|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
wreszcie sie dobrali do dupy komu trzeba Spokojnie - niedawno spacyfikowali palaczy trawki , dzis kibicow , niedlugo znajda cos na Ciebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Przez cały mecz na Koronie tylko pojedyncze okrzyki, bez flag i ogólnego dopingu. W 80. minucie cały młyn (do tego trochę osób z innych trybun) opuścił stadion i prowadził doping spoza trybun. [ Linked Image] [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
@kazow
nie wiem jak craax ale jesli o mnie chodzi to mialem na mysli inne osoby na forum niz Ty - to tak w kwestii wyjasnienia
ale skoro juz poruszyles ten temat to Ci napisze kilka zdan ktore moze otworza Ci oczy : -- uwierz mi ze trzeba byc aktywnym gosciem na stadionie zeby widziec jak zachowuja sie kibice - nie kibole znam wiele osob ktore po swoim 1 meczu jak je zabieralem na stadion byly w szoku ze jest taki "fun" itd... Ich opinia o stadionach byla latami budowana przez medialne nagonki do tego stopnia ze byli swiecie przekonani ze pobyt na stadionie wiaze sie z przetrwaniem i tylko nieliczni nie dostaja ostrego wpierd....
te doswiadczenia o ktorych piszesz nie maja nic wspolnego z kibicami, to sa debile ktorzy sobie pod przykrywka przynaleznosci do pewnej grupy spolecznej robia co chca !!
Sam jestem przeciwny grupka gowniarzy ktorzy idac po 30-50 chlopa demoluja wszystko jak leci po drodze ale czy zamykanie stadionow cokolwiek zmieni ???????????? W sumie tak bo majac zakazy beda siedzieli na osiedlach w pijalkach i po meczu robili demolke w okolicy ...
Na ten przyklad powiem Ci jak wygladala sytuacja po meczu Legia- Widzew u mnie na osiedlu ... Zaraz po meczu to az ciemno sie zrobilo od tego calego bydla ktore przez kilka godzin robilo totalna demolke na osiedlu i w okolicy i ... co tutaj zmienia zakaz stadionowy ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
@Inzaghi78
mysle ze sie zgadzamy w glownej kwestii:) ja nie mam nic przeciwko kibicom (zwlaszcza ze moj brat i siostra chodza na wisle). chodzi mi tylko o kiboli
czy zamykanie stadionow cos zmieni? nie wiem, nie do konca to popieram ale moze nie ma innego wyjscia. moze dzieki temu spolecznosc kibicow sama sie zacznie oczyszczac i pilnowac zeby debile nie dewastowaly trybun?
z drugiej strony tak jak mowie, ostatnie naloty to pokazowka, ale moze dzieki temu kilku sie zastanowi przed demolowaniem anstepnym razem
a co do twojego osiedla, sam widzisz o czym mowie, moze latwiej im bedzie wylapac takich an osiedlu niz na stadionie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
@Inzaghi78 czy zamykanie stadionow cos zmieni? nie wiem, nie do konca to popieram ale moze nie ma innego wyjscia. moze dzieki temu spolecznosc kibicow sama sie zacznie oczyszczac i pilnowac zeby debile nie dewastowaly trybun?dobre chcialbym to zobaczyc ! wlasnie do tego jest potrzebna aktywnosc na stadionie z drugiej strony tak jak mowie, ostatnie naloty to pokazowka, ale moze dzieki temu kilku sie zastanowi przed demolowaniem anstepnym razemnie liczylbym na to a co do twojego osiedla, sam widzisz o czym mowie, moze latwiej im bedzie wylapac takich an osiedlu niz na stadionie? jak wylapac ??? nawet przyjechalo kilka osobowek i dwie nyski ale chlopaki nawet nie wysiadali
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
a jaki widzisz inny pomysl na zaprowadzenie spokoju?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
zamykanie stadionów, zakaz wystawiania opraw przez klub pod naciskiem rządu, z dupy zakazy na obejrzenie wyjazdu swojej drużyny? Karanie za przekleństwa bo kogoś poniosły emocję? To jest walka z chuligaństwem? Ktoś kto to to popiera jest zwykłym ignorantem w dupie był, przez neta można wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
a jaki widzisz inny pomysl na zaprowadzenie spokoju? przede wszystkim poszedlbym szerzej czyli zwiekszenie bezpieczenstwa spoleczestwa ogolnie ! Nie moze byc tak ze jak chlopina wraca po 12 godzinach na lini produkcyjnej do domu i sobie piwko za sklepem pije to wysypuja sie z nyski calymi grupami zeby wyjac notes przestepcy i odnotowac 50-letniego zbrodniarza ale jak idzie po parku po godzinie 22 - 10-15 lbow demolujac wszystko po drodze to chlopaki przejezdzaja obok udajac ze nie widza, byc moze sie boja bo u nas zanim np. strzelisz do przestepcy to musisz strzelic 100razy w powietrze , kilka razy w bok i jeszcze poprosic na kolanach o odlozenie broni Walczmy z przestepcami a nie z kibicami  Czy race sa czyms zlym ??? Absolutnie nie bo race , flagowiska czy sektorowki czyli cala oprawa to piekno tego sportu i cala esensja ale trzeba byc od dziecka w tym zeby to zrozumiec wiec nie wiem czy nie uderzam grochem o sciane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
@Inzaghi alez ja popieram calkowice i w kazdym punkcie, ale to co napisales powyzej to ejst to co bys chial jakby bylo (i ja tez)
ale nie napisales jak byc to chcial zrobic
@royal
chyba nie obrzucam Cie epitetami? i moze podobne pytanie do ciebie..wiec co maja zrobic zeby to posprzatac?
