Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#46653 14/10/2003 14:54
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Stary temat przekroczyl 200 postow,wiec zakladam nowy.

Bonus: Unibet
#46654 14/10/2003 14:54
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
I od razu na dzien dobry,ciekawa historia:

#46655 14/10/2003 14:55
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Witam. Podam wam przyklad jak sie zachowuje support Expekt. Sprawa dotyczy tego ze caly czas przychodzi mi ulotka kursowa na mój mail,mimo tego ze moje konto zostalo usunięte i zablokowane!!:
Mój KOLEJNY mail do nich w tej sprawie:

„Co ja wam wczoraj pisalem amatorzy??????Ze nie chce wiecej zadnych list
> kursowych od was!!!!!Tak trudno jest wam to zmienic?????Moja cierpliwosc sie
> powoli konczy!!!!Wiec skupcie sie i wylaczcie przychodzenie list i promocji
> na adres:########
> Michal”

A to ich odpowiedz:

„Witamy (nie) Serdecznie,

Posluchaj wielbicielu przeklenstw, nie bedziemy odwzajemniac sie Tobie tym samym, bo nasz poziom jest nieco wyzszy od Twojego..... Twoje konto i opcja przesylania e-maili zostala usunieta, jezeli zarejestrowales sie nieprawnie ponownie, miej tylko i wylacznie do siebie pretensje za otrzymywane e-maile. Twoj poziom IQ niestety pozostawia wiele do zyczenia, ale niestety to Ty musisz patrzec codziennie w lustro na swoja "inteligentna" twarz...”

Uśmiałem się!!
Przyznali się ze ich poziom jest NIECO wyższy, ale dobrze ze nie za wysoki bo wtedy zacząłbym się bac!!!he he!!
A ten tekst z lustrem mnie zastrzelil!!Tylko pogratulowac!!!
No coz pozostaje mi codzienne patrzenie na moja inteligentna twarz i codzienne odbieranie ich ulotek

#46656 14/10/2003 15:07
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
A to moja odpowiedz:(ciekawe co tym razem mi odpisza:):

No coz z przykroscia stwierdzam ze nie rozumiecie pewnych slow w jezyku polskim,oczywiscie odsylam was do slownika jezyka polskiego...Szukalem w swoim mailu PRZEKLENSTW i niestety nie moglem znalesc zadnego,albo osleplem albo was lekko ponioslo i uzyliscie nieodpowiedniego slowa...no ale czego ja moge sie spodziewac po was??Jesli wasz poziom jest NIECO wyzszy...
Milo mi ze martwicie sie o moj poziom IQ bo dawno nikt tego nie robil.Tak sie tym faktem ucieszylem ze moze wysle wam jakis drobny prezent...no ale musze sie zastanowic czy na to zasluzyliscie...(wciaz dostaje te nieszczesne ulotki)
A teraz zeby wszystko bylo jasne TOTALNI AMATORZY!!!:
Jak moglem ponownie sie zarejestrowac "nieprawnie"i uzyc tego samego MAILA ktorego wczesniej mi zablokowaliscie????Hm zastanowcie sie(albo i nie zastanawiajcie sie bo i tak do tego nie dojdziecie!!)Odpowiem wam za was(moze dostane za to jakas nagrode bo wy byscie nigdy do tego nie doszli)JEST TO NIEMOZLIWE!!!
Wiec zrobcie mala burze mozgow w waszym amatorskim supporcie i skasujcie TO Co trzeba!!
Ze sportowym pozdrowieniem
Michal

#46657 14/10/2003 15:38
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
A tak w ogóle to Expekt działa dziś?
Mi stronka nie ładuje się.

#46658 14/10/2003 15:43
Dołączył: Jun 2003
Posty: 156
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 156
Mi tesz się nie ładuje ale mam inną sprawe związaną z Challengerem .Czy mogę sie zabawic w ten konkurs mając złotówki na koncie ????

