Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 33 z 39 1 2 31 32 33 34 35 38 39
kazow #4660548 12/05/2011 16:49
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Originally Posted by kazow
wreszcie sie dobrali do dupy komu trzeba

Spokojnie - niedawno spacyfikowali palaczy trawki , dzis kibicow , niedlugo znajda cos na Ciebie boli


Bonus: Unibet
Piostar #4660595 12/05/2011 17:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Przez cały mecz na Koronie tylko pojedyncze okrzyki, bez flag i ogólnego dopingu. W 80. minucie cały młyn (do tego trochę osób z innych trybun) opuścił stadion i prowadził doping spoza trybun.


[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]

kazow #4660605 12/05/2011 17:19
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
@kazow

nie wiem jak craax ale jesli o mnie chodzi to mialem na mysli inne osoby na forum niz Ty - to tak w kwestii wyjasnienia

ale skoro juz poruszyles ten temat to Ci napisze kilka zdan ktore moze otworza Ci oczy :
-- uwierz mi ze trzeba byc aktywnym gosciem na stadionie zeby widziec jak zachowuja sie kibice - nie kibole
znam wiele osob ktore po swoim 1 meczu jak je zabieralem na stadion byly w szoku ze jest taki "fun" itd...
Ich opinia o stadionach byla latami budowana przez medialne nagonki do tego stopnia ze byli swiecie przekonani ze pobyt na stadionie wiaze sie z przetrwaniem i tylko nieliczni nie dostaja ostrego wpierd....

te doswiadczenia o ktorych piszesz nie maja nic wspolnego z kibicami, to sa debile ktorzy sobie pod przykrywka przynaleznosci do pewnej grupy spolecznej robia co chca !!

Sam jestem przeciwny grupka gowniarzy ktorzy idac po 30-50 chlopa demoluja wszystko jak leci po drodze ale czy zamykanie stadionow cokolwiek zmieni ????????????
W sumie tak bo majac zakazy beda siedzieli na osiedlach w pijalkach i po meczu robili demolke w okolicy ...

Na ten przyklad powiem Ci jak wygladala sytuacja po meczu Legia- Widzew u mnie na osiedlu ...
Zaraz po meczu to az ciemno sie zrobilo od tego calego bydla ktore przez kilka godzin robilo totalna demolke na osiedlu i w okolicy i ... co tutaj zmienia zakaz stadionowy ???

Piostar #4660645 12/05/2011 17:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
@Inzaghi78

mysle ze sie zgadzamy w glownej kwestii:) ja nie mam nic przeciwko kibicom (zwlaszcza ze moj brat i siostra chodza na wisle). chodzi mi tylko o kiboli

czy zamykanie stadionow cos zmieni? nie wiem, nie do konca to popieram ale moze nie ma innego wyjscia. moze dzieki temu spolecznosc kibicow sama sie zacznie oczyszczac i pilnowac zeby debile nie dewastowaly trybun?

z drugiej strony tak jak mowie, ostatnie naloty to pokazowka, ale moze dzieki temu kilku sie zastanowi przed demolowaniem anstepnym razem

a co do twojego osiedla, sam widzisz o czym mowie, moze latwiej im bedzie wylapac takich an osiedlu niz na stadionie?

kazow #4660654 12/05/2011 17:39
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by kazow
@Inzaghi78

czy zamykanie stadionow cos zmieni? nie wiem, nie do konca to popieram ale moze nie ma innego wyjscia. moze dzieki temu spolecznosc kibicow sama sie zacznie oczyszczac i pilnowac zeby debile nie dewastowaly trybun?

dobre laugh chcialbym to zobaczyc ! wlasnie do tego jest potrzebna aktywnosc na stadionie


z drugiej strony tak jak mowie, ostatnie naloty to pokazowka, ale moze dzieki temu kilku sie zastanowi przed demolowaniem anstepnym razem

nie liczylbym na to

a co do twojego osiedla, sam widzisz o czym mowie, moze latwiej im bedzie wylapac takich an osiedlu niz na stadionie?

jak wylapac ??? nawet przyjechalo kilka osobowek i dwie nyski ale chlopaki nawet nie wysiadali laugh

Piostar #4660675 12/05/2011 17:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
a jaki widzisz inny pomysl na zaprowadzenie spokoju?

Piostar #4660739 12/05/2011 17:59
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
zamykanie stadionów, zakaz wystawiania opraw przez klub pod naciskiem rządu, z dupy zakazy na obejrzenie wyjazdu swojej drużyny? Karanie za przekleństwa bo kogoś poniosły emocję? To jest walka z chuligaństwem? Ktoś kto to to popiera jest zwykłym ignorantem w dupie był, przez neta można wszystko.

kazow #4660797 12/05/2011 18:12
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by kazow
a jaki widzisz inny pomysl na zaprowadzenie spokoju?

przede wszystkim poszedlbym szerzej czyli zwiekszenie bezpieczenstwa spoleczestwa ogolnie !

