Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 44 1 2 3 4 5 6 43 44
Piostar #4663173 13/05/2011 19:49
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
craax tu chodzi o to jak sa postrzegani a jak jest w rzeczywistosci. Przeciez wszysy na tym forum sa postrzegani jako chorzy ludzie nie radzacy sobie z nalogiem, ktorym jest hazard.

Byla Polska Partia Przyjaciol Piwa, czemu nie moglaby powstac Polska Partia Kibicow w koncu zasoby intelektualne(ktora w sumie sa zbedne w polityce) wsrod kibicow macie.

Nawet Luk Nilis jest w rzadzacej partii grin

Bonus: Unibet
Piostar #4663176 13/05/2011 19:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
O co chodzi z Luckiem, bo to juz było poruszane w poprzednim temacie, a mnie chyba ominęło ;P

Piostar #4663180 13/05/2011 19:50
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
To nie chodzi czy sa kibicami czy nie, tylko, ze sa ignorantami i marionetkami. Chodzi o to, ze zyjemy w kraju, w ktorym wladza wpierdala sie coraz bardziej w wolnosc osobista czlowieka i decyduje co mu wolno, a co nie, a oni jak widac tego nie rozumieja, badz co gorsza akceptuja to. Gdyby rzad im zakazal picia piwa albo jedzenia pomidorowej na obiad, to tez byloby spoko.

Piostar #4663182 13/05/2011 19:51
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
To do kazowa wink

lupus #4663183 13/05/2011 19:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by lupus
O co chodzi z Luckiem, bo to juz było poruszane w poprzednim temacie, a mnie chyba ominęło ;P


Szefuje komórce Peło.

connor #4663186 13/05/2011 19:52
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by Experto
craax tu chodzi o to jak sa postrzegani a jak jest w rzeczywistosci. Przeciez wszysy na tym forum sa postrzegani jako chorzy ludzie nie radzacy sobie z nalogiem, ktorym jest hazard.

Byla Polska Partia Przyjaciol Piwa, czemu nie moglaby powstac Polska Partia Kibicow w koncu zasoby intelektualne(ktora w sumie sa zbedne w polityce) wsrod kibicow macie.

Nawet Luk Nilis jest w rzadzacej partii grin


chyba byla proba stworzenia partii na tym forum jzu, sie wszyscy pozarli i tyle wyszlo smile

spojrz na temat polityka czy jest szansa na porozumienie wsrod kibicow

connor #4663188 13/05/2011 19:52
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Experto
craax tu chodzi o to jak sa postrzegani a jak jest w rzeczywistosci. Przeciez wszysy na tym forum sa postrzegani jako chorzy ludzie nie radzacy sobie z nalogiem, ktorym jest hazard.

Byla Polska Partia Przyjaciol Piwa, czemu nie moglaby powstac Polska Partia Kibicow w koncu zasoby intelektualne(ktora w sumie sa zbedne w polityce) wsrod kibicow macie.

Nawet Luk Nilis jest w rzadzacej partii grin

boli

Piostar #4663190 13/05/2011 19:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by lupus
O co chodzi z Luckiem, bo to juz było poruszane w poprzednim temacie, a mnie chyba ominęło ;P


Szefuje komórce Peło.

LOL.

W jakim regionie? Na śląsku?

Piostar #4663191 13/05/2011 19:52
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by lupus
O co chodzi z Luckiem, bo to juz było poruszane w poprzednim temacie, a mnie chyba ominęło ;P


Szefuje komórce Peło.

na Śląsku laugh

kazow #4663194 13/05/2011 19:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by kazow
spojrz na temat polityka czy jest szansa na porozumienie wsrod kibicow

w sumie racja laugh

codi #4663195 13/05/2011 19:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by codi
To nie chodzi czy sa kibicami czy nie, tylko, ze sa ignorantami i marionetkami. Chodzi o to, ze zyjemy w kraju, w ktorym wladza wpierdala sie coraz bardziej w wolnosc osobista czlowieka i decyduje co mu wolno, a co nie, a oni jak widac tego nie rozumieja, badz co gorsza akceptuja to. Gdyby rzad im zakazal picia piwa albo jedzenia pomidorowej na obiad, to tez byloby spoko.


codi nie zrozumiales mnie

oni nie interesuja sie pilka, a jedyna rzecza czego chca to to zeby im sie nikt nie wpie.rdalal w zycie. a rzad najbardziej, wlasnie rzad najbardziej ...wiec nie zaakceptuja zakazu pomidorowej ..ale rewolucji nie beda robic, po prostu sie spakuja stad i tyle

a kibole zeby im nie niszczyli samochodow

Piostar #4663207 13/05/2011 19:59
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Tylko, ze samochod moze im zniszczyc jeden idiota na 100 i policja jest od tego, zeby takiego delikwenta zlapac i przykladnie ukarac. Dla mnie jak ktos nie potrafi odroznic huliganow od kibicow i traktuje wszystkich zbiorowo obarczajac odpowiedzialnoscia, jest naprawde malo inteligentny i to okreslenie jak najbardziej tu pasuje.

