|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Wlasnie wrocilem z pracy, list byl w skrzynce, pewnie dzisiaj wiekszosc ludzi podostaje juz listy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
moj znajomy tez dzis dopiero dostal
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 596
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 596 |
Panowie o to odpowiedź z UEFA na napisanego przeze mnie e-maila ws. nie otrzymania listu ws. płatności. Poniżej kopia. Dear Football Supporter, Ostatnie listy zostały wysłane pocztą 6 maja 2011r., termin płatności to 18 maja 2011r. Jeśli do 18 maja nie uiści Pani opłaty ze względu na brak listu to UEFA skontaktuje się z Panią i otrzyma Pani dalsze wskazówki jak zapłacić za bilety. Aplikacja nie zostanie anulowana. Jednocześnie proszę się upewnić, że Pani dane adresowe na koncie na portalu biletowym są pełne i aktualne a w razie potrzeby je zaktualizować. W związku z opóźnieniem w dostawie listów z danymi do płatności, termin płatności zostaje przedłużony do dnia 25 maja (płatność musi być zaksięgowana na naszym koncie 25 maja). Best regards, Your UEFA EURO 2012™ Ticketing Team Find answers to all your ticketing questions on www.UEFA.com [ uefa.com] Please do not reply to this message. Replies to this message are routed to an unmonitored mailbox. To contact us, please use the contact form in the Ticketing FAQ section on www.UEFA.com [ uefa.com] Ja nie dostałem jeszcze listu za to dziś dostałem od nich maila tylko z taką informacją: "Ostatnie listy zostaly wyslane poczta 6 maja 2011r., termin platnosci to 18 maja 2011r. Jesli do 18 maja oplata nie bedzie uiszczona, ze wzgledu na brak listu, to UEFA skontaktuje sie i przesle dalsze wskazówki jak zaplacic za bilety. Aplikacja nie zostanie anulowana.Listy ze wskazówkami dotyczacymi platnosci zostaly juz wyslane. Prosze upewnic sie, ze dane podane przez Pana na Portalu Biletowym sa poprawne i kompletne, w razie potrzeby nalezy je zaktualizowac." Nic nie napisali że przedłużają do 25 maja Dwóch kumpli też nie dostało jeszcze listów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
|
|
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639 |
Wlasnie znalazlem list i mam pytanie do tych co rowniez dostali Czy zgadza wam sie kwota na liscie z kwota w systemie? U mnie cena jest wyzsza o 40 zł jakby chcieli mnie 2x skasowac za wysylke
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
|
|
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639 |
OK post wyzej do kasacji, pomylilo mi sie ;D
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
czy to sa jakies zarty? nie dostalem zadnego listu, teraz wchodze na swoje konto i patrze, ze w danych nie mam wybranej narodowosci i kraju w ktorym mieszkam. a przeciez te dane byly wymagane przy rejestracji. kompletnie nie wiem o co chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Termin zostal przedluzony do 25 maja dla wszystkich, czy tylko dla tych co listu jeszcze nie dostali?. Nie wiem czy sie spieszyc z tym przelewem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Dear Football Supporter, Ostatnie listy zostały wysłane pocztą 6 maja 2011r., Oczywisty bull shit. Jako pracownik PP widziałem dzisiaj trochę tych listów i wszystkie były nadane 11 maja. Nie priorytetem bynajmniej (a mogliby skoro wysyłają na kilka dni przed pierwotnym terminem płatności). Listy te są wysyłane z Polski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
czy to sa jakies zarty? nie dostalem zadnego listu, teraz wchodze na swoje konto i patrze, ze w danych nie mam wybranej narodowosci i kraju w ktorym mieszkam. a przeciez te dane byly wymagane przy rejestracji. kompletnie nie wiem o co chodzi Miałem podobny problem i też myślałem, że nie dodałem kraju i stąd problem , z uefa mi odpisali , że : Dane, których Pan nie widzi po zalogowaniu (kraj: Polska) są widoczne w naszym systemie. Jest to po prostu błąd wyświetlania. List doszedł dzisiaj. Tak się zastanawiam jak oni będą rozsyłać bilety ? Zwykły list do skrzynki , nie stać Uefę na listy polecone.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
zaplacone, normalny przelew do PeKaO, izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
czy to sa jakies zarty? nie dostalem zadnego listu, teraz wchodze na swoje konto i patrze, ze w danych nie mam wybranej narodowosci i kraju w ktorym mieszkam. a przeciez te dane byly wymagane przy rejestracji. kompletnie nie wiem o co chodzi Miałem podobny problem i też myślałem, że nie dodałem kraju i stąd problem , z uefa mi odpisali , że : Dane, których Pan nie widzi po zalogowaniu (kraj: Polska) są widoczne w naszym systemie. Jest to po prostu błąd wyświetlania. List doszedł dzisiaj. Tak się zastanawiam jak oni będą rozsyłać bilety ? Zwykły list do skrzynki , nie stać Uefę na listy polecone. na pewno bilety beda wysylac kurierem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
czy to sa jakies zarty? nie dostalem zadnego listu, teraz wchodze na swoje konto i patrze, ze w danych nie mam wybranej narodowosci i kraju w ktorym mieszkam. a przeciez te dane byly wymagane przy rejestracji. kompletnie nie wiem o co chodzi Miałem podobny problem i też myślałem, że nie dodałem kraju i stąd problem , z uefa mi odpisali , że : Dane, których Pan nie widzi po zalogowaniu (kraj: Polska) są widoczne w naszym systemie. Jest to po prostu błąd wyświetlania. List doszedł dzisiaj. Tak się zastanawiam jak oni będą rozsyłać bilety ? Zwykły list do skrzynki , nie stać Uefę na listy polecone. na pewno bilety beda wysylac kurierem bo dodatkowe 40zl na cos musi isc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
zaplacone, normalny przelew do PeKaO, izi  chcę zrobić przelew internetowy z ING, konto mam w PLN a do zapłaty parę set euro, po jakim kursie przeliczyć?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
czy to sa jakies zarty? nie dostalem zadnego listu, teraz wchodze na swoje konto i patrze, ze w danych nie mam wybranej narodowosci i kraju w ktorym mieszkam. a przeciez te dane byly wymagane przy rejestracji. kompletnie nie wiem o co chodzi Miałem podobny problem i też myślałem, że nie dodałem kraju i stąd problem , z uefa mi odpisali , że : Dane, których Pan nie widzi po zalogowaniu (kraj: Polska) są widoczne w naszym systemie. Jest to po prostu błąd wyświetlania. List doszedł dzisiaj. Tak się zastanawiam jak oni będą rozsyłać bilety ? Zwykły list do skrzynki , nie stać Uefę na listy polecone. dzieki, ze odpisales. uspokoiles mnie  pewnie nie chca za duzo inwestowac, skoro nie maja pewnosci czy ten ktos kupi bilety. a moze mi ktos powiedziec, czy konto bankowe podane na stronie po zalogowaniu sie jest takie samo jak w liscie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
zaplacone, normalny przelew do PeKaO, izi  chcę zrobić przelew internetowy z ING, konto mam w PLN a do zapłaty parę set euro, po jakim kursie przeliczyć? jutro rano pobiegnij do ING zaloz konto walutowe i wplac pozniej zamknij konto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
mówisz poważnie? nie ma innej opcji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
a wpłata w okienku w PeKaO SA?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737 |
jak tanio/za darmo zrobic przelew na konto walutowe w PeKao S.A. jesli dysponuje kontem zlotowkowym w innym banku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
ooo zdecydowanie tak 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|