Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 14 1 2 3 13 14
#4662557 13/05/2011 12:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Self - pytanie ile jeszcze masz w tym pasie?
Według mnie strata w pasie 5-10cm na miesiąc to bardzo dużo, ja straciłem 6-7cm w 3 miesiące przy spadku wagi ~9kg.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
nie da sie w miesiac wiecej ni 2-4 kg tluszczu zgibic, bedzie to woda conjwyzej

przy wiekszej ilosci albo sie przetrenujemy po 2 tygodniach zbyt intensywnych treningow, albo zlapiemy jakas kontuzje i sie odechce na caly rok jakiejkolwiek aktywnosci

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Tluszczu pewnie nie ale zrzucic 10-13 kg w miesiac to jest zaden problem.Przynajmniej dla mnie.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
^ ale to woda, plus sporo miesni

a chodzi o sylwetke, czyli zrzucenie jak najwiecej tluszczu, a jak najmniej miesni, zeby zachowac jak najbardziej jedrne cialo

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
na pewno sporo wody to fakt , ale nie zauwazylem duzego spadku miesni bo mam diete bogata w bialko. Wiec jak sie chce to mozna schudnac z minimalna utrata miesni

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by byczydzien
nie da sie w miesiac wiecej ni 2-4 kg tluszczu zgibic, bedzie to woda conjwyzej

przy wiekszej ilosci albo sie przetrenujemy po 2 tygodniach zbyt intensywnych treningow, albo zlapiemy jakas kontuzje i sie odechce na caly rok jakiejkolwiek aktywnosci

Organizm sięga po zapasy z tkanki tłuszczowej nie tylko podczas treningu wink

Oblicz sobie dzienne zapotrzebowanie kaloryczne (kalkulator [jekyllhyde.kakadoo.pl]), odejmij od tego 500-700 kcal i jedziesz aż do zgubienia balastu. Zwiększ udział białka w diecie, zmniejsz tłuszczu. Do tego dużo wody mineralnej.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
tluszcz sam schodzi bez treningu jak masz go w duzej ilosci w stosunku do miesni, czyli masz monstrualna nadwage

a tutaj ludzie z reguly wiecej niz te 20-30 kg nadwagi nie maja


Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Jutro ostatni dzień A6W! Można kufa, można hura + dieta ofc wink

Przerwa na ogar sesji i jedziemy z ABS'em wink


CFab #4711406 06/06/2011 02:18
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by CFab
Jutro ostatni dzień A6W! Można kufa, można hura + dieta ofc wink

Przerwa na ogar sesji i jedziemy z ABS'em wink

i jakie efekty? napisz cos wiecej

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Przytyłem 2kg

niech zyją trufle i prince polo.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
ja zapierdalam ze 2 miechy do upadłego 3x w tygodniu + 2-3x piłka bez żadnych wspomagaczy i 1-2 kilo dopiero

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
od 4 kwietnia strata 10 kg smile jeszcze z 5 i będzie ok

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Oto głównie się rozchodzi. Stracić tłuszcz, nie tracąc mięśni. Ale nie wiem jak to zrobić, a warto byłoby odsłonić mięśnie brzucha, które czuję pod niezbyt wielką warstwą tłuszczu. Minus 3-4 cm w pasie mnie interesuje.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by zostać modem_MLS
Oto głównie się rozchodzi. Stracić tłuszcz, nie tracąc mięśni. Ale nie wiem jak to zrobić, a warto byłoby odsłonić mięśnie brzucha, które czuję pod niezbyt wielką warstwą tłuszczu. Minus 3-4 cm w pasie mnie interesuje.

Trening siłowy a po nim aeroby smile tak to zrobić.

A tak poważnie zawsze przy utracie dużej ilości masy trochę mięśnia też poleci grunt żeby poleciała większosć tłuszczu.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Ja ostatnio duuużo przytyłem. Założyłem się że schudnę 8kg w miesiac bo już sporo docinek usłyszałem że się nieźle zaokrągliłem grin więc teraz to już sprawa honorowa. Plan jest prosty:

-ucinam węglowodany
-ostatni posiłek o 18-19 bez węglowodanów
-w dzień treningowy trening siłowy + aeroby
-w dzień beztreningowy bieganie na czczo

I nie ma opcji żeby się nie udało boks

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by eroll
Ja ostatnio duuużo przytyłem. Założyłem się że schudnę 8kg w miesiac bo już sporo docinek usłyszałem że się nieźle zaokrągliłem grin więc teraz to już sprawa honorowa. Plan jest prosty:

-ucinam węglowodany
-ostatni posiłek o 18-19 bez węglowodanów
-w dzień treningowy trening siłowy + aeroby
-w dzień beztreningowy bieganie na czczo

I nie ma opcji żeby się nie udało boks

zawsze lepiej się czymś zabezpieczyć - bcaa - , jeśli zależy Ci, żeby nie tracić mięśni.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
no bcaa na redukcji jak najbardziej wink

Ogólnie co do biegania na czczo zdania są podzielone, natomiast nie ulega wątpliwości że jeżeli chce się zrzucić wagę to działa,,,

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Tak się zapytam Panów.
Jakie są zdania na temat fat burnerów etc.
Na jakiej zasadzie to działa mniej wiecej.

Postanowilem troche zrzucic przed sezonem plażowym. Biegam codziennie, ostatni posiłek 17-18. Planuje biegać na czczo. Zeby zrzucic troche z brzucha wrzuciłem sobie 6w. Zobaczymy.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by crova
Tak się zapytam Panów.
Jakie są zdania na temat fat burnerów etc.
Na jakiej zasadzie to działa mniej wiecej.

Postanowilem troche zrzucic przed sezonem plażowym. Biegam codziennie, ostatni posiłek 17-18. Planuje biegać na czczo. Zeby zrzucic troche z brzucha wrzuciłem sobie 6w. Zobaczymy.

nie ma co się katować, w posiłku po 18 ważne jest to, żeby nie było węgli, a jak będziesz się głodził od 18 to a6w gówno Ci da, bo pozjada Ci mięśnie.

a co do supli, można się pokusić, zwłaszcza jak ktoś ma słabą psychikę.

"Hydroksykwas cytrynowy (HCA) już w małej dawce hamuje lipogenezę (syntezę tłuszczu) z węglowodanów i białek, a tym samym powstawanie tkanki tłuszczowej. HCA blokuje kluczowy enzym w metabolizmie tłuszczu - ATP-Citrat-Oxalacetat-Lyase, który jest potrzebny do przemiany węglowodanów w tkankę tłuszczową. Nadwyżka węglowodanów nie może zostać przekształcona w tkankę tłuszczową, zamiast tego magazynowana jest w mięśniach i w wątrobie w postaci glikogenu.

HCA w dużym stopniu redukuje łaknienie. Zwiększone zasoby glikogenu sygnalizują w mózgu, że stan sytości został osiągnięty. Podczas stosowania diety redukcyjnej, tzn. przy negatywnym bilansie kalorii, organizm sięga po zapasy białka i tłuszczu. Badania naukowe wykazały, że HCA stymuluje metabolizm tłuszczu, chroniąc jednocześnie białka. Obecność środków lipotropowych (choliny, inozytolu i karnityny) przyśpiesza spalanie tłuszczów ustrojowych i wspomaga metabolizm lipidów."

Strona 1 z 14 1 2 3 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, betowiec, aker, forty, alfa, $-man), 2,746 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,427
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1