|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
craax tu chodzi o to jak sa postrzegani a jak jest w rzeczywistosci. Przeciez wszysy na tym forum sa postrzegani jako chorzy ludzie nie radzacy sobie z nalogiem, ktorym jest hazard. Byla Polska Partia Przyjaciol Piwa, czemu nie moglaby powstac Polska Partia Kibicow w koncu zasoby intelektualne(ktora w sumie sa zbedne w polityce) wsrod kibicow macie. Nawet Luk Nilis jest w rzadzacej partii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
O co chodzi z Luckiem, bo to juz było poruszane w poprzednim temacie, a mnie chyba ominęło ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
To nie chodzi czy sa kibicami czy nie, tylko, ze sa ignorantami i marionetkami. Chodzi o to, ze zyjemy w kraju, w ktorym wladza wpierdala sie coraz bardziej w wolnosc osobista czlowieka i decyduje co mu wolno, a co nie, a oni jak widac tego nie rozumieja, badz co gorsza akceptuja to. Gdyby rzad im zakazal picia piwa albo jedzenia pomidorowej na obiad, to tez byloby spoko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
To do kazowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
O co chodzi z Luckiem, bo to juz było poruszane w poprzednim temacie, a mnie chyba ominęło ;P Szefuje komórce Peło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
craax tu chodzi o to jak sa postrzegani a jak jest w rzeczywistosci. Przeciez wszysy na tym forum sa postrzegani jako chorzy ludzie nie radzacy sobie z nalogiem, ktorym jest hazard. Byla Polska Partia Przyjaciol Piwa, czemu nie moglaby powstac Polska Partia Kibicow w koncu zasoby intelektualne(ktora w sumie sa zbedne w polityce) wsrod kibicow macie. Nawet Luk Nilis jest w rzadzacej partii  chyba byla proba stworzenia partii na tym forum jzu, sie wszyscy pozarli i tyle wyszlo  spojrz na temat polityka czy jest szansa na porozumienie wsrod kibicow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
craax tu chodzi o to jak sa postrzegani a jak jest w rzeczywistosci. Przeciez wszysy na tym forum sa postrzegani jako chorzy ludzie nie radzacy sobie z nalogiem, ktorym jest hazard. Byla Polska Partia Przyjaciol Piwa, czemu nie moglaby powstac Polska Partia Kibicow w koncu zasoby intelektualne(ktora w sumie sa zbedne w polityce) wsrod kibicow macie. Nawet Luk Nilis jest w rzadzacej partii  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
O co chodzi z Luckiem, bo to juz było poruszane w poprzednim temacie, a mnie chyba ominęło ;P Szefuje komórce Peło. LOL. W jakim regionie? Na śląsku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
O co chodzi z Luckiem, bo to juz było poruszane w poprzednim temacie, a mnie chyba ominęło ;P Szefuje komórce Peło. na Śląsku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
spojrz na temat polityka czy jest szansa na porozumienie wsrod kibicow w sumie racja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
To nie chodzi czy sa kibicami czy nie, tylko, ze sa ignorantami i marionetkami. Chodzi o to, ze zyjemy w kraju, w ktorym wladza wpierdala sie coraz bardziej w wolnosc osobista czlowieka i decyduje co mu wolno, a co nie, a oni jak widac tego nie rozumieja, badz co gorsza akceptuja to. Gdyby rzad im zakazal picia piwa albo jedzenia pomidorowej na obiad, to tez byloby spoko. codi nie zrozumiales mnie oni nie interesuja sie pilka, a jedyna rzecza czego chca to to zeby im sie nikt nie wpie.rdalal w zycie. a rzad najbardziej, wlasnie rzad najbardziej ...wiec nie zaakceptuja zakazu pomidorowej ..ale rewolucji nie beda robic, po prostu sie spakuja stad i tyle a kibole zeby im nie niszczyli samochodow
