Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 44 1 2 16 17 18 19 20 43 44
Biszop #4672242 17/05/2011 23:12
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
aj...
a nawet jak się tusk wywali na kibicach to i tak prędzej się stąd dowiem niż z telewizji, mam stary telewizor, nie lubię nawet go ogladać, a co dopiero mówić o ogladaniu wiadomości z naszego grajdoła, tak jak bym chciał ogladać reality szoł z zakładu zamknietego w Tworkach, sorry, to tylko Nirtz czy tyson może się tym podniecać laugh

Bonus: Unibet
Biszop #4672283 17/05/2011 23:22
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Originally Posted by Biszop
A swoją droga, temat kibiców kur.wa...LOL
jestem ciekaw na co ten zastepczy temat? co i kto chce przykryć bo nie mogę pojąć żeby z powodu kilku wąskomyślących kolesi sprawa zrobiła się sprawą "narodową".
no, a biorąc pod uwagę że te wszystkie dobre i złe media nie są instytucjami charytatywnymi, to robią to wszystko w celach zarobkowych, przełożenie kasa-oglądalność jest bezpośrednie, skoro takim tematem można rozpętać taką burzę to nasze społeczeństwo wystawia sobie same notkę na swój temat, jestem ciekaw kto ukręci w tym konkursie największe lody, widzi mi się że nie będą to tysony ani kibice, oni będą tylko wodą do młyna kręcącego grubą kasę dla tych co sobie stoją z boku i zacierają swoje gibkie rączki grin

Generalnie zgadzam sie z Twoja diagnoza, ale nie uwazam, ze kibice powinni spokojnie przygladac sie jak sa dymani przez czyjes 'gibkie raczki' .

Abstrahujac nieco od tematu uwazam, ze stosowanie odpowiedzialnosci zbiorowej, kierowanie i podsycanie gniewu spolecznego przeciwko malym grupom jest powrotem do totalitarnych metod, ktore nie powinny miec miejsca w nowoczesnej kulturze politycznej. shocked

stop



Piostar #4672313 17/05/2011 23:37
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9613038,Trybuna_szalikowcow_zamknieta__Policja_zatrzymuje.html
coraz gorzej...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Czy powinni się przyglądać czy nie przyglądać nie oceniam, ale rozumiem wzburzenie jak jakiś korek stosuje tak jak piszesz, odpowiedzialność zbiorową w tej sytuacji.
Stąd trochę ze zdziwieniem czytam ten temat i kilka osób z nazwijmy to szeregu kibiców robi taki wielki zamęt,
w moim odczuciu nikt nie ma wątpliwosci ze zamykanie stadionów nie jest antidotum na procent debili którzy robią rozpierduchy bo nie umieją zsumować 2+2.

A tuski, kaczki i bronki robią zasłonę dymna, przed czym, nie jestem pewien ale raczej nie próbują ukryć tego że bronek postawił klocka na dywanie, oj nie.

Kiniek78 #4672322 17/05/2011 23:41
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Miała być druga Irlandia jest druga Białoruś.



Piostar #4672340 17/05/2011 23:47
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Słowa komendanta policji :

Podczas imprez skandowane są również okrzyki, które wskazują na lekceważenie narodu polskiego oraz lekceważenie organów administracji państwowej

laugh laugh laugh laugh laugh

Biszop #4672344 17/05/2011 23:49
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Originally Posted by Biszop
Czy powinni się przyglądać czy nie przyglądać nie oceniam, ale rozumiem wzburzenie jak jakiś korek stosuje tak jak piszesz, odpowiedzialność zbiorową w tej sytuacji.
Stąd trochę ze zdziwieniem czytam ten temat i kilka osób z nazwijmy to szeregu kibiców robi taki wielki zamęt,
w moim odczuciu nikt nie ma wątpliwosci ze zamykanie stadionów nie jest antidotum na procent debili którzy robią rozpierduchy bo nie umieją zsumować 2+2.

A tuski, kaczki i bronki robią zasłonę dymna, przed czym, nie jestem pewien ale raczej nie próbują ukryć tego że bronek postawił klocka na dywanie, oj nie.


Ale (ujmujac metaforycznie) probuja odwrocic uwage od tego, ze na piedestale postawili cymbala w bialym kitlu, ktory formalnie majac obowiazek Tobie pomoc...nie zrobil tego.


Kura #4672350 17/05/2011 23:53
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
@Kura

ja pierd.......... shocked
chcialem dzis podjechac do Geanta ale sie teraz boje bo kupowanie tam produktow obraza narod polski kopara laugh

Inzaghi78 #4672371 18/05/2011 00:02
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Tak dla rozluznienia emocji dzis koncert Shakiry w Lodzi grin


Kura #4672373 18/05/2011 00:02
Dołączył: Oct 2005
Posty: 169
M
mig Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 169
Originally Posted by Kura
Miała być druga Irlandia jest druga Białoruś.


