|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 41 |
oto dzisiejsze mecze:
Toronto-G.State 2.45 1.6 Philadel.-Miami 2.3 1.7 Atlanta-N.York 1.9 2 Indiana-Utah 1.3 3.4 N.Jersey-Denver 1.81 2.11 Boston-Milwauk. 1.75 2.2 Detroit-Chicago 1.27 4 N.Orle.-Phoenix 2.3 1.67 Dallas-Orlando 1.25 4.2 Portland-Seattle 2.45 1.6 LA.Lak.-Washin. 1.52 2.66
Wszelkie pomocnicze linki znajduja sie w przyklejonym temacie na gorze dzialu US Sport kursy z profa
powodzenia w typowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
PHI - MIA
Shaqu wrócił, trzeba Miami grać. Phila to tylko Ivers i nikt więcej, w meczu z Atlantą Ivers nie popisał się skutecznością, z Miami nie będzie mu łatwiej. Pod tablicami jest jeden król, i choć narazie forma jeszcze niepełna, Shaq zbierze co jego. Wade również powinien rzucić 25-30 pkt. Ławka zdecydowanie dla Miami.
Miami h-2.5 @1.9
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
PHI - MIA
Shaqu wrócił, trzeba Miami grać. Phila to tylko Ivers i nikt więcej, w meczu z Atlantą Ivers nie popisał się skutecznością, z Miami nie będzie mu łatwiej. Pod tablicami jest jeden król, i choć narazie forma jeszcze niepełna, Shaq zbierze co jego. Wade również powinien rzucić 25-30 pkt. Ławka zdecydowanie dla Miami.
Miami h-2.5 @1.9 Popieram ten typ,chociaż nie zagram go,a to tylko z tej przyczyny,ze progres na -hc Heat juz wygrałem,więc nie moge rozpoczynać nowego na to samo zdarzenie...poczekam na porażke swoich ulubieńców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Zastanawiam sie nad postawieniem overa w meczu Heat-76ers. Poza tym dziś 2 krok progresji na over Seattle(na te chwile brak linii i kursu w Pinie).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
PHI - MIA
Shaqu wrócił, trzeba Miami grać. Phila to tylko Ivers i nikt więcej , w meczu z Atlantą Ivers nie popisał się skutecznością, z Miami nie będzie mu łatwiej. Pod tablicami jest jeden król, i choć narazie forma jeszcze niepełna, Shaq zbierze co jego. Wade również powinien rzucić 25-30 pkt. Ławka zdecydowanie dla Miami.
Miami h-2.5 @1.9 Witam otuż nie zgodze sie z Twoją wypowiedzią , przedstawie tutaj statystyki Webbera z ostatniego spotkania 29 punktow 8 zbiórek 3 asysty tak wiec Phila to nie tylko Ivers ale i wszechstronny Webber , Phila jest nieobliczalna , nie twierdze że wygrają ale juz nokautowali silne ekipy m.in Dallas o ile sie nie myle na swoim parkiecie sa w stanie osiagnac bardzo wiele . Napewno grubo bym Miami nie ruszał ... tak na 1 rzut oka Phoenix wydaje mi sie dobrym typem pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132 |
lakers i dallas myśle że to 2 dobre typy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
no a ja postawie z progresja na SEATTLE, choc co oni w meczu wykombinuja, to nie wiem..
a jakies inne typy to jakos wieczorem pokukam..
pozdrawiam takze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
LAL -3 to beat Wizards <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Super zespolowa gra + geniusz Kobe'iego tworzy obecnie jeden z najlepszych teamów w calej lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po niemrawym początku obecnie jeziorowcy sieją postrach w szeregach kazdej z druzyn. Wybuchł talent Parkera a Odom z Bryantem rozumieją sie niemal bez słów, powrócił Brown, ktorego tutaj sprowadzano w nadzieje na zbawienie i tez byly nr 1 draftu zaczyna sie powoli odnajdywac w zespole z kalifornii. No i wreszcie Jackson udowadnia, ze nie wypalił sie jeszcze jako trener a stare schematy w dalszym ciągu pozwalają na sukcesy. Z pewnością Butler i Atkins będą chcieli sobie poszaleć ale tak dysponowani Lakersi jak w ostatnich tygodniach nie dopuszczą do ich popisów za wiele razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> No i jeszcze Arenas wciąż narzeka na uraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
W dubelku z Mavs jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
amk chyba raczej under Sonics. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja narazie tak wstępnie. Pozniej szrajbne cos konkretnego. Napewno NYK .. konsekwetnie... dzisiaj troche mocniej niz ostatnio.
Pacers i Dallas z handi takze do przemyślenia.
Ponadto Wash z handi i Sonics.
Jesli chodzi o Miami... to dośc dziwna sytuacja. Jestem przekonany, ze jezeli przegraliby 1 z 2 ostatnich spotkan.. to dzisiaj dawalbym na Miami i to grubo. Jednak wygrali ostatnie spotkania... 3 zwyciestwa z rzedu...czy 4 to nie za dużo ? ale z drugiej strony dominacja pod koszem przy remisie na obwodzie... bede musial jeszcze przemyslec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595 |
co myslicie o dzisiejszym meczu Detroit?? Prosze o opinie. Co uważacie za najpewniejesze spotkanie dzisiejszej nocy?? Pozdro All
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
jednak teraz troche popatrzylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moje propozycje:
Indiana-Utah over 171,5
Detroit-Chicago 1 (pora przerwac wyjazdowe zwyciestwa bykow)
N.Orle.-Phoenix under 196
Philadel.-Miami 2
Portland-Seattle 2
LA.Lak.-Washin 1
co o tym myslicie? chcialbym wybrac z tego tak dwa, trzy mecze..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
2 krok progresji na under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Supersonics
POR TrailBlazers - SEA Supersonics Typ:under 190,0 Kurs:1,95 Buk:Pinnacle Stawka:80/100
Last edited by amkwish; 16/12/2005 15:40.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749 |
jednak teraz troche popatrzylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moje propozycje:
Indiana-Utah over 171,5
Detroit-Chicago 1 (pora przerwac wyjazdowe zwyciestwa bykow)
N.Orle.-Phoenix under 196
Philadel.-Miami 2
Portland-Seattle 2
LA.Lak.-Washin 1
co o tym myslicie? chcialbym wybrac z tego tak dwa, trzy mecze.. [color:"red"] [/color] Witam kolego.Z tego co tu przeczytalem to zagralbym:Indiana-Utah under171,5/Detroit ale kurs slaby,NO-Suns over196,76-Miami 1 jakos nie przekonujea mnie Zary ewentualnie remis,Portland-Seatle czarna magia,LA-Wash Jeziorowcy,musza odrabiac straty z poczatku sezonu a ze sa w gazie .Jeszcze jedno niech cie nie zmyli ilosc postow.Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595 |
Na dzis moze cos takiego: Toronto Raptors-Golden State Wariors 2 Philadelphia-Miami 2
Co sądzicie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
co sadzicie o tych parach: bosh-murphy 1
billups-hinrich 1
bryant-arenas 1
iversson-wade 1
pomozcie
[color:"red"] Po raz kolejny apeluję ,przypominam i proszę !!! [/color]
[color:"blue"] Temat dzienny to nie jest poradnia. Tu nie pisze sie opinii na zamówienie. Nie masz zdania na temat konkretnego meczu....poczekaj....pewnie pojawi sie jakis post na ten temat.
Nie śmiećcie w tematach postami typu "CO SĄDZICIE" prosze po raz enty.
Poza tym,pomyślcie....czy "wymuszona" opinia jest tak naprawdę w 100% godna tego,by wg niej postapić ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
[color:"red"] Nie piszę kogo tycza się powyższe uwagi,userzy potrafią czytać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Wierzcie mi,ze żaden z nas,modów,nie chciałby dawać ostrzeżeń za "niemerytoryczność" postów ale w skrajnych przypadkach bedziemy to robić,oby jak najrzadziej[/color]
Last edited by amkwish; 16/12/2005 15:48.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
PHI - MIA
Shaqu wrócił, trzeba Miami grać. Phila to tylko Ivers i nikt więcej , w meczu z Atlantą Ivers nie popisał się skutecznością, z Miami nie będzie mu łatwiej. Pod tablicami jest jeden król, i choć narazie forma jeszcze niepełna, Shaq zbierze co jego. Wade również powinien rzucić 25-30 pkt. Ławka zdecydowanie dla Miami.
Miami h-2.5 @1.9 Witam otuż nie zgodze sie z Twoją wypowiedzią , przedstawie tutaj statystyki Webbera z ostatniego spotkania 29 punktow 8 zbiórek 3 asysty tak wiec Phila to nie tylko Ivers ale i wszechstronny Webber , Phila jest nieobliczalna , nie twierdze że wygrają ale juz nokautowali silne ekipy m.in Dallas o ile sie nie myle na swoim parkiecie sa w stanie osiagnac bardzo wiele . Napewno grubo bym Miami nie ruszał ... tak na 1 rzut oka Phoenix wydaje mi sie dobrym typem pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Dostanie czape od Haslema i po Weberze. Nie lubie tego slowa ale dzis Miami to pewniaczek, bo jeszcze w Phi nie ma kto powalczyc na tablicach. Do Shaqa, dochodzi Haslem, Mourning i Walker i pod tablicami Phi zostanie zmieciona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[/quote]Dostanie czape od Haslema i po Weberze. Nie lubie tego slowa ale dzis Miami to pewniaczek, bo jeszcze w Phi nie ma kto powalczyc na tablicach. Do Shaqa, dochodzi Haslem, Mourning i Walker i pod tablicami Phi zostanie zmieciona. [/quote]
Ja,fan Mimi,powinienem witac takie teksty jak Twój z otwartym sercem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,ale....nie przekonaleś mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Póki co to Haslem moze za Weberem nosić buty i piłki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486 |
No więc na dzisiaj widzę to tak: 1) zwycięstwo Sonics (po wczorajszej przegranej dzisiaj muszą oddać to co zabrali, no i myślę, że 3 porażki z rzędu chyba wystarczą 2) zwycięstwo Miami, chociaż 3 ostatnie wygrane (jedna po OT) sugerowałaby raczej grać na ich przegraną, ale liczę, że to zagram w następnym spotkaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 3) zwycięstwo LA Lakers, ostatnio dwie wygrane na wyjeździe, teraz pierwszy mecz w domu i w razie wpadki, 18.12 kolejny mecz w domu z Houston (a na nich już wczoraj postanowiłem zagrać progresję na porażkę) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> 4) no i amk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> "zmuszony" do progresji na under Sonics.
Dzisiaj dużo ciekawych spotkań, ale nie można przecież grać wszystkiego, więc na razie tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
No chyba, że coś mnie jeszcze najdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
SuperSonics 10 meczy pod rząd OVER, starczy już tego, wczoraj grałem under i wtopiłem, dziś znowu oby po raz ostatni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
SuperSonics @ TrailBlazers UNDER 190.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Ja dziś postawiłem na Miami z handi. Iverson sam meczu nie wygra. Naprzeciw siebie będzie miał może nie rewelacyjnego w obronie ale za to szybkiego i zwinnego Wade'a. A, że Wade sporo też rzuca to w obronie Alen będzie musiał też się wspiąć na wysokości i na pewno istnieje takie ryzyko, że nie wytrzyma całego spotkania kondycyjnie. Poza tym "drugie działo" sixers czyli Webber zagra dziś naprzeciw Haslema, który może w ofensywie nie błyszczy ale za to świetnie zbiera i dobrze broni.
Mnie wnioski same się nasunęły. Shaq jak zwykle będzie podwajany, pewnie przez parę Dalembert - Webber a to stwarza czyste pozycje strzeleckie dla reszty.
P.S. Nie wiem co to miała być za zagrywka, że Webber i Iverson nie uczestniczyli w treningu. Być może trener dał im odpocząć przed ważnym meczem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
ja chcialem zagrac na phile z handi, ale jak zobaczylem ze tylko 3 pkt to sie od razu rozesmialem, liczylem na troche wiecej...a 3 pkt to jak dla mnie za malo. Moze za drobniaki zagram na phile, bo nie lubie grac typow ktore graja wszyscy. Dobrze na pierwszy rzut oka wyglada linia w tym meczu: 199 pkt...hmmm...musle ze over, phila brnic to za bardzo nie umie wiec jesli chca powalczyc, to powinni ostro nawrzucac Miami. Do zwyciestwa nie wiem czy wystarczy (mam nadzieje ze wystarczy:)) ale do overka powinno.
Poza ym gram dzis na swoj ulubiony zespol czyli Lakers. Jestem pod pozytywnym wrazeniem tego co wyprawiaja ostatnio. Nie wiem czy to juz phil tak szybko ich poukladal, ale napewno widac juz jego reke. Kobe zostal troche utempeowany, i gra tez to co potrafi najlepiej...wrszcie jest prawdziwym liderem, a nie wychodzi tylko po to zeby rzuci 40 pkt. Druga linia tez daje niezle wsparcie: Odom (wiele zbiorek, asyst, swoje tez zawsz dorzuci), Parker, Brown. Wizards za to bardzo przecietnie i na wyjazdach nigdy nie byli rewelacujni. Tak wiec po dlugim wstepie, dzis w nocy Lakers gram z handi za gubsze to moj typ dnia.
jescze chyba zagram dallas z handi. z Orlando powinni sobie u siebie pradzic i handi przeskoczyc, lepsze ekipy juz u siebie ogrywali.
Troche sie rozpisalem ale mam nadzieje z komus moje wypociny ozjasnia umysl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|