kazdy widzi ze jest zle, rzad wpadl an taki pomysl sprzatania, moze z dupy strony i nie wypali, ale cos postanowili zrobic
najezdzacie na nich za to, wiec pytam, jaka jest wasza propozycja? krytyka owszem, ale dajcie swoja propozycje, bo krytykowac kazdy moze i potrafi najlepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Dolnośląska policja złożyła w czwartek do wojewody dwa wnioski o zamknięcie ze względów bezpieczeństwa stadionów piłkarskich Śląska Wrocław i KGHM Zagłębia Lubin dla imprez masowych. Jak powiedział PAP wojewoda dolnośląski Aleksander Marek Skorupa, decyzje w sprawie ewentualnego zamknięcia stadionów podjęte zostaną "niezwłocznie, ale bez niepotrzebnego pośpiechu". Briefing prasowy w tej sprawie zaplanowano na godz. 13.45.
Śląsk najbliższy mecz na własnym stadionie ma rozegrać w sobotę o godz. 17.00 z PGE GKS Bełchatów. Zagłębie zagra w Lubinie dopiero 25 maja z Wisłą Kraków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Hehe ja tego nie kumam, Zaglebie ma nowy stadion przeciez 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
przeciez tu nie chodzi o to czy stadion spelnia wymogi czy nie, to zamykanie to jest taka wiadomsoc od rzadu do klubow : albo bedzie spokoj albo zamkniete stadiony
btw...moze wreszcie kluby wdroza systemy bezpieczenstawa, ktore mieli wdrozyc jzu ajkis czas temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jak tak dale pójdzie, to niedługo, jedynym otwartym stadionem zostanie, Izolator Boguchwała ( z całym szacunkiem, dla tego klubu ). A wybory, coraz bliżej. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
@kazow
Stadiony Lecha, Legii to np najnowoczesniejsze stadiony w Polsce. Moze tam grać reprezentacja, moga grać mecze pucharowe, odbywać sie koncerty. Tylko Ekstraklasa grac nie moze? ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Ja tam się dziwię, że chcą zamknąć stadion Śląska, bo póki co to zamykają te nowe i najbardziej bezpieczne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
KOMUNA !!!!!! kibol kibolowi nierowny, tak piszecie kibol kibol - te osoby, o ktorych piszecie to glownie zakapturzone dresy ( czasem biorace udzial w walkach takich jak w Bydgoszczy ), ci glowni kibole z polskich klubow rzadko w tak przypalowych rzeczach biora udzial, ale ciezko ogarnac tlum 5 tysiecy osob - dlatego zazwyczaj na obcym terenie i tak licznych wyjazdach PZPN musi zadbac o bezpieczenstwo a nie wymyslac kur.. meczu w Bydgoszczy jak mamy juz naprawde piekne i nadajace sie do organizacji takich spotkan obiekty !!!! to wlasnie czesc kiboli zapewnia BEZPIECZENSTWO na swoich stadionach, to wlasnie kibole pilnuja porzadku na swoich obiektach i to wlasnie dzieki tym oczernianym osobom tak wiele poszlo do przodu w kwestiach samej organizacji meczy, nowe stadiony to nie wszystko - oni 'nadzoruja' nad widowiskami, akcjami charytatywnymi itp itd ALE CO NIEKTORZY MOGA O TYM WIEDZIEC ? JAK PRZECIEZ O TYM NIE PISZE GW ANI NIE MOWI TVN ! NIECH ZAMKNA WSZYSTKO - kluby rozpoczna procesy sadowe, FIESTA NIECH TRWA przypuszczam, ze derby Krakowa moga byc z pustymi trybunami
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
a co na to Grzegorz Schetyna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
przypuszczam, ze derby Krakowa moga byc z pustymi trybunami czemu tak sądzisz? wczoraj wielkiego pretekstu popaprańce nie dostały.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
a co na to Grzegorz Schetyna? Może wyciągnąć teraz nóż. Z widelcem, mu jakoś poszło. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
a co na to Grzegorz Schetyna? na razie to woli przepychać się z dutkiewiczem o Śląsk, ale ten koszykarski.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|