Ja pier.do.le to już przechodzi ludzkie pojęcie
KOMUNA wróciła pełną gębą!! shocked

Piostar #4672390 18/05/2011 00:08
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
DONALD MATOLE, TWÓJ RZĄD OBALĄ KIBOLE!!!

Piostar #4672418 18/05/2011 00:17
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
PARANOJA !!!!!!

JuN #4672421 18/05/2011 00:17
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Powiem tylko tyle: SZOK!!!!!!!!!!! blush blush blush

Piostar #4672428 18/05/2011 00:18
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Ja bym na miejscu niektórych wstrzymał się z takimi tekstami... Dobry ziom Donalda trzyma wszystkie IP u siebie na dysku, więc jak macie budziki poustawiane na 6:15, żebyście się nie zdziwili jak o 6:00 wyważą Wam drzwi do mieszkania i rzucą na zimną posadzkę w samej bieliźnie wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294

Piostar #4672826 18/05/2011 02:27
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Tak, oczywiście. To co się teraz u nas dzieje to nie jest Białoruś.
Żyjemy w wolnym i demokratycznym kraju gdzie jest pełne poszanowanie swobód obywatelskich.

Swoją drogą - nie wiem czy to prawda - w necie krąży informacja jakoby dzisiaj, w parę dni po meczu Floty Świnoujście z Kolejarzem Stróże policja w Świnoujściu chodziła po domach "kiboli" (jak się domyślam tych zidentyfikowanych) i wlepiała mandaty. Za co? Za to, że w sobotę wykrzykiwali antyrządowe i obraźliwe dla Tuska hasła na stadionie Floty.

--

Swoją drogą:

30 czerwca Warszawa zakończy przygotowania do zaczynającej się następnego dnia polskiej prezydencji w UE. Do stolicy na spotkania i konferencje, wystawy i koncerty zjadą unijni delegaci i dziennikarze. Ale tego dnia na ulice miasta wyjdą też związkowcy "S": górnicy, stoczniowcy, hutnicy, kolejarze, pracownicy budżetówki.

Jak do tego dołączą jeszcze kibole, których się zjedzie trochę z całego kraju to... na miejscu warszawiaków już teraz pomyślał bym o jakichś solidnych dechach i zabezpieczaniu okien.
Coś mi się wydaje, że to może być najczarniejszy dzień dla władz państwowych w III RP. Przynajmniej wszystko idzie w tym kierunku.

Piostar #4672846 18/05/2011 02:40
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Opinia Helińskiej Fundacji Praw Człowieka na temat zamykania stadionów, karania za antyrządowe hasła itp. etc. Polecam przeczytać...

http://www.hfhrpol.waw.pl/pliki/wystapienie_mswia.pdf

JuN #4673000 18/05/2011 03:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by JuN
DONALD MATOLE, TWÓJ RZĄD OBALĄ KIBOLE!!!

Lepiej uwazaj, u mnie od dwoch dni ok 22 nad miastem krazy helikopter laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by bolo_lacznik
Quote
Jeszcze w Gdańsku mogę zrozumieć uwielbienie Hessa bo przed wojną tam mieszkało 90% Niemców ale w Warszawie już nie bardzo bo im Niemcy 2/3 miasta wymordowali o tych co za 10tys. do filmu tego angola hailują to już nawet nie ma co gadać.
1) o co biega z tym uwielbieniem dla nazizmu w Warszawie ? - jestem z Wawy chodzilem na mecze pare lat temu i nie wiem o czym piszesz /sie nie zgadzam ;-) )
2) - nie wiem totalnie o co biega z tym filmem, jak mozesz to przybliz temat / tutaj po prostu ciekawość ;-)
No nie mów ;p myślałeś że pioruny na Białym Legionie to są oznaczenia fanów AC/DC a godło zbrodniczej dywizji Wafen SS Totenkopf to flaga piratów z Karaibów ;p


JuN #4673026 18/05/2011 04:35
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by JuN
Opinia Helińskiej Fundacji Praw Człowieka na temat zamykania stadionów, karania za antyrządowe hasła itp. etc. Polecam przeczytać...

http://www.hfhrpol.waw.pl/pliki/wystapienie_mswia.pdf

Helsińska Fundacja to najpewniej marionetki PISdzielców

Strona 18 z 44 1 2 16 17 18 19 20 43 44

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, forty, Akhu, Lukasz111, $-man, aker, betowiec), 788 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,043
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1