|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Stary temat przekroczyl 200 postow,wiec zakladam nowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
I od razu na dzien dobry,ciekawa historia:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Witam. Podam wam przyklad jak sie zachowuje support Expekt. Sprawa dotyczy tego ze caly czas przychodzi mi ulotka kursowa na mój mail,mimo tego ze moje konto zostalo usunięte i zablokowane!!: Mój KOLEJNY mail do nich w tej sprawie:
„Co ja wam wczoraj pisalem amatorzy??????Ze nie chce wiecej zadnych list > kursowych od was!!!!!Tak trudno jest wam to zmienic?????Moja cierpliwosc sie > powoli konczy!!!!Wiec skupcie sie i wylaczcie przychodzenie list i promocji > na adres:######## > Michal”
A to ich odpowiedz:
„Witamy (nie) Serdecznie,
Posluchaj wielbicielu przeklenstw, nie bedziemy odwzajemniac sie Tobie tym samym, bo nasz poziom jest nieco wyzszy od Twojego..... Twoje konto i opcja przesylania e-maili zostala usunieta, jezeli zarejestrowales sie nieprawnie ponownie, miej tylko i wylacznie do siebie pretensje za otrzymywane e-maile. Twoj poziom IQ niestety pozostawia wiele do zyczenia, ale niestety to Ty musisz patrzec codziennie w lustro na swoja "inteligentna" twarz...”
Uśmiałem się!! Przyznali się ze ich poziom jest NIECO wyższy, ale dobrze ze nie za wysoki bo wtedy zacząłbym się bac!!!he he!! A ten tekst z lustrem mnie zastrzelil!!Tylko pogratulowac!!! No coz pozostaje mi codzienne patrzenie na moja inteligentna twarz i codzienne odbieranie ich ulotek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
A to moja odpowiedz:(ciekawe co tym razem mi odpisza:):
No coz z przykroscia stwierdzam ze nie rozumiecie pewnych slow w jezyku polskim,oczywiscie odsylam was do slownika jezyka polskiego...Szukalem w swoim mailu PRZEKLENSTW i niestety nie moglem znalesc zadnego,albo osleplem albo was lekko ponioslo i uzyliscie nieodpowiedniego slowa...no ale czego ja moge sie spodziewac po was??Jesli wasz poziom jest NIECO wyzszy... Milo mi ze martwicie sie o moj poziom IQ bo dawno nikt tego nie robil.Tak sie tym faktem ucieszylem ze moze wysle wam jakis drobny prezent...no ale musze sie zastanowic czy na to zasluzyliscie...(wciaz dostaje te nieszczesne ulotki) A teraz zeby wszystko bylo jasne TOTALNI AMATORZY!!!: Jak moglem ponownie sie zarejestrowac "nieprawnie"i uzyc tego samego MAILA ktorego wczesniej mi zablokowaliscie????Hm zastanowcie sie(albo i nie zastanawiajcie sie bo i tak do tego nie dojdziecie!!)Odpowiem wam za was(moze dostane za to jakas nagrode bo wy byscie nigdy do tego nie doszli)JEST TO NIEMOZLIWE!!! Wiec zrobcie mala burze mozgow w waszym amatorskim supporcie i skasujcie TO Co trzeba!! Ze sportowym pozdrowieniem Michal
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
A tak w ogóle to Expekt działa dziś? Mi stronka nie ładuje się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 156 |
Mi tesz się nie ładuje ale mam inną sprawe związaną z Challengerem .Czy mogę sie zabawic w ten konkurs mając złotówki na koncie ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Nie wiem czy wam sie przydazylo sie cos podobnego exp. zaliczyl mi kupon nie trafiony zaliczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Rano wstaje patrze na wyniki mowie kurde znowu nie trafilem NHL under i overu a tu patrze ze koncie mam spora sumke i przyslali mi kupon trafiony i nietrafiafiony sek w tym ze te dwa kuponu sa takie same tylko jeden jest trafiony a drugi nie [img]C:WINDOWSPulpit[/img]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Oryginalnie wysłał mankiet: [qb]"Witamy (nie) Serdecznie,
Posluchaj wielbicielu przeklenstw, nie bedziemy odwzajemniac sie Tobie tym samym, bo nasz poziom jest nieco wyzszy od Twojego..... Twoje konto i opcja przesylania e-maili zostala usunieta, jezeli zarejestrowales sie nieprawnie ponownie, miej tylko i wylacznie do siebie pretensje za otrzymywane e-maile. Twoj poziom IQ niestety pozostawia wiele do zyczenia, ale niestety to Ty musisz patrzec codziennie w lustro na swoja "inteligentna" twarz..."[/qb] Naprawdę tak Ci odpisali? Ten buk to rzeczywiście jeden wielki śmietnik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Mialem do nich teraz wplacic 50 PLN, ale chyba zrobie to do GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Oryginalnie wysłał PAWi: [qb]Mialem do nich teraz wplacic 50 PLN, ale chyba zrobie to do GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] jezeli wplacasz teraz to lepiej do expektu, bo dostaniesz bonus 20% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485 |
Czy Expekt ma w ofercie ligę polską i czy można ją obstawiać jako single?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Oryginalnie wysłał verkerk: [qb]Czy Expekt ma w ofercie ligę polską i czy można ją obstawiać jako single?[/qb] 2*tak pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485 |
A kiedy można się spodziewać tej Ligi Polskiej bo na razie nie ma w ofercie?
Lokus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: for you
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Oryginalnie wysłał verkerk: [qb]A kiedy można się spodziewać tej Ligi Polskiej bo na razie nie ma w ofercie?[/qb] Napisz do Expektu to się dowiesz. Chyba oni najlepiej powinni wiedzieć. :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Tak Conrad,tak napisali:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
Cze All !!! Mam pytanie; posiadam konto w Inteligo mam kartę od nich Visa Electron i chciałbym wypłacić zarobione pieniądze z Expekta i wpłacić na konto Inteligo. Nie wiem jak to zrobić??? Jak w Expekcie wszedłem do wypłat to jest tam miejsce na tzw. Kod SWIFT nie wiem co wpisać. Poza tym pole Nazwa Banku mam wpisać Inteligo, czy PKO Bank Polski??? Jest też miejsce na adres też nie wiem co zrobić??? Gdyby ktoś odpowiedział mi na moje pytania byłbym wdzięczny. Może ktoś z Was już wypłacał pieniądze z Expekta do Inteligo.
Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich TomiKopi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Mam konto w expekt i przy mojej nazwie użytkownika widnieje - (-1) co to oznacza??
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Musisz sie zarejestrowac 2 razy zeby było +1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2002
Posty: 46 |
Witam Panowie nie myslalem ze kiedys to napisze ale ale jestem pod wielkim wrazeniem ich dzialania. Zeby skorzystac z promocji 20% wyplacilem od nich 500zl i jednoczesnie przelalem do nich 500zl. O ile nie zdziwilo mnie to ze moja wplate zaksiegowali po kilku godzinach, to myslalem ze na przelew od nich bede musial poczekac 4-5 dni. Przelew zlecilem wczoraj ok. 13, dzis sprawdzam konto a tam juz wplynal od nich przelew !!! Co prawda pomylili sie w nazwisku ale co tam:)
NAPRAWDE MILE MNIE ZASKOCZYLI !!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|