Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 20 1 2 3 4 5 6 7 19 20
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Wlasnie wrocilem z pracy, list byl w skrzynce, pewnie dzisiaj wiekszosc ludzi podostaje juz listy.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
moj znajomy tez dzis dopiero dostal

zwil #4670104 16/05/2011 22:39
Dołączył: Mar 2007
Posty: 596
addict
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 596
Originally Posted by zwil
Panowie o to odpowiedź z UEFA na napisanego przeze mnie e-maila ws. nie otrzymania listu ws. płatności. Poniżej kopia.

Dear Football Supporter,

Ostatnie listy zostały wysłane pocztą 6 maja 2011r., termin płatności to 18 maja 2011r. Jeśli do 18 maja nie uiści Pani opłaty ze względu na brak listu to UEFA skontaktuje się z Panią i otrzyma Pani dalsze wskazówki jak zapłacić za bilety. Aplikacja nie zostanie anulowana. Jednocześnie proszę się upewnić, że Pani dane adresowe na koncie na portalu biletowym są pełne i aktualne a w razie potrzeby je zaktualizować. W związku z opóźnieniem w dostawie listów z danymi do płatności, termin płatności zostaje przedłużony do dnia 25 maja (płatność musi być zaksięgowana na naszym koncie 25 maja).
Best regards,
Your UEFA EURO 2012™ Ticketing Team

Find answers to all your ticketing questions on www.UEFA.com [uefa.com]
Please do not reply to this message. Replies to this message are routed to an unmonitored mailbox. To contact us, please use the contact form in the Ticketing FAQ section on www.UEFA.com [uefa.com]

Ja nie dostałem jeszcze listu za to dziś dostałem od nich maila tylko z taką informacją:
"Ostatnie listy zostaly wyslane poczta 6 maja 2011r., termin platnosci to 18 maja 2011r. Jesli do 18 maja oplata nie bedzie uiszczona, ze wzgledu na brak listu, to UEFA skontaktuje sie i przesle dalsze wskazówki jak zaplacic za bilety. Aplikacja nie zostanie anulowana.Listy ze wskazówkami dotyczacymi platnosci zostaly juz wyslane. Prosze upewnic sie, ze dane podane przez Pana na Portalu Biletowym sa poprawne i kompletne, w razie potrzeby nalezy je zaktualizowac."

Nic nie napisali że przedłużają do 25 maja boli
Dwóch kumpli też nie dostało jeszcze listów.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
Wlasnie znalazlem list i mam pytanie do tych co rowniez dostali Czy zgadza wam sie kwota na liscie z kwota w systemie? U mnie cena jest wyzsza o 40 zł jakby chcieli mnie 2x skasowac za wysylke

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
OK post wyzej do kasacji, pomylilo mi sie ;D

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
czy to sa jakies zarty? nie dostalem zadnego listu, teraz wchodze na swoje konto i patrze, ze w danych nie mam wybranej narodowosci i kraju w ktorym mieszkam. a przeciez te dane byly wymagane przy rejestracji. kompletnie nie wiem o co chodzi

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Termin zostal przedluzony do 25 maja dla wszystkich, czy tylko dla tych co listu jeszcze nie dostali?. Nie wiem czy sie spieszyc z tym przelewem.

zwil #4670143 16/05/2011 23:08
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by UEFA
Dear Football Supporter,
Ostatnie listy zostały wysłane pocztą 6 maja 2011r.,

Oczywisty bull shit.

Jako pracownik PP widziałem dzisiaj trochę tych listów i wszystkie były nadane 11 maja. Nie priorytetem bynajmniej (a mogliby skoro wysyłają na kilka dni przed pierwotnym terminem płatności).
Listy te są wysyłane z Polski.

huge #4670152 16/05/2011 23:15
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by huge
czy to sa jakies zarty? nie dostalem zadnego listu, teraz wchodze na swoje konto i patrze, ze w danych nie mam wybranej narodowosci i kraju w ktorym mieszkam. a przeciez te dane byly wymagane przy rejestracji. kompletnie nie wiem o co chodzi

Miałem podobny problem i też myślałem, że nie dodałem kraju i stąd problem , z uefa mi odpisali , że :
Dane, których Pan nie widzi po zalogowaniu (kraj: Polska) są widoczne w naszym systemie. Jest to po prostu błąd wyświetlania.

