Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 44 1 2 6 7 8 9 10 43 44
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Terry Butcher
Originally Posted by Luc Nilis
dlaczego ludzie mieliby się nie czuć bezpieczni na tych imprezach ? gro ludzi chce się tam dobrze bawić a nie czekać by ich opluto czy pobito. nie tedy droga jak dla mnie.

zgoda, ale dlaczego przyjmujecie retoryke i metody rodem z lat 50-dziesiatych ?





Jesli lamane jest prawo, panstwo ma narzedzia, aby temu zaradzic i nie stosowac odpowiedzialnosci zbiorowej.

Dla mnie, to jak podeszliscie do tematu (zreszta juz kolejnego) jest tylko przejawem waszej arogancji i braku umiejetnosci w radzeniu sobie ze sprawami spolecznymi. Najlatwiej napuscic milicje...

hehe Terry , za komuny było gorzej grin
gorzej? w czasie meczu Śląska z Dynamem Moskwa darłem ryja breźniew ch#uj i biegałem po bieżni z biało-czerwoną flagą ,ale nikt potem stadionu mi nie zamykał

Bonus: Unibet
ELDORADO #4664518 14/05/2011 02:48
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
ale wracając do obecnej sytuacji, Tusk stracił poparcie 200 tys kibiców , ale zyskał poparcie 2 milionów lemingów zapatrzonych w "silnego przywódcę" który walczy z bandytyzmem , chociaż żadnemu z tych lemingow nie spadł włos nawet na meczu piłkarskim , chyba że został opluty przez Litara laugh
niemniej jednak powiniem się bardziej liczyć z tą mniejszościa , bo ta mniejszośc wyrażnie go nie lubi i zaczyna wiedzieć czego chce , a lemingi jak to lemingi zmieniają kierunek swego marszu wraz z wiejącym wiatrem laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Luc Nilis
dlaczego ludzie mieliby się nie czuć bezpieczni na tych imprezach ? gro ludzi chce się tam dobrze bawić a nie czekać by ich opluto czy pobito. nie tedy droga jak dla mnie.

Przyjedz do mojej misciny w jakis weekend, dożynki czy inne szity.
Spitej wiary wiecej niz na stadionie, w pysk dostać tez latwiej.

lupus #4664551 14/05/2011 02:57
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Luc Nilis
dlaczego ludzie mieliby się nie czuć bezpieczni na tych imprezach ? gro ludzi chce się tam dobrze bawić a nie czekać by ich opluto czy pobito. nie tedy droga jak dla mnie.

Przyjedz do mojej misciny w jakis weekend, dożynki czy inne szity.
Spitej wiary wiecej niz na stadionie, w pysk dostać tez latwiej.
pzdr lupus papa

lupus #4664554 14/05/2011 02:57
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Luc Nilis
dlaczego ludzie mieliby się nie czuć bezpieczni na tych imprezach ? gro ludzi chce się tam dobrze bawić a nie czekać by ich opluto czy pobito. nie tedy droga jak dla mnie.

Przyjedz do mojej misciny w jakis weekend, dożynki czy inne szity.
Spitej wiary wiecej niz na stadionie, w pysk dostać tez latwiej.

pierwszy lepszy park na bydgoskim Leśnym czy Błoniu i bez dożynek dostaniesz po ryju tongue

AGASSI #4664574 14/05/2011 03:01
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Luc Nilis
dlaczego ludzie mieliby się nie czuć bezpieczni na tych imprezach ? gro ludzi chce się tam dobrze bawić a nie czekać by ich opluto czy pobito. nie tedy droga jak dla mnie.

Przyjedz do mojej misciny w jakis weekend, dożynki czy inne szity.
Spitej wiary wiecej niz na stadionie, w pysk dostać tez latwiej.

pierwszy lepszy park na bydgoskim Leśnym czy Błoniu i bez dożynek dostaniesz po ryju tongue

no i we Wrocku , patrz lepiej ciągle za siebie , mały pojebie grin

Luc Nilis #4664600 14/05/2011 03:08
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Luc Nilis
2. Nie znam Kapicy aż na tyle by mu udzielać jakichkolwiek rad, rozmawiałem z nim z 3 razy w życiu może, jego poglądy nt bukmacherki są mi obce, zresztą niejeden i nie dwóch w PO bawi sie w bukmacherkę i myślą podobnie, ja postanowiłem nadal grac w necie, zobaczę jak będzie.

Poki co to nie problem grac w necie, ale jakby Cie tak kolega partyjny nakryl po wejsciu ustawy na obstawianiu online... lepiej sie wtedy wstrzymaj.

ELDORADO #4664602 14/05/2011 03:09
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by ELDORADO
no i we Wrocku , patrz lepiej ciągle za siebie
proponuję melisę ewentualnie inne zioła sonar laugh
kibole się z was robią grin

connor #4664611 14/05/2011 03:11
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by Experto
lepiej sie wtedy wstrzymaj.
za takie drobne jak ja sobie pykam to myśle że nie będzie problemu, dla mnie to rekreacja, jak dla kogoś forma zarobkowania to pewnie na luzie będzie grał dalej, przecież cały ten czas hazard w necie też był nielegalny a jakoś nikt nie przestał grać.