#46659 14/10/2003 16:07
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227
mi już działa expekt

#46660 14/10/2003 16:24
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Nie wiem czy wam sie przydazylo sie cos podobnego exp. zaliczyl mi kupon nie trafiony zaliczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Rano wstaje patrze na wyniki mowie kurde znowu nie trafilem NHL under i overu a tu patrze ze koncie mam spora sumke i przyslali mi kupon trafiony i nietrafiafiony sek w tym ze te dwa kuponu sa takie same tylko jeden jest trafiony a drugi nie [img]C:WINDOWSPulpit[/img]

#46661 14/10/2003 16:27
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]"Witamy (nie) Serdecznie,

Posluchaj wielbicielu przeklenstw, nie bedziemy odwzajemniac sie Tobie tym samym, bo nasz poziom jest nieco wyzszy od Twojego..... Twoje konto i opcja przesylania e-maili zostala usunieta, jezeli zarejestrowales sie nieprawnie ponownie, miej tylko i wylacznie do siebie pretensje za otrzymywane e-maile. Twoj poziom IQ niestety pozostawia wiele do zyczenia, ale niestety to Ty musisz patrzec codziennie w lustro na swoja "inteligentna" twarz..."[/qb]
Naprawdę tak Ci odpisali? Ten buk to rzeczywiście jeden wielki śmietnik.

#46662 14/10/2003 16:54
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Mialem do nich teraz wplacic 50 PLN, ale chyba zrobie to do GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#46663 14/10/2003 16:59
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał PAWi:
[qb]Mialem do nich teraz wplacic 50 PLN, ale chyba zrobie to do GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
jezeli wplacasz teraz to lepiej do expektu, bo dostaniesz bonus 20% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#46664 14/10/2003 17:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
Czy Expekt ma w ofercie ligę polską i czy można ją obstawiać jako single?

#46665 14/10/2003 17:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał verkerk:
[qb]Czy Expekt ma w ofercie ligę polską i czy można ją obstawiać jako single?[/qb]
2*tak
pozdro

#46666 14/10/2003 18:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
A kiedy można się spodziewać tej Ligi Polskiej bo na razie nie ma w ofercie?

Lokus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: for you

#46667 14/10/2003 19:45
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Oryginalnie wysłał verkerk:
[qb]A kiedy można się spodziewać tej Ligi Polskiej bo na razie nie ma w ofercie?[/qb]
Napisz do Expektu to się dowiesz. Chyba oni najlepiej powinni wiedzieć. :rolleyes:

#46668 14/10/2003 20:04
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Tak Conrad,tak napisali:)

#46669 15/10/2003 10:35
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Cze All !!!
Mam pytanie; posiadam konto w Inteligo mam kartę od nich Visa Electron i chciałbym wypłacić zarobione pieniądze z Expekta i wpłacić na konto Inteligo. Nie wiem jak to zrobić??? Jak w Expekcie wszedłem do wypłat to jest tam miejsce na tzw. Kod SWIFT nie wiem co wpisać. Poza tym pole Nazwa Banku mam wpisać Inteligo, czy PKO Bank Polski??? Jest też miejsce na adres też nie wiem co zrobić???
Gdyby ktoś odpowiedział mi na moje pytania byłbym wdzięczny. Może ktoś z Was już wypłacał pieniądze z Expekta do Inteligo.

Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich TomiKopi

#46670 15/10/2003 11:01
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Mam konto w expekt i przy mojej nazwie użytkownika widnieje - (-1) co to oznacza??

#46671 15/10/2003 13:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Musisz sie zarejestrowac 2 razy zeby było +1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#46672 15/10/2003 19:59
Dołączył: Nov 2002
Posty: 46
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 46
Witam
Panowie nie myslalem ze kiedys to napisze ale ale jestem pod wielkim wrazeniem ich dzialania.
Zeby skorzystac z promocji 20% wyplacilem od nich 500zl i jednoczesnie przelalem do nich 500zl. O ile nie zdziwilo mnie to ze moja wplate zaksiegowali po kilku godzinach, to myslalem ze na przelew od nich bede musial poczekac 4-5 dni.
Przelew zlecilem wczoraj ok. 13, dzis sprawdzam konto a tam juz wplynal od nich przelew !!!
Co prawda pomylili sie w nazwisku ale co tam:)

NAPRAWDE MILE MNIE ZASKOCZYLI !!!

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,294 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,209
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1