzice i na przyklad brat... itd itp...
ale boja sie udostepniac skanow...

#464770 04/01/2006 16:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Zlecilem dzis wyplate na Neteller przed 8 rano, kiedy moge spodziewac sie pieniedzy? Jeszcze dzis, czy 'dopiero' juro rano...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> BTW - swietny buk!

#464771 05/01/2006 15:09
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
Quote
wczoraj mieli podac nr konta na swej stronie bet24.com poki co ja tego nie widze, macie jakies info kiedy podadza dane wplaty na polskie konto!?
pozdr

już podali

Wszystko dobre się dobrze kończy. Można już wpłacać pieniądze na polskie konto bankowe - oto potrzebne dane :
Nordea Bank Polska
53 1440 1101 0000 0000 0412 8559 właściciel konta :
Nordic Betting Ltd. ,
Tigne Street , Sliema , Malta.
W tytule przelewu prosimy wpisywać swoją nazwę użytkownika + "depozyt"


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#464772 05/01/2006 15:26
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
można wypłacać na konto bankowe ??

#464773 05/01/2006 16:58
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513


Wszystko dobre się dobrze kończy. Można już wpłacać pieniądze na polskie konto bankowe - oto potrzebne dane :
Nordea Bank Polska
53 1440 1101 0000 0000 0412 8559 właściciel konta :
Nordic Betting Ltd. ,
Tigne Street , Sliema , Malta.
W tytule przelewu prosimy wpisywać swoją nazwę użytkownika + "depozyt"


czyli rozumiem ze płacimy za przelew wg.cennik przelew krajowy?

wie ktos ile taki kosztuje w inteligo??

#464774 05/01/2006 17:52
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 66
Quote
Wszystko dobre się dobrze kończy. Można już wpłacać pieniądze na polskie konto bankowe - oto potrzebne dane :
Nordea Bank Polska
53 1440 1101 0000 0000 0412 8559 właściciel konta :
Nordic Betting Ltd. ,
Tigne Street , Sliema , Malta.
W tytule przelewu prosimy wpisywać swoją nazwę użytkownika + "depozyt"


czyli rozumiem ze płacimy za przelew wg.cennik przelew krajowy?

wie ktos ile taki kosztuje w inteligo??
Tak, u mnie w PKO kosztuje 50 gr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pytanie tylko czy trzeba obracac tez depozytem, czy po przelewie mozna od razu wyplacic ten depozyt ?

#464775 05/01/2006 18:00
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
wie ktos ile taki kosztuje w inteligo??

masz inteligo, a nie wiesz....99 groszy poza PKO

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, rafal08, Lukasz111, 11kera11, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,590 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,901
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1