Piostar #4664619 14/05/2011 03:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Grasz w czasie pracy?


lupus #4664637 14/05/2011 03:20
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by lupus
Grasz w czasie pracy?
nigdy czytam laugh
ostatnio tylko ziemniaki.
w poniedzialek mam zamiar wrocic do netowych.
jednak wygoda zupełnie inna.
mam net z plusa prywatny w lapku więc jakbym chciał cos puścić to nie miałbym problemu a na siedzenie godzinami na live nie mam teraz szans, za dużo na głowie z reguły.

Piostar #4664657 14/05/2011 03:27
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
jakim idiotą trzeba być, aby publicznie się tym chwalić.

Llama #4664661 14/05/2011 03:28
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by Chrabąszcz
jakim idiotą trzeba być, aby publicznie się tym chwalić.
czym ? netem w lapku czy tym ze mam na głowie sporo roboty ? czy tym ze pogram za drobne w necie ? bo nie rozumie co to takiego wielce idiotycznego ?

Luc Nilis #4664684 14/05/2011 03:38
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by Experto
lepiej sie wtedy wstrzymaj.
za takie drobne jak ja sobie pykam to myśle że nie będzie problemu, dla mnie to rekreacja, jak dla kogoś forma zarobkowania to pewnie na luzie będzie grał dalej, przecież cały ten czas hazard w necie też był nielegalny a jakoś nikt nie przestał grać.

98% forum na czele ze Mną odetchnęło z ulgą hura
ps. a jak Nas buki zbanują to powiesz coś w stylu
"A to chuje z tych buków " laugh

Piostar #4664729 14/05/2011 04:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ballada Stanisława Michalkiewicza

"Ballada dziadowska o premieru Tusku co z kibicami wojował"

Kazano premieru Tusku
Skarcić kibiców po rusku,
Bo stadionowa publika
Sprofanowała Michnika.
Telewizja go zachęca
I atmosferę podkręca,
By kibiców aresztować,
A rozgrywki transmitować.
Premier Tusk tak podkręcony
Kazał zamknąć dwa stadiony:
Lecha - gdzie profanowali,
No i Legii - z którą grali.
Skoro zamknął, to niestety:
Nie ma forsy za bilety.
Legia się zreflektowała
I Tuska skrytykowała.
Dziś kibice z niego szydzą,
Redaktorzy nienawidzą.
Każdy tak odpokutuje,
Kto Michniku nadskakuje

grin

Luc Nilis #4664752 14/05/2011 04:17
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by Terry Butcher
Originally Posted by Luc Nilis
dlaczego ludzie mieliby się nie czuć bezpieczni na tych imprezach ? gro ludzi chce się tam dobrze bawić a nie czekać by ich opluto czy pobito. nie tedy droga jak dla mnie.
...zgoda, ale...
zgoda...ale
chciałbyś...a boisz się wink

15 lat chodzę na mecze i nigdy nie czułem się zagrożony.
Widać że Luc jesteś typowym kibicem w kapciach, na mecze nie chodzisz bo słyszałeś że tam biją kopara czytasz pewnie Koszerną?... zgadłem??

Piostar #4664767 14/05/2011 04:32
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
@ Pier

teraz nie mam czasu często bywać na stadionach, zawsze 3-4 razy w sezonie staram się być na Niebieskich którym kibicuje od dziecka, wiadomo że kiedyś się częściej bywało, teraz z racji na czas po prostu nie ma kiedy/nie chce się frown Nie piszę że czułem się zagrożony na stadionach jakoś specjalnie, odwiedziłem nieraz i Górnika i Polonie B i Radzionków jak się do ligi dostali i parę innych śląskich stadionów, ale uważam że nie może być tak że jakaś grupa uzurpuje sobie prawo do mienienia się jedynymi prawomocnymi i wszechwładnymi na danym stadionie a reszta to pogardliwe pikniki etc. O wandalach i stadionowych bandytach się nie wypowiadam bo większość zdecydowana nawet w tym temacie zdecydowanie ich potępia i kibicuje ich eliminacji ze stadionów.

ELDORADO #4664784 14/05/2011 04:57
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Originally Posted by ELDORADO
hehe Terry , za komuny było gorzej grin
gorzej? w czasie meczu Śląska z Dynamem Moskwa darłem ryja breźniew ch#uj i biegałem po bieżni z biało-czerwoną flagą ,ale nikt potem stadionu mi nie zamykał


Tresura trwa. Dla najlepszych nagroda : kredyt na 40 lat. kopara Z takim 'garbem' juz na pewno nie beda podskakiwac.

@Luc - na stadionach jestem od 30 lat - nigdy nie czulem sie zagrozony. ooo

Bez kibicow sport zamieni sie w cyrk dol



Piostar #4664787 14/05/2011 05:01
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Luc

Zawsze są i będą grupy, które będą chciały rządzić, tak jest nie tylko u nas, ale na całym świecie czy byś tego chciał czy nie.
Czy to przeszkadza normalnie kibicować swojej drużynie?!
Idziesz do innego sektora i nawet nie widzisz tych "rządzących" zero problemu

Pier #4664789 14/05/2011 05:07
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Pier
Idziesz do innego sektora i nawet nie widzisz tych "rządzących" zero problemu

Dokładnie. Najlepiej z dala od sektora gości smile

Strona 8 z 44 1 2 6 7 8 9 10 43 44

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, aker, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec, $-man, alfa, rymoholik, Lukasz111, Akhu), 2,630 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,060
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1