Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#465772 16/12/2005 09:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 41
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 41
oto dzisiejsze mecze:


Toronto-G.State 2.45 1.6
Philadel.-Miami 2.3 1.7
Atlanta-N.York 1.9 2
Indiana-Utah 1.3 3.4
N.Jersey-Denver 1.81 2.11
Boston-Milwauk. 1.75 2.2
Detroit-Chicago 1.27 4
N.Orle.-Phoenix 2.3 1.67
Dallas-Orlando 1.25 4.2
Portland-Seattle 2.45 1.6
LA.Lak.-Washin. 1.52 2.66

Wszelkie pomocnicze linki znajduja sie w przyklejonym temacie na gorze dzialu US Sport

kursy z profa

powodzenia w typowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#465773 16/12/2005 11:29
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
PHI - MIA

Shaqu wrócił, trzeba Miami grać. Phila to tylko Ivers i nikt więcej, w meczu z Atlantą Ivers nie popisał się skutecznością, z Miami nie będzie mu łatwiej. Pod tablicami jest jeden król, i choć narazie forma jeszcze niepełna, Shaq zbierze co jego. Wade również powinien rzucić 25-30 pkt. Ławka zdecydowanie dla Miami.

Miami h-2.5 @1.9

#465774 16/12/2005 11:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
PHI - MIA

Shaqu wrócił, trzeba Miami grać. Phila to tylko Ivers i nikt więcej, w meczu z Atlantą Ivers nie popisał się skutecznością, z Miami nie będzie mu łatwiej. Pod tablicami jest jeden król, i choć narazie forma jeszcze niepełna, Shaq zbierze co jego. Wade również powinien rzucić 25-30 pkt. Ławka zdecydowanie dla Miami.

Miami h-2.5 @1.9

Popieram ten typ,chociaż nie zagram go,a to tylko z tej przyczyny,ze progres na -hc Heat juz wygrałem,więc nie moge rozpoczynać nowego na to samo zdarzenie...poczekam na porażke swoich ulubieńców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Zastanawiam sie nad postawieniem overa w meczu Heat-76ers.

Poza tym dziś 2 krok progresji na over Seattle(na te chwile brak linii i kursu w Pinie).

#465775 16/12/2005 12:01
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Quote
PHI - MIA

Shaqu wrócił, trzeba Miami grać. Phila to tylko Ivers i nikt więcej , w meczu z Atlantą Ivers nie popisał się skutecznością, z Miami nie będzie mu łatwiej. Pod tablicami jest jeden król, i choć narazie forma jeszcze niepełna, Shaq zbierze co jego. Wade również powinien rzucić 25-30 pkt. Ławka zdecydowanie dla Miami.

Miami h-2.5 @1.9

Witam
otuż nie zgodze sie z Twoją wypowiedzią , przedstawie tutaj statystyki Webbera z ostatniego spotkania
29 punktow
8 zbiórek
3 asysty
tak wiec Phila to nie tylko Ivers ale i wszechstronny Webber , Phila jest nieobliczalna , nie twierdze że wygrają ale juz nokautowali silne ekipy m.in Dallas o ile sie nie myle na swoim parkiecie sa w stanie osiagnac bardzo wiele . Napewno grubo bym Miami nie ruszał ...

tak na 1 rzut oka Phoenix wydaje mi sie dobrym typem

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#465776 16/12/2005 12:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
lakers i dallas myśle że to 2 dobre typy

#465777 16/12/2005 12:04
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
no a ja postawie z progresja na SEATTLE, choc co oni w meczu wykombinuja, to nie wiem..

a jakies inne typy to jakos wieczorem pokukam..

pozdrawiam takze.

#465778 16/12/2005 12:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
LAL -3 to beat Wizards <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Super zespolowa gra + geniusz Kobe'iego tworzy obecnie jeden z najlepszych teamów w calej lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po niemrawym początku obecnie jeziorowcy sieją postrach w szeregach kazdej z druzyn. Wybuchł talent Parkera a Odom z Bryantem rozumieją sie niemal bez słów, powrócił Brown, ktorego tutaj sprowadzano w nadzieje na zbawienie i tez byly nr 1 draftu zaczyna sie powoli odnajdywac w zespole z kalifornii. No i wreszcie Jackson udowadnia, ze nie wypalił sie jeszcze jako trener a stare schematy w dalszym ciągu pozwalają na sukcesy. Z pewnością Butler i Atkins będą chcieli sobie poszaleć ale tak dysponowani Lakersi jak w ostatnich tygodniach nie dopuszczą do ich popisów za wiele razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> No i jeszcze Arenas wciąż narzeka na uraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

W dubelku z Mavs jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#465779 16/12/2005 13:04
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
amk chyba raczej under Sonics. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja narazie tak wstępnie. Pozniej szrajbne cos konkretnego.
Napewno NYK .. konsekwetnie... dzisiaj troche mocniej niz ostatnio.