codi #4663210 13/05/2011 20:01
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by codi
Tylko, ze samochod moze im zniszczyc jeden idiota na 100 i policja jest od tego, zeby takiego delikwenta zlapac i przykladnie ukarac. Dla mnie jak ktos nie potrafi odroznic huliganow od kibicow i traktuje wszystkich zbiorowo obarczajac odpowiedzialnoscia, jest naprawde malo inteligentny i to okreslenie jak najbardziej tu pasuje.

piwo piwo piwo SEDNO

lupus #4663213 13/05/2011 20:02
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by lupus
O co chodzi z Luckiem, bo to juz było poruszane w poprzednim temacie, a mnie chyba ominęło ;P


Szefuje komórce Peło.

LOL.

W jakim regionie? Na śląsku?

Nie mow ze nie wiedziales, Luk popieral PiS, nawet na nich glosowal, ale PO zlozylo mu oferte pracy, podobno jakas wypasiona ktora zaakceptowal i teraz dla nich pracuje. Zjazdy patryjne itp. ale moze odnosnie kibicow jego stanowisko jest inne.

kazow #4663217 13/05/2011 20:03
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by kazow
a kibole zeby im nie niszczyli samochodow

kazow

znow mnie oslabiasz confused
Jezeli oni mysla ze tylko kibole im niszcza samochody to faktycznie poziomem inteligencji nie grzesza ...

Nie mam zamiaru obrazac Twoich przyjaciol ale jesli oni w taki sposob postrzegaja kibicow to przychylam sie do opini craaxa ze to tepaki !!!
A wiesz dlaczego ???
Bo ja jesli sie na czyms nie znam bo najpierw staram sie zbadac sprawe zanim wydam opinie a nie odwrotnie !!
Gdyby mi ktos powiedzial ze milosnicy gier komputerowych na zlotach gwalca male dziewczynki to najpierw bym sie staral doglebnie zbadac sprawe a potem wydalbym swoja opinie a nie na zasadzie : kibic to trep w dresie demolujacy wszystko po drodze ... rowni dobrze mamy gorszych przestepcow wsrod policji, lekarzy, profesorow czy ksiezy ...
dlaczego wiec Watykan nie pozamykal kosciolow ???

Piostar #4663220 13/05/2011 20:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
nie chce wam nic wytykac ale wy wszystkich poza mlynem traktujecie jako Januszy i piknikow smile .. wiec tez generalizujecie

a wiec wedlug co codi napisal jestescie malo inteligentni smile

connor #4663222 13/05/2011 20:04
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Experto
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by lupus
O co chodzi z Luckiem, bo to juz było poruszane w poprzednim temacie, a mnie chyba ominęło ;P


Szefuje komórce Peło.

LOL.

W jakim regionie? Na śląsku?

Nie mow ze nie wiedziales, Luk popieral PiS, nawet na nich glosowal, ale PO zlozylo mu oferte pracy, podobno jakas wypasiona ktora zaakceptowal i teraz dla nich pracuje. Zjazdy patryjne itp. ale moze odnosnie kibicow jego stanowisko jest inne.


crazy łooooooooo pierwszy raz o tym slysze shocked kopara ale w sumie, odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu

Piostar #4663223 13/05/2011 20:05
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
codi - media robią właśnie tak aby ci mało inteligetni właśnie tak postrzegali kibiców, przykłady mam na własnym podwórku z lokalnymi gazetami - dochodzi do awantury w sobotę - lokalny dziennik piszę : Wczoraj po meczu Jagiellonii w godzinach wieczornych, w centrum miasta......

kazow #4663224 13/05/2011 20:05
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by kazow
nie chce wam nic wytykac ale wy wszystkich poza mlynem traktujecie jako Januszy i piknikow smile .. wiec tez generalizujecie

a wiec wedlug co codi napisal jestescie malo inteligentni smile

bardzo prosze zebys wytykal i pokaz dowody na TO CO TERAZ NAPISALES !!!!

ps sam nie siedze zawsze w mlynie

Piostar #4663227 13/05/2011 20:06
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
kazow przesadzasz, nie chcesz przyznac tego co Ci wytknelismy i odbijasz paleczke w druga strone

Strona 4 z 44 1 2 3 4 5 6 43 44

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,491 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1