Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 20 1 2 4 5 6 7 8 19 20
Exp #4670483 17/05/2011 01:08
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by Exp
ooo zdecydowanie tak smile


to reakcja na wpłatę w okienku?

Bonus: Unibet
huge #4670507 17/05/2011 01:20
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Originally Posted by huge
czy konto bankowe podane na stronie po zalogowaniu sie jest takie samo jak w liscie?
gdzie po zalogowaniu znajde numer konta?


Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
Originally Posted by cantona7
Originally Posted by zwil
Panowie o to odpowiedź z UEFA na napisanego przeze mnie e-maila ws. nie otrzymania listu ws. płatności. Poniżej kopia.

Dear Football Supporter,

Ostatnie listy zostały wysłane pocztą 6 maja 2011r., termin płatności to 18 maja 2011r. Jeśli do 18 maja nie uiści Pani opłaty ze względu na brak listu to UEFA skontaktuje się z Panią i otrzyma Pani dalsze wskazówki jak zapłacić za bilety. Aplikacja nie zostanie anulowana. Jednocześnie proszę się upewnić, że Pani dane adresowe na koncie na portalu biletowym są pełne i aktualne a w razie potrzeby je zaktualizować. W związku z opóźnieniem w dostawie listów z danymi do płatności, termin płatności zostaje przedłużony do dnia 25 maja (płatność musi być zaksięgowana na naszym koncie 25 maja).
Best regards,
Your UEFA EURO 2012™ Ticketing Team

Find answers to all your ticketing questions on www.UEFA.com [uefa.com]
Please do not reply to this message. Replies to this message are routed to an unmonitored mailbox. To contact us, please use the contact form in the Ticketing FAQ section on www.UEFA.com [uefa.com]

Ja nie dostałem jeszcze listu za to dziś dostałem od nich maila tylko z taką informacją:
"Ostatnie listy zostaly wyslane poczta 6 maja 2011r., termin platnosci to 18 maja 2011r. Jesli do 18 maja oplata nie bedzie uiszczona, ze wzgledu na brak listu, to UEFA skontaktuje sie i przesle dalsze wskazówki jak zaplacic za bilety. Aplikacja nie zostanie anulowana.Listy ze wskazówkami dotyczacymi platnosci zostaly juz wyslane. Prosze upewnic sie, ze dane podane przez Pana na Portalu Biletowym sa poprawne i kompletne, w razie potrzeby nalezy je zaktualizowac."

Nic nie napisali że przedłużają do 25 maja boli
Dwóch kumpli też nie dostało jeszcze listów.
Napisz im jeszcze jednego , e-maila , trzeba do skutku próbować, będziesz mial podkładke na pismie w razie wuuu

Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
"Jeśli do 18 maja nie uiści Pani opłaty ze względu na brak listu to UEFA skontaktuje się z Panią i otrzyma Pani dalsze wskazówki jak zapłacić za bilety."

Co będzie jeśli to co cytuje od Uefa, zadzwonią na mój numer, który podałem w profilu tesciowej, i nie będą chcieli mi przekazać wskazówek,tylko bedą chcieli rozmawiać z kobietą- to dopiero będą jaja, nie wiem czy mam wówczas udawać zienća, a może męża a może syna.. heheh , szok :-D

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Tak to już jest jak się kombinuje na 20 kont wink

Bzyku #4670692 17/05/2011 02:45
Dołączył: Mar 2007
Posty: 596
addict
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 596
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/uefa-przesunela-termin-wplat-za-bilety-na-mecze-eu,1,4311696,artykul.html

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
głupie pytanie - jeżeli chcę wpłacić te 130 euro za bilety w kasie w okienku w Pekao SA to czy opłatę (prowizję) za taką wpłatę (bodajże 4 złote, tak?) wnoszę w złotówkach czy w euro?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
w mbanku przelew w euro z konta (ekonto) kosztuje 0,25% wartości przelewu ale minimum 20zł

z tego co wyczytałem z tabeli pekao sa, wpłacajać u nich prowizja to min 7zł lub 0,75% wartości przelewu

także, żeby nie być stratnym na tym, że się nie zmieniło waluty, jest więcej zabawy, ale kantor z kursem poniżej 4,00 i wpłata w pekao sa

Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
Originally Posted by cantona7
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/uefa-przesunela-termin-wplat-za-bilety-na-mecze-eu,1,4311696,artykul.html

pewne to?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Pewne. Rozsyłają maile z taką informacją.

zwil #4671258 17/05/2011 17:39
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by zwil
"Jeśli do 18 maja nie uiści Pani opłaty ze względu na brak listu to UEFA skontaktuje się z Panią i otrzyma Pani dalsze wskazówki jak zapłacić za bilety."

Co będzie jeśli to co cytuje od Uefa, zadzwonią na mój numer, który podałem w profilu tesciowej, i nie będą chcieli mi przekazać wskazówek,tylko bedą chcieli rozmawiać z kobietą- to dopiero będą jaja, nie wiem czy mam wówczas udawać zienća, a może męża a może syna.. heheh , szok :-D
Teściowa jest niemową a ty jesteś jej pełnomocnikiem prawnym.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Czy ten numer konta bankowego jest taki sam dla wszystkich?


connor #4671743 17/05/2011 20:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Originally Posted by podstawek
Na moich dwóch kontach są różne nry kont więc każdy ma indywidualne konto do przelewu

Originally Posted by huge
czy konto bankowe podane na stronie po zalogowaniu sie jest takie samo jak w liscie?
gdzie po zalogowaniu znajde numer konta?

connor #4671745 17/05/2011 20:45
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Ale oni sobie leca z tymi listami nadal cisza...

connor #4671755 17/05/2011 20:47
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by Experto
Czy ten numer konta bankowego jest taki sam dla wszystkich?

nie no teraz to pojechałeś grin

mura #4671786 17/05/2011 20:55
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by mura
Originally Posted by Experto
Czy ten numer konta bankowego jest taki sam dla wszystkich?

nie no teraz to pojechałeś grin

chodzi o to czy sa to subkonta dla kazdego indywidualne.

connor #4671805 17/05/2011 21:00
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Tak wyglada najwazniejsza strona. Z tym ze na bank nie do wszystkich te listy przyjda znajac PP.

[Linked Image]

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
na to wygląda. 12 cyfrowy taki sam układ w środku r-ku.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by MasterHewitt
Ale oni sobie leca z tymi listami nadal cisza...

dostałem wczoraj dopiero.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
wczoraj dostałem list, dziś wpłaciłem w oddziale PeKaO SA... żadnych prowizji tylko cena biletów podana w liście...

Strona 6 z 20 1 2 4 5 6 7 8 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1