|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Self - pytanie ile jeszcze masz w tym pasie? Według mnie strata w pasie 5-10cm na miesiąc to bardzo dużo, ja straciłem 6-7cm w 3 miesiące przy spadku wagi ~9kg.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333 |
nie da sie w miesiac wiecej ni 2-4 kg tluszczu zgibic, bedzie to woda conjwyzej
przy wiekszej ilosci albo sie przetrenujemy po 2 tygodniach zbyt intensywnych treningow, albo zlapiemy jakas kontuzje i sie odechce na caly rok jakiejkolwiek aktywnosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Tluszczu pewnie nie ale zrzucic 10-13 kg w miesiac to jest zaden problem.Przynajmniej dla mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333 |
^ ale to woda, plus sporo miesni
a chodzi o sylwetke, czyli zrzucenie jak najwiecej tluszczu, a jak najmniej miesni, zeby zachowac jak najbardziej jedrne cialo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
na pewno sporo wody to fakt , ale nie zauwazylem duzego spadku miesni bo mam diete bogata w bialko. Wiec jak sie chce to mozna schudnac z minimalna utrata miesni
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
nie da sie w miesiac wiecej ni 2-4 kg tluszczu zgibic, bedzie to woda conjwyzej
przy wiekszej ilosci albo sie przetrenujemy po 2 tygodniach zbyt intensywnych treningow, albo zlapiemy jakas kontuzje i sie odechce na caly rok jakiejkolwiek aktywnosci Organizm sięga po zapasy z tkanki tłuszczowej nie tylko podczas treningu  Oblicz sobie dzienne zapotrzebowanie kaloryczne ( kalkulator [ jekyllhyde.kakadoo.pl]), odejmij od tego 500-700 kcal i jedziesz aż do zgubienia balastu. Zwiększ udział białka w diecie, zmniejsz tłuszczu. Do tego dużo wody mineralnej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333 |
tluszcz sam schodzi bez treningu jak masz go w duzej ilosci w stosunku do miesni, czyli masz monstrualna nadwage
a tutaj ludzie z reguly wiecej niz te 20-30 kg nadwagi nie maja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Jutro ostatni dzień A6W! Można kufa, można  + dieta ofc  Przerwa na ogar sesji i jedziemy z ABS'em 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Jutro ostatni dzień A6W! Można kufa, można  + dieta ofc  Przerwa na ogar sesji i jedziemy z ABS'em  i jakie efekty? napisz cos wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Przytyłem 2kg
niech zyją trufle i prince polo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
ja zapierdalam ze 2 miechy do upadłego 3x w tygodniu + 2-3x piłka bez żadnych wspomagaczy i 1-2 kilo dopiero
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
od 4 kwietnia strata 10 kg  jeszcze z 5 i będzie ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Oto głównie się rozchodzi. Stracić tłuszcz, nie tracąc mięśni. Ale nie wiem jak to zrobić, a warto byłoby odsłonić mięśnie brzucha, które czuję pod niezbyt wielką warstwą tłuszczu. Minus 3-4 cm w pasie mnie interesuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Oto głównie się rozchodzi. Stracić tłuszcz, nie tracąc mięśni. Ale nie wiem jak to zrobić, a warto byłoby odsłonić mięśnie brzucha, które czuję pod niezbyt wielką warstwą tłuszczu. Minus 3-4 cm w pasie mnie interesuje. Trening siłowy a po nim aeroby  tak to zrobić. A tak poważnie zawsze przy utracie dużej ilości masy trochę mięśnia też poleci grunt żeby poleciała większosć tłuszczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Ja ostatnio duuużo przytyłem. Założyłem się że schudnę 8kg w miesiac bo już sporo docinek usłyszałem że się nieźle zaokrągliłem  więc teraz to już sprawa honorowa. Plan jest prosty: -ucinam węglowodany -ostatni posiłek o 18-19 bez węglowodanów -w dzień treningowy trening siłowy + aeroby -w dzień beztreningowy bieganie na czczo I nie ma opcji żeby się nie udało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Ja ostatnio duuużo przytyłem. Założyłem się że schudnę 8kg w miesiac bo już sporo docinek usłyszałem że się nieźle zaokrągliłem  więc teraz to już sprawa honorowa. Plan jest prosty: -ucinam węglowodany -ostatni posiłek o 18-19 bez węglowodanów -w dzień treningowy trening siłowy + aeroby -w dzień beztreningowy bieganie na czczoI nie ma opcji żeby się nie udało  zawsze lepiej się czymś zabezpieczyć - bcaa - , jeśli zależy Ci, żeby nie tracić mięśni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
no bcaa na redukcji jak najbardziej  Ogólnie co do biegania na czczo zdania są podzielone, natomiast nie ulega wątpliwości że jeżeli chce się zrzucić wagę to działa,,,
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Tak się zapytam Panów. Jakie są zdania na temat fat burnerów etc. Na jakiej zasadzie to działa mniej wiecej.
Postanowilem troche zrzucic przed sezonem plażowym. Biegam codziennie, ostatni posiłek 17-18. Planuje biegać na czczo. Zeby zrzucic troche z brzucha wrzuciłem sobie 6w. Zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Tak się zapytam Panów. Jakie są zdania na temat fat burnerów etc. Na jakiej zasadzie to działa mniej wiecej.
Postanowilem troche zrzucic przed sezonem plażowym. Biegam codziennie, ostatni posiłek 17-18. Planuje biegać na czczo. Zeby zrzucic troche z brzucha wrzuciłem sobie 6w. Zobaczymy. nie ma co się katować, w posiłku po 18 ważne jest to, żeby nie było węgli, a jak będziesz się głodził od 18 to a6w gówno Ci da, bo pozjada Ci mięśnie. a co do supli, można się pokusić, zwłaszcza jak ktoś ma słabą psychikę. "Hydroksykwas cytrynowy (HCA) już w małej dawce hamuje lipogenezę (syntezę tłuszczu) z węglowodanów i białek, a tym samym powstawanie tkanki tłuszczowej. HCA blokuje kluczowy enzym w metabolizmie tłuszczu - ATP-Citrat-Oxalacetat-Lyase, który jest potrzebny do przemiany węglowodanów w tkankę tłuszczową. Nadwyżka węglowodanów nie może zostać przekształcona w tkankę tłuszczową, zamiast tego magazynowana jest w mięśniach i w wątrobie w postaci glikogenu. HCA w dużym stopniu redukuje łaknienie. Zwiększone zasoby glikogenu sygnalizują w mózgu, że stan sytości został osiągnięty. Podczas stosowania diety redukcyjnej, tzn. przy negatywnym bilansie kalorii, organizm sięga po zapasy białka i tłuszczu. Badania naukowe wykazały, że HCA stymuluje metabolizm tłuszczu, chroniąc jednocześnie białka. Obecność środków lipotropowych (choliny, inozytolu i karnityny) przyśpiesza spalanie tłuszczów ustrojowych i wspomaga metabolizm lipidów."
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|