Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 45 1 2 23 24 25 26 27 44 45
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
Originally Posted by BKS
mlada .... strzelać dziady
kontruję overa ....@2,75
0-3 shocked

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by BKS
Originally Posted by BKS
Originally Posted by BKS
mlada .... strzelać dziady
kontruję overa ....@2,75
0-3 shocked

no to grubo ja tu o jednym golu jeb dup łubudu laugh i 0-3

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
C18 ADAM

wez popatrz sam na tabele, Bilbao ma 2 punkty przewagi nad miejscem 'niepucharowym' a do zdobycia jest jeszcze 9 punktow, a Ty piszesz ze nic im dzis nie odbierze smile

http://www.betexplorer.com/soccer/spain/spanish-primera-division-2010-2011/

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
juz nie odbierze*

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by C18_adam
Deportivo dzis wygrywa tongue

smile popieram, aczkolwiek nie pograłem.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Riffa Club - Shabab Duba over 1.5 boks

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by Krystian
C18 ADAM

wez popatrz sam na tabele, Bilbao ma 2 punkty przewagi nad miejscem 'niepucharowym' a do zdobycia jest jeszcze 9 punktow, a Ty piszesz ze nic im dzis nie odbierze smile

http://www.betexplorer.com/soccer/spain/spanish-primera-division-2010-2011/

do ujeb cap ida 3 druzyny nie 2 ... maja 6 punktow przewagi nad Espanyolem ...

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by C18_adam
Originally Posted by Krystian
C18 ADAM

wez popatrz sam na tabele, Bilbao ma 2 punkty przewagi nad miejscem 'niepucharowym' a do zdobycia jest jeszcze 9 punktow, a Ty piszesz ze nic im dzis nie odbierze smile

http://www.betexplorer.com/soccer/spain/spanish-primera-division-2010-2011/

do ujeb cap ida 3 druzyny nie 2 ... maja 6 punktow przewagi nad Espanyolem ...


nie bardzo rozumiem

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
ale to tvp sport jest nieogarniete.
pokazuja moim zdaniem gorsze dla widowiska spotkanie
kilmarnock-celtic w niedz.
ale juz dzis o niebo lepiej zapowiadajace sie spotkanko
glasgow-dundee juz nie??????
wola powtorke kil-dund puke

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Że do Europa Leauge idą trzy bo finaliśmy pucharu hiszpani grają w LM.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Wolf
też myślicie że Milan dzisiaj do bardzo grubego grania?

Na pewno nie do grubego!
Palermo im nie leży jak mało kto, tyle powiem.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by Krystian
Originally Posted by C18_adam
Originally Posted by Krystian
C18 ADAM

wez popatrz sam na tabele, Bilbao ma 2 punkty przewagi nad miejscem 'niepucharowym' a do zdobycia jest jeszcze 9 punktow, a Ty piszesz ze nic im dzis nie odbierze smile

http://www.betexplorer.com/soccer/spain/spanish-primera-division-2010-2011/

do ujeb cap ida 3 druzyny nie 2 ... maja 6 punktow przewagi nad Espanyolem ...


nie bardzo rozumiem


hahahahahhaha laugh to takie zdrobnienie ujeb cup to znaczy uleb cup
rozgrywki pucharowe w koszu. uleb zostal ujeb bo krecili waly.
a ujeb cup to niby eufa cup tzn liga europ
kapiszi??????
adam piwo

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by Krystian
Originally Posted by C18_adam
Originally Posted by Krystian
C18 ADAM

wez popatrz sam na tabele, Bilbao ma 2 punkty przewagi nad miejscem 'niepucharowym' a do zdobycia jest jeszcze 9 punktow, a Ty piszesz ze nic im dzis nie odbierze smile

http://www.betexplorer.com/soccer/spain/spanish-primera-division-2010-2011/

do ujeb cap ida 3 druzyny nie 2 ... maja 6 punktow przewagi nad Espanyolem ...


nie bardzo rozumiem

w finale pucharu hispzani gral Real i Barca dlatego 7 druzyna z ligi ujdzie do Ligi Europejskiej .. Bilbao ma pewne puchary ...

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Quote
hahahahahhaha laugh to takie zdrobnienie ujeb cup to znaczy uleb cup
rozgrywki pucharowe w koszu. uleb zostal ujeb bo krecili waly.
a ujeb cup to niby eufa cup tzn liga europ
kapiszi??????
adam piwo

ja wiem ale dla mnie to taki sam syf grin

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by ANALYTICS
hahahahahhaha laugh to takie zdrobnienie ujeb cup to znaczy uleb cup
rozgrywki pucharowe w koszu. uleb zostal ujeb bo krecili waly.
a ujeb cup to niby eufa cup tzn liga europ
kapiszi??????
adam piwo

haha laugh

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Pier
Originally Posted by Wolf
też myślicie że Milan dzisiaj do bardzo grubego grania?

Na pewno nie do grubego!
Palermo im nie leży jak mało kto, tyle powiem.

To samo miałem napisać, ale sie rozmyśliłem, bo pewnie uznalibyście, że jestem nieobiektywny grin

Milan dziś nie wygra...jeśli awansują, to po dogrywce tongue

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Wolf
Riffa Club - Shabab Duba over 1.5 boks
@1,40 o 0,5 boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by C18_adam
Quote
hahahahahhaha laugh to takie zdrobnienie ujeb cup to znaczy uleb cup
rozgrywki pucharowe w koszu. uleb zostal ujeb bo krecili waly.
a ujeb cup to niby eufa cup tzn liga europ
kapiszi??????
adam piwo

ja wiem ale dla mnie to taki sam syf grin

wlasnie sie zastanawiam jaka byla historia nazwania uleba
ujebem albo ktos tu dupnal takie haslo bo mu cos nie weszlo
albo moj ziomek z miasta bo pamietam zapytalem sie go i co wszedl ci kupon a on noooooo zwlaszcza ujeb! cup laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Pier
Originally Posted by Wolf
też myślicie że Milan dzisiaj do bardzo grubego grania?

Na pewno nie do grubego!
Palermo im nie leży jak mało kto, tyle powiem.

To samo miałem napisać, ale sie rozmyśliłem, bo pewnie uznalibyście, że jestem nieobiektywny grin

Milan dziś nie wygra...jeśli awansują, to po dogrywce tongue

co najmniej za złośliwość byłbyś posądzony grin

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
DEbreczyn 2-1 piwo

Strona 25 z 45 1 2 23 24 25 26 27 44 45

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, aker, Sensei, alfa, $-man), 2,783 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1