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Tylko, ze samochod moze im zniszczyc jeden idiota na 100 i policja jest od tego, zeby takiego delikwenta zlapac i przykladnie ukarac. Dla mnie jak ktos nie potrafi odroznic huliganow od kibicow i traktuje wszystkich zbiorowo obarczajac odpowiedzialnoscia, jest naprawde malo inteligentny i to okreslenie jak najbardziej tu pasuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Tylko, ze samochod moze im zniszczyc jeden idiota na 100 i policja jest od tego, zeby takiego delikwenta zlapac i przykladnie ukarac. Dla mnie jak ktos nie potrafi odroznic huliganow od kibicow i traktuje wszystkich zbiorowo obarczajac odpowiedzialnoscia, jest naprawde malo inteligentny i to okreslenie jak najbardziej tu pasuje.  SEDNO
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
O co chodzi z Luckiem, bo to juz było poruszane w poprzednim temacie, a mnie chyba ominęło ;P Szefuje komórce Peło. LOL. W jakim regionie? Na śląsku? Nie mow ze nie wiedziales, Luk popieral PiS, nawet na nich glosowal, ale PO zlozylo mu oferte pracy, podobno jakas wypasiona ktora zaakceptowal i teraz dla nich pracuje. Zjazdy patryjne itp. ale moze odnosnie kibicow jego stanowisko jest inne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
a kibole zeby im nie niszczyli samochodow kazow znow mnie oslabiasz  Jezeli oni mysla ze tylko kibole im niszcza samochody to faktycznie poziomem inteligencji nie grzesza ... Nie mam zamiaru obrazac Twoich przyjaciol ale jesli oni w taki sposob postrzegaja kibicow to przychylam sie do opini craaxa ze to tepaki !!! A wiesz dlaczego ??? Bo ja jesli sie na czyms nie znam bo najpierw staram sie zbadac sprawe zanim wydam opinie a nie odwrotnie !! Gdyby mi ktos powiedzial ze milosnicy gier komputerowych na zlotach gwalca male dziewczynki to najpierw bym sie staral doglebnie zbadac sprawe a potem wydalbym swoja opinie a nie na zasadzie : kibic to trep w dresie demolujacy wszystko po drodze ... rowni dobrze mamy gorszych przestepcow wsrod policji, lekarzy, profesorow czy ksiezy ... dlaczego wiec Watykan nie pozamykal kosciolow ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
nie chce wam nic wytykac ale wy wszystkich poza mlynem traktujecie jako Januszy i piknikow  .. wiec tez generalizujecie a wiec wedlug co codi napisal jestescie malo inteligentni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
O co chodzi z Luckiem, bo to juz było poruszane w poprzednim temacie, a mnie chyba ominęło ;P Szefuje komórce Peło. LOL. W jakim regionie? Na śląsku? Nie mow ze nie wiedziales, Luk popieral PiS, nawet na nich glosowal, ale PO zlozylo mu oferte pracy, podobno jakas wypasiona ktora zaakceptowal i teraz dla nich pracuje. Zjazdy patryjne itp. ale moze odnosnie kibicow jego stanowisko jest inne.  łooooooooo pierwszy raz o tym slysze  ale w sumie, odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
codi - media robią właśnie tak aby ci mało inteligetni właśnie tak postrzegali kibiców, przykłady mam na własnym podwórku z lokalnymi gazetami - dochodzi do awantury w sobotę - lokalny dziennik piszę : Wczoraj po meczu Jagiellonii w godzinach wieczornych, w centrum miasta......
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
nie chce wam nic wytykac ale wy wszystkich poza mlynem traktujecie jako Januszy i piknikow  .. wiec tez generalizujecie a wiec wedlug co codi napisal jestescie malo inteligentni  bardzo prosze zebys wytykal i pokaz dowody na TO CO TERAZ NAPISALES !!!! ps sam nie siedze zawsze w mlynie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
kazow przesadzasz, nie chcesz przyznac tego co Ci wytknelismy i odbijasz paleczke w druga strone
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|