|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
ooo zdecydowanie tak  to reakcja na wpłatę w okienku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
czy konto bankowe podane na stronie po zalogowaniu sie jest takie samo jak w liscie? gdzie po zalogowaniu znajde numer konta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132 |
Panowie o to odpowiedź z UEFA na napisanego przeze mnie e-maila ws. nie otrzymania listu ws. płatności. Poniżej kopia. Dear Football Supporter, Ostatnie listy zostały wysłane pocztą 6 maja 2011r., termin płatności to 18 maja 2011r. Jeśli do 18 maja nie uiści Pani opłaty ze względu na brak listu to UEFA skontaktuje się z Panią i otrzyma Pani dalsze wskazówki jak zapłacić za bilety. Aplikacja nie zostanie anulowana. Jednocześnie proszę się upewnić, że Pani dane adresowe na koncie na portalu biletowym są pełne i aktualne a w razie potrzeby je zaktualizować. W związku z opóźnieniem w dostawie listów z danymi do płatności, termin płatności zostaje przedłużony do dnia 25 maja (płatność musi być zaksięgowana na naszym koncie 25 maja). Best regards, Your UEFA EURO 2012™ Ticketing Team Find answers to all your ticketing questions on www.UEFA.com [ uefa.com] Please do not reply to this message. Replies to this message are routed to an unmonitored mailbox. To contact us, please use the contact form in the Ticketing FAQ section on www.UEFA.com [ uefa.com] Ja nie dostałem jeszcze listu za to dziś dostałem od nich maila tylko z taką informacją: "Ostatnie listy zostaly wyslane poczta 6 maja 2011r., termin platnosci to 18 maja 2011r. Jesli do 18 maja oplata nie bedzie uiszczona, ze wzgledu na brak listu, to UEFA skontaktuje sie i przesle dalsze wskazówki jak zaplacic za bilety. Aplikacja nie zostanie anulowana.Listy ze wskazówkami dotyczacymi platnosci zostaly juz wyslane. Prosze upewnic sie, ze dane podane przez Pana na Portalu Biletowym sa poprawne i kompletne, w razie potrzeby nalezy je zaktualizowac." Nic nie napisali że przedłużają do 25 maja Dwóch kumpli też nie dostało jeszcze listów. Napisz im jeszcze jednego , e-maila , trzeba do skutku próbować, będziesz mial podkładke na pismie w razie wuuu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132 |
"Jeśli do 18 maja nie uiści Pani opłaty ze względu na brak listu to UEFA skontaktuje się z Panią i otrzyma Pani dalsze wskazówki jak zapłacić za bilety."
Co będzie jeśli to co cytuje od Uefa, zadzwonią na mój numer, który podałem w profilu tesciowej, i nie będą chcieli mi przekazać wskazówek,tylko bedą chcieli rozmawiać z kobietą- to dopiero będą jaja, nie wiem czy mam wówczas udawać zienća, a może męża a może syna.. heheh , szok :-D
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Tak to już jest jak się kombinuje na 20 kont 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 596
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 596 |
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/uefa-przesunela-termin-wplat-za-bilety-na-mecze-eu,1,4311696,artykul.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
głupie pytanie - jeżeli chcę wpłacić te 130 euro za bilety w kasie w okienku w Pekao SA to czy opłatę (prowizję) za taką wpłatę (bodajże 4 złote, tak?) wnoszę w złotówkach czy w euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
w mbanku przelew w euro z konta (ekonto) kosztuje 0,25% wartości przelewu ale minimum 20zł
z tego co wyczytałem z tabeli pekao sa, wpłacajać u nich prowizja to min 7zł lub 0,75% wartości przelewu
także, żeby nie być stratnym na tym, że się nie zmieniło waluty, jest więcej zabawy, ale kantor z kursem poniżej 4,00 i wpłata w pekao sa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/uefa-przesunela-termin-wplat-za-bilety-na-mecze-eu,1,4311696,artykul.html pewne to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
Pewne. Rozsyłają maile z taką informacją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
"Jeśli do 18 maja nie uiści Pani opłaty ze względu na brak listu to UEFA skontaktuje się z Panią i otrzyma Pani dalsze wskazówki jak zapłacić za bilety."
Co będzie jeśli to co cytuje od Uefa, zadzwonią na mój numer, który podałem w profilu tesciowej, i nie będą chcieli mi przekazać wskazówek,tylko bedą chcieli rozmawiać z kobietą- to dopiero będą jaja, nie wiem czy mam wówczas udawać zienća, a może męża a może syna.. heheh , szok :-D Teściowa jest niemową a ty jesteś jej pełnomocnikiem prawnym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Czy ten numer konta bankowego jest taki sam dla wszystkich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Na moich dwóch kontach są różne nry kont więc każdy ma indywidualne konto do przelewu czy konto bankowe podane na stronie po zalogowaniu sie jest takie samo jak w liscie? gdzie po zalogowaniu znajde numer konta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115 |
Ale oni sobie leca z tymi listami nadal cisza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
Czy ten numer konta bankowego jest taki sam dla wszystkich? nie no teraz to pojechałeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Czy ten numer konta bankowego jest taki sam dla wszystkich? nie no teraz to pojechałeś  chodzi o to czy sa to subkonta dla kazdego indywidualne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Tak wyglada najwazniejsza strona. Z tym ze na bank nie do wszystkich te listy przyjda znajac PP. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
na to wygląda. 12 cyfrowy taki sam układ w środku r-ku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
Ale oni sobie leca z tymi listami nadal cisza... dostałem wczoraj dopiero.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
wczoraj dostałem list, dziś wpłaciłem w oddziale PeKaO SA... żadnych prowizji tylko cena biletów podana w liście...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|