Nie moze byc tak ze jak chlopina wraca po 12 godzinach na lini produkcyjnej do domu i sobie piwko za sklepem pije to wysypuja sie z nyski calymi grupami zeby wyjac notes przestepcy i odnotowac 50-letniego zbrodniarza

ale jak idzie po parku po godzinie 22 - 10-15 lbow demolujac wszystko po drodze to chlopaki przejezdzaja obok udajac ze nie widza, byc moze sie boja bo u nas zanim np. strzelisz do przestepcy to musisz strzelic 100razy w powietrze , kilka razy w bok i jeszcze poprosic na kolanach o odlozenie broni

Walczmy z przestepcami a nie z kibicami boks
Czy race sa czyms zlym ??? Absolutnie nie bo race , flagowiska czy sektorowki czyli cala oprawa to piekno tego sportu i cala esensja ale trzeba byc od dziecka w tym zeby to zrozumiec wiec nie wiem czy nie uderzam grochem o sciane smirk

Piostar #4660822 12/05/2011 18:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
@Inzaghi
alez ja popieram calkowice i w kazdym punkcie, ale to co napisales powyzej to ejst to co bys chial jakby bylo (i ja tez)

ale nie napisales jak byc to chcial zrobic

@royal

chyba nie obrzucam Cie epitetami? i moze podobne pytanie do ciebie..wiec co maja zrobic zeby to posprzatac?


kazdy widzi ze jest zle, rzad wpadl an taki pomysl sprzatania, moze z dupy strony i nie wypali, ale cos postanowili zrobic

najezdzacie na nich za to, wiec pytam, jaka jest wasza propozycja? krytyka owszem, ale dajcie swoja propozycje, bo krytykowac kazdy moze i potrafi najlepiej

Piostar #4660829 12/05/2011 18:20
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Dolnośląska policja złożyła w czwartek do wojewody dwa wnioski o zamknięcie ze względów bezpieczeństwa stadionów piłkarskich Śląska Wrocław i KGHM Zagłębia Lubin dla imprez masowych.
Jak powiedział PAP wojewoda dolnośląski Aleksander Marek Skorupa, decyzje w sprawie ewentualnego zamknięcia stadionów podjęte zostaną "niezwłocznie, ale bez niepotrzebnego pośpiechu". Briefing prasowy w tej sprawie zaplanowano na godz. 13.45.

Śląsk najbliższy mecz na własnym stadionie ma rozegrać w sobotę o godz. 17.00 z PGE GKS Bełchatów. Zagłębie zagra w Lubinie dopiero 25 maja z Wisłą Kraków.

Piostar #4660842 12/05/2011 18:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Hehe ja tego nie kumam, Zaglebie ma nowy stadion przeciez laugh

Piostar #4660863 12/05/2011 18:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
przeciez tu nie chodzi o to czy stadion spelnia wymogi czy nie, to zamykanie to jest taka wiadomsoc od rzadu do klubow : albo bedzie spokoj albo zamkniete stadiony

btw...moze wreszcie kluby wdroza systemy bezpieczenstawa, ktore mieli wdrozyc jzu ajkis czas temu

Piostar #4660869 12/05/2011 18:34
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jak tak dale pójdzie, to niedługo,

jedynym otwartym stadionem zostanie,

Izolator Boguchwała ( z całym szacunkiem, dla tego klubu ). laugh


A wybory, coraz bliżej. grin

Piostar #4660881 12/05/2011 18:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
@kazow

Stadiony Lecha, Legii to np najnowoczesniejsze stadiony w Polsce.
Moze tam grać reprezentacja, moga grać mecze pucharowe, odbywać sie koncerty.
Tylko Ekstraklasa grac nie moze? ;]

Piostar #4660897 12/05/2011 18:44
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Ja tam się dziwię, że chcą zamknąć stadion Śląska, bo póki co to zamykają te nowe i najbardziej bezpieczne laugh

Piostar #4660913 12/05/2011 18:49
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
KOMUNA !!!!!!

kibol kibolowi nierowny, tak piszecie kibol kibol - te osoby, o ktorych piszecie to glownie zakapturzone dresy ( czasem biorace udzial w walkach takich jak w Bydgoszczy ), ci glowni kibole z polskich klubow rzadko w tak przypalowych rzeczach biora udzial, ale ciezko ogarnac tlum 5 tysiecy osob - dlatego zazwyczaj na obcym terenie i tak licznych wyjazdach PZPN musi zadbac o bezpieczenstwo a nie wymyslac kur.. meczu w Bydgoszczy jak mamy juz naprawde piekne i nadajace sie do organizacji takich spotkan obiekty !!!!

to wlasnie czesc kiboli zapewnia BEZPIECZENSTWO na swoich stadionach, to wlasnie kibole pilnuja porzadku na swoich obiektach i to wlasnie dzieki tym oczernianym osobom tak wiele poszlo do przodu w kwestiach samej organizacji meczy, nowe stadiony to nie wszystko - oni 'nadzoruja' nad widowiskami, akcjami charytatywnymi itp itd ALE CO NIEKTORZY MOGA O TYM WIEDZIEC ? JAK PRZECIEZ O TYM NIE PISZE GW ANI NIE MOWI TVN !

NIECH ZAMKNA WSZYSTKO - kluby rozpoczna procesy sadowe, FIESTA NIECH TRWA piwo


przypuszczam, ze derby Krakowa moga byc z pustymi trybunami

podstawek #4660917 12/05/2011 18:49
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
a co na to Grzegorz Schetyna?

craax #4660919 12/05/2011 18:51
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by craax
przypuszczam, ze derby Krakowa moga byc z pustymi trybunami

czemu tak sądzisz?
wczoraj wielkiego pretekstu popaprańce nie dostały.

mat2000 #4660920 12/05/2011 18:52
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by mat2000
a co na to Grzegorz Schetyna?

Może wyciągnąć teraz nóż.

Z widelcem, mu jakoś poszło. grin

mat2000 #4660923 12/05/2011 18:53
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by mat2000
a co na to Grzegorz Schetyna?

na razie to woli przepychać się z dutkiewiczem o Śląsk, ale ten koszykarski.

Strona 33 z 39 1 2 31 32 33 34 35 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1