|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
mlada .... strzelać dziady kontruję overa ....@2,75 0-3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
mlada .... strzelać dziady kontruję overa ....@2,75 0-3  no to grubo ja tu o jednym golu jeb dup łubudu  i 0-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Deportivo dzis wygrywa   popieram, aczkolwiek nie pograłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Riffa Club - Shabab Duba over 1.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
do ujeb cap ida 3 druzyny nie 2 ... maja 6 punktow przewagi nad Espanyolem ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
do ujeb cap ida 3 druzyny nie 2 ... maja 6 punktow przewagi nad Espanyolem ... nie bardzo rozumiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
ale to tvp sport jest nieogarniete. pokazuja moim zdaniem gorsze dla widowiska spotkanie kilmarnock-celtic w niedz. ale juz dzis o niebo lepiej zapowiadajace sie spotkanko glasgow-dundee juz nie?????? wola powtorke kil-dund 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Że do Europa Leauge idą trzy bo finaliśmy pucharu hiszpani grają w LM.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
też myślicie że Milan dzisiaj do bardzo grubego grania? Na pewno nie do grubego! Palermo im nie leży jak mało kto, tyle powiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
do ujeb cap ida 3 druzyny nie 2 ... maja 6 punktow przewagi nad Espanyolem ... nie bardzo rozumiem hahahahahhaha  to takie zdrobnienie ujeb cup to znaczy uleb cup rozgrywki pucharowe w koszu. uleb zostal ujeb bo krecili waly. a ujeb cup to niby eufa cup tzn liga europ kapiszi?????? adam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
do ujeb cap ida 3 druzyny nie 2 ... maja 6 punktow przewagi nad Espanyolem ... nie bardzo rozumiem w finale pucharu hispzani gral Real i Barca dlatego 7 druzyna z ligi ujdzie do Ligi Europejskiej .. Bilbao ma pewne puchary ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
hahahahahhaha  to takie zdrobnienie ujeb cup to znaczy uleb cup rozgrywki pucharowe w koszu. uleb zostal ujeb bo krecili waly. a ujeb cup to niby eufa cup tzn liga europ kapiszi?????? adam  ja wiem ale dla mnie to taki sam syf 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
hahahahahhaha  to takie zdrobnienie ujeb cup to znaczy uleb cup rozgrywki pucharowe w koszu. uleb zostal ujeb bo krecili waly. a ujeb cup to niby eufa cup tzn liga europ kapiszi?????? adam  haha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
też myślicie że Milan dzisiaj do bardzo grubego grania? Na pewno nie do grubego! Palermo im nie leży jak mało kto, tyle powiem. To samo miałem napisać, ale sie rozmyśliłem, bo pewnie uznalibyście, że jestem nieobiektywny  Milan dziś nie wygra...jeśli awansują, to po dogrywce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Riffa Club - Shabab Duba over 1.5  @1,40 o 0,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
hahahahahhaha  to takie zdrobnienie ujeb cup to znaczy uleb cup rozgrywki pucharowe w koszu. uleb zostal ujeb bo krecili waly. a ujeb cup to niby eufa cup tzn liga europ kapiszi?????? adam  ja wiem ale dla mnie to taki sam syf  wlasnie sie zastanawiam jaka byla historia nazwania uleba ujebem albo ktos tu dupnal takie haslo bo mu cos nie weszlo albo moj ziomek z miasta bo pamietam zapytalem sie go i co wszedl ci kupon a on noooooo zwlaszcza ujeb! cup 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
też myślicie że Milan dzisiaj do bardzo grubego grania? Na pewno nie do grubego! Palermo im nie leży jak mało kto, tyle powiem. To samo miałem napisać, ale sie rozmyśliłem, bo pewnie uznalibyście, że jestem nieobiektywny  Milan dziś nie wygra...jeśli awansują, to po dogrywce  co najmniej za złośliwość byłbyś posądzony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
DEbreczyn 2-1 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|