List doszedł dzisiaj.


Tak się zastanawiam jak oni będą rozsyłać bilety ? Zwykły list do skrzynki , nie stać Uefę na listy polecone.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
zaplacone, normalny przelew do PeKaO, izi smile

Kura #4670177 16/05/2011 23:27
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Originally Posted by Kura
Originally Posted by huge
czy to sa jakies zarty? nie dostalem zadnego listu, teraz wchodze na swoje konto i patrze, ze w danych nie mam wybranej narodowosci i kraju w ktorym mieszkam. a przeciez te dane byly wymagane przy rejestracji. kompletnie nie wiem o co chodzi

Miałem podobny problem i też myślałem, że nie dodałem kraju i stąd problem , z uefa mi odpisali , że :
Dane, których Pan nie widzi po zalogowaniu (kraj: Polska) są widoczne w naszym systemie. Jest to po prostu błąd wyświetlania.

List doszedł dzisiaj.


Tak się zastanawiam jak oni będą rozsyłać bilety ? Zwykły list do skrzynki , nie stać Uefę na listy polecone.
na pewno bilety beda wysylac kurierem

Exp #4670193 16/05/2011 23:33
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by Exp
Originally Posted by Kura
Originally Posted by huge
czy to sa jakies zarty? nie dostalem zadnego listu, teraz wchodze na swoje konto i patrze, ze w danych nie mam wybranej narodowosci i kraju w ktorym mieszkam. a przeciez te dane byly wymagane przy rejestracji. kompletnie nie wiem o co chodzi

Miałem podobny problem i też myślałem, że nie dodałem kraju i stąd problem , z uefa mi odpisali , że :
Dane, których Pan nie widzi po zalogowaniu (kraj: Polska) są widoczne w naszym systemie. Jest to po prostu błąd wyświetlania.

List doszedł dzisiaj.


Tak się zastanawiam jak oni będą rozsyłać bilety ? Zwykły list do skrzynki , nie stać Uefę na listy polecone.
na pewno bilety beda wysylac kurierem

bo dodatkowe 40zl na cos musi isc wink

Exp #4670199 16/05/2011 23:35
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by Exp
zaplacone, normalny przelew do PeKaO, izi smile


chcę zrobić przelew internetowy z ING, konto mam w PLN a do zapłaty parę set euro, po jakim kursie przeliczyć?

Kura #4670212 16/05/2011 23:38
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Kura
Originally Posted by huge
czy to sa jakies zarty? nie dostalem zadnego listu, teraz wchodze na swoje konto i patrze, ze w danych nie mam wybranej narodowosci i kraju w ktorym mieszkam. a przeciez te dane byly wymagane przy rejestracji. kompletnie nie wiem o co chodzi

Miałem podobny problem i też myślałem, że nie dodałem kraju i stąd problem , z uefa mi odpisali , że :
Dane, których Pan nie widzi po zalogowaniu (kraj: Polska) są widoczne w naszym systemie. Jest to po prostu błąd wyświetlania.

List doszedł dzisiaj.


Tak się zastanawiam jak oni będą rozsyłać bilety ? Zwykły list do skrzynki , nie stać Uefę na listy polecone.

dzieki, ze odpisales. uspokoiles mnie smile pewnie nie chca za duzo inwestowac, skoro nie maja pewnosci czy ten ktos kupi bilety. a moze mi ktos powiedziec, czy konto bankowe podane na stronie po zalogowaniu sie jest takie samo jak w liscie?

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Tak.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Originally Posted by marzano
Originally Posted by Exp
zaplacone, normalny przelew do PeKaO, izi smile


chcę zrobić przelew internetowy z ING, konto mam w PLN a do zapłaty parę set euro, po jakim kursie przeliczyć?
jutro rano pobiegnij do ING zaloz konto walutowe i wplac smile

pozniej zamknij konto smile

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
mówisz poważnie? nie ma innej opcji?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
a wpłata w okienku w PeKaO SA?

Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
jak tanio/za darmo zrobic przelew na konto walutowe w PeKao S.A. jesli dysponuje kontem zlotowkowym w innym banku?

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
ooo zdecydowanie tak smile

Strona 5 z 20 1 2 3 4 5 6 7 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, Sensei, poozon), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1