Pacers i Dallas z handi takze do przemyślenia.

Ponadto Wash z handi i Sonics.

Jesli chodzi o Miami... to dośc dziwna sytuacja. Jestem przekonany, ze jezeli przegraliby 1 z 2 ostatnich spotkan.. to dzisiaj dawalbym na Miami i to grubo. Jednak wygrali ostatnie spotkania... 3 zwyciestwa z rzedu...czy 4 to nie za dużo ? ale z drugiej strony dominacja pod koszem przy remisie na obwodzie... bede musial jeszcze przemyslec.

#465780 16/12/2005 13:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595
co myslicie o dzisiejszym meczu Detroit?? Prosze o opinie. Co uważacie za najpewniejesze spotkanie dzisiejszej nocy?? Pozdro All

#465781 16/12/2005 13:20
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
jednak teraz troche popatrzylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
moje propozycje:

Indiana-Utah over 171,5

Detroit-Chicago 1 (pora przerwac wyjazdowe zwyciestwa bykow)

N.Orle.-Phoenix under 196

Philadel.-Miami 2

Portland-Seattle 2

LA.Lak.-Washin 1

co o tym myslicie? chcialbym wybrac z tego tak dwa, trzy mecze..

#465782 16/12/2005 13:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
2 krok progresji na under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Supersonics

POR TrailBlazers - SEA Supersonics
Typ:under 190,0
Kurs:1,95
Buk:Pinnacle
Stawka:80/100

Last edited by amkwish; 16/12/2005 15:40.
#465783 16/12/2005 14:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Quote
jednak teraz troche popatrzylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
moje propozycje:

Indiana-Utah over 171,5

Detroit-Chicago 1 (pora przerwac wyjazdowe zwyciestwa bykow)

N.Orle.-Phoenix under 196

Philadel.-Miami 2

Portland-Seattle 2

LA.Lak.-Washin 1

co o tym myslicie? chcialbym wybrac z tego tak dwa, trzy mecze..
[color:"red"] [/color] Witam kolego.Z tego co tu przeczytalem to zagralbym:Indiana-Utah under171,5/Detroit ale kurs slaby,NO-Suns over196,76-Miami 1 jakos nie przekonujea mnie Zary ewentualnie remis,Portland-Seatle czarna magia,LA-Wash Jeziorowcy,musza odrabiac straty z poczatku sezonu a ze sa w gazie .Jeszcze jedno niech cie nie zmyli ilosc postow.Powodzenia.

#465784 16/12/2005 14:30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595
Na dzis moze cos takiego:
Toronto Raptors-Golden State Wariors 2
Philadelphia-Miami 2

Co sądzicie??

#465785 16/12/2005 14:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
co sadzicie o tych parach:
bosh-murphy 1

billups-hinrich 1

bryant-arenas 1

iversson-wade 1

pomozcie

[color:"red"] Po raz kolejny apeluję ,przypominam i proszę !!! [/color]

[color:"blue"] Temat dzienny to nie jest poradnia.
Tu nie pisze sie opinii na zamówienie.
Nie masz zdania na temat konkretnego meczu....poczekaj....pewnie pojawi sie jakis post na ten temat.

Nie śmiećcie w tematach postami typu "CO SĄDZICIE" prosze po raz enty.

Poza tym,pomyślcie....czy "wymuszona" opinia jest tak naprawdę w 100% godna tego,by wg niej postapić ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

[color:"red"] Nie piszę kogo tycza się powyższe uwagi,userzy potrafią czytać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Wierzcie mi,ze żaden z nas,modów,nie chciałby dawać ostrzeżeń za "niemerytoryczność" postów ale w skrajnych przypadkach bedziemy to robić,oby jak najrzadziej[/color]


Last edited by amkwish; 16/12/2005 15:48.
#465786 16/12/2005 17:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Quote
Quote
PHI - MIA

Shaqu wrócił, trzeba Miami grać. Phila to tylko Ivers i nikt więcej , w meczu z Atlantą Ivers nie popisał się skutecznością, z Miami nie będzie mu łatwiej. Pod tablicami jest jeden król, i choć narazie forma jeszcze niepełna, Shaq zbierze co jego. Wade również powinien rzucić 25-30 pkt. Ławka zdecydowanie dla Miami.

Miami h-2.5 @1.9

Witam
otuż nie zgodze sie z Twoją wypowiedzią , przedstawie tutaj statystyki Webbera z ostatniego spotkania
29 punktow
8 zbiórek
3 asysty
tak wiec Phila to nie tylko Ivers ale i wszechstronny Webber , Phila jest nieobliczalna , nie twierdze że wygrają ale juz nokautowali silne ekipy m.in Dallas o ile sie nie myle na swoim parkiecie sa w stanie osiagnac bardzo wiele . Napewno grubo bym Miami nie ruszał ...

tak na 1 rzut oka Phoenix wydaje mi sie dobrym typem

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Dostanie czape od Haslema i po Weberze. Nie lubie tego slowa ale dzis Miami to pewniaczek, bo jeszcze w Phi nie ma kto powalczyc na tablicach. Do Shaqa, dochodzi Haslem, Mourning i Walker i pod tablicami Phi zostanie zmieciona.

#465787 16/12/2005 17:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[/quote]Dostanie czape od Haslema i po Weberze. Nie lubie tego slowa ale dzis Miami to pewniaczek, bo jeszcze w Phi nie ma kto powalczyc na tablicach. Do Shaqa, dochodzi Haslem, Mourning i Walker i pod tablicami Phi zostanie zmieciona. [/quote]

Ja,fan Mimi,powinienem witac takie teksty jak Twój z otwartym sercem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,ale....nie przekonaleś mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Póki co to Haslem moze za Weberem nosić buty i piłki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#465788 16/12/2005 17:45
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
No więc na dzisiaj widzę to tak:
1) zwycięstwo Sonics (po wczorajszej przegranej dzisiaj muszą oddać to co zabrali, no i myślę, że 3 porażki z rzędu chyba wystarczą
2) zwycięstwo Miami, chociaż 3 ostatnie wygrane (jedna po OT) sugerowałaby raczej grać na ich przegraną, ale liczę, że to zagram w następnym spotkaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
3) zwycięstwo LA Lakers, ostatnio dwie wygrane na wyjeździe, teraz pierwszy mecz w domu i w razie wpadki, 18.12 kolejny mecz w domu z Houston (a na nich już wczoraj postanowiłem zagrać progresję na porażkę) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
4) no i amk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> "zmuszony" do progresji na under Sonics.

Dzisiaj dużo ciekawych spotkań, ale nie można przecież grać wszystkiego, więc na razie tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

No chyba, że coś mnie jeszcze najdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#465789 16/12/2005 19:22
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
SuperSonics 10 meczy pod rząd OVER, starczy już tego, wczoraj grałem under i wtopiłem, dziś znowu oby po raz ostatni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

SuperSonics @ TrailBlazers UNDER 190.5

#465790 16/12/2005 20:19
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Ja dziś postawiłem na Miami z handi. Iverson sam meczu nie wygra. Naprzeciw siebie będzie miał może nie rewelacyjnego w obronie ale za to szybkiego i zwinnego Wade'a. A, że Wade sporo też rzuca to w obronie Alen będzie musiał też się wspiąć na wysokości i na pewno istnieje takie ryzyko, że nie wytrzyma całego spotkania kondycyjnie.
Poza tym "drugie działo" sixers czyli Webber zagra dziś naprzeciw Haslema, który może w ofensywie nie błyszczy ale za to świetnie zbiera i dobrze broni.

Mnie wnioski same się nasunęły. Shaq jak zwykle będzie podwajany, pewnie przez parę Dalembert - Webber a to stwarza czyste pozycje strzeleckie dla reszty.

P.S. Nie wiem co to miała być za zagrywka, że Webber i Iverson nie uczestniczyli w treningu. Być może trener dał im odpocząć przed ważnym meczem?

#465791 16/12/2005 20:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
ja chcialem zagrac na phile z handi, ale jak zobaczylem ze tylko 3 pkt to sie od razu rozesmialem, liczylem na troche wiecej...a 3 pkt to jak dla mnie za malo. Moze za drobniaki zagram na phile, bo nie lubie grac typow ktore graja wszyscy. Dobrze na pierwszy rzut oka wyglada linia w tym meczu: 199 pkt...hmmm...musle ze over, phila brnic to za bardzo nie umie wiec jesli chca powalczyc, to powinni ostro nawrzucac Miami. Do zwyciestwa nie wiem czy wystarczy (mam nadzieje ze wystarczy:)) ale do overka powinno.

Poza ym gram dzis na swoj ulubiony zespol czyli Lakers. Jestem pod pozytywnym wrazeniem tego co wyprawiaja ostatnio. Nie wiem czy to juz phil tak szybko ich poukladal, ale napewno widac juz jego reke. Kobe zostal troche utempeowany, i gra tez to co potrafi najlepiej...wrszcie jest prawdziwym liderem, a nie wychodzi tylko po to zeby rzuci 40 pkt. Druga linia tez daje niezle wsparcie: Odom (wiele zbiorek, asyst, swoje tez zawsz dorzuci), Parker, Brown. Wizards za to bardzo przecietnie i na wyjazdach nigdy nie byli rewelacujni. Tak wiec po dlugim wstepie, dzis w nocy Lakers gram z handi za gubsze to moj typ dnia.

jescze chyba zagram dallas z handi. z Orlando powinni sobie u siebie pradzic i handi przeskoczyc, lepsze ekipy juz u siebie ogrywali.

Troche sie rozpisalem ale mam nadzieje z komus moje wypociny ozjasnia umysl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, ANZELMO, alfa, aker, forty, kamel), 2,755